Hodinky Suunto Traverse Alpha

Blíží se mi kulatiny a jsem poptáván co bych si přál. O 30 let míň mi asi nesplní, o 40 kilo míň taky ne. Roky sním o pořádných hodinkách co by uměly víc než jen ukazovat čas. Loni se objevily tyto hodinky a mě zaplesalo srdce. Máte je někdo ? Lze v našich podmínkách v reálu využít funkce fishing ? Jak se nosí ? jsem z těch co po příchodu domů hodinky odkládají ale na rybách bych je na ruce klidně nechal pokud by mi nezadrhávali ve spacáku. nebo znáte jiné, vhodnější ? Nejsem extra sportovec, nehoním kilometry abych měl vysloveně sportovní, spíš outdoor, odolné co by posloužili i při kolapsu civilizace. A poslední otázka. Stealth nebo Foliage ?
Autor diskuse: jurasoft - Profil , 13.1.2017 všeobecné - náčiní, doplňky

NRybkin - Profil | Út 17.1.2017 18:32:44

drvoštěp >> A to se nabíjí přes ten kabel?
To docela jde čekal bych mín

    Ndrvoštěp - Profil | Út 17.1.2017 18:28:53

    Rybkin >> Kluk u jeho Core Green když vše zapne tak 3 měsíce ;(

      NRybkin - Profil | Út 17.1.2017 18:14:11

      Má někdo představu jak dlouho v tom vydrží baterka když je to tak nabušený funkcema?
      Nikde jsem nic nenašel

        NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 15:31:25

        jurasoft >> to máš sice pravdu ale když koupíš celou sadu tak to vyjde levnějc. nějaký aplikace sem do těch svejch už nahrál ale to neznamená že sou jejich možnosti stejný. ty mý se už nevyráběj a ty tvý modernější sou určitě vybavený něčím co ty mý nemaj. to je jasný.
        musím se na ty tvý pořádně podívat a prostudovat je.

          NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 11:52:16

          jurasoft >> taky sportu moc nedám ale když si občas vyjedu na kole tak sem informovanej. no vidíš tak si kup ty s tím hrudním pásem (vyjde to levnějc) a občas ho použiješ při vejšlapu schodů. ;-)))

            NFishky - Profil | Út 17.1.2017 11:22:06

            jurasoft >> u vody nejsi nikdy zbytečně nebo tam jsi stále zbytečně, záleží jak se na to díváš a hlavně na tom faktoru, co je mezi pruty a židličkou a tohle žádný hodinky posoudit nedokáží.

              NPepa z depa - Profil | Út 17.1.2017 9:09:57

              jurasoft >> někde sem čet nebo slyšel že sou ty pásy dost přesný. a co ti vadilo? žes byl opásanej? není to vůbec strašný a máš alespon představu jakej máš tep. v hodinkách si nastavíš hraniční hodnoty a když je překročíš tak tě upozorněj. mě se to líbí a dost to využívám.

                Ndrvoštěp - Profil | Út 17.1.2017 7:43:52

                jurasoft >> Jj.to znám.Proto hodinky nenosím a stará je nasraná ;)

                  NPepa z depa - Profil | Po 16.1.2017 21:30:50

                  jurasoft >> tak ty ambit 2 sou celkem buclatý a s utaženým rukávem u bundy mám občas problém. s tím delším páskem nevím. originální asi delší neseženeš ale i ty 4 zbejvající dírky určitě stačej.
                  jo sou to hodinky s hodně funkcema. mám hrudní pás a uvažoval sem i o bike podu.

                    Ndrvoštěp - Profil | Po 16.1.2017 19:43:33

                    jurasoft >> Tak nenos košili a budeš mít širší výběr ,;))

                      NJarin - Profil | Po 16.1.2017 11:18:37

                      jurasoft >> Ten konkretny typ nepoznam mam 3 tim rokom Suunto X Lander a zatial absolutna spkojnost - nosim všade na ruke.....

                        NPepa z depa - Profil | Po 16.1.2017 9:51:01

                        jurasoft - >> sunta sou dobrý a nešlápneš vedle. mám několik let ambity 2 a neměnil bych. kámoš má garminy ale.....

                          Ndrvoštěp - Profil | So 14.1.2017 12:23:07

                          jurasoft >> Core green

                            Ndrvoštěp - Profil | So 14.1.2017 11:13:54

                            jurasoft >> Zjistim, ale co vím na 100% že jsou náramkové ;)))

                              Ndrvoštěp - Profil | So 14.1.2017 10:50:49

                              herak >> ;))

                                Nherak - Profil | So 14.1.2017 10:49:26

                                drvoštěp >>
                                Tam má spolehlivější kompas.......:-)))))

                                  Ndrvoštěp - Profil | So 14.1.2017 10:39:28

                                  jurasoft >> Jo jsem zapoměl, kluk je nosí non stop.Sundavá je jenom když má službu na gyndě ;))))

                                    Ndrvoštěp - Profil | So 14.1.2017 10:21:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    jurasoft >> Kluk má tyhle 5tym rokem

                                      Nscrio - Profil | Pá 13.1.2017 19:29:25

                                      Není lepší si koupit Casio G- SHOCK ? O POLOVINU LEVNEJSI ? Táta má G-Shocky cca za 5-6 tis. Ukazují příliv a odliv což funguje. Kompas a takové kraviny to má taky. A hodinky řízené satelitem GPS při kolapsu lidstva ?:D máte GPS v telefonu ? Jděte se projít do lesa a 2/3 cesty, signál GPS ztracen :D