- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Čluny Raptor
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
120x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NTatra815 - Profil | So 19.5.2018 18:57:58
Nroxtidy - Profil | So 19.5.2018 18:51:46
V té horní poloze se s ní tedy nikam nepootaci?
NLejboj - Profil | So 19.5.2018 18:00:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nroxtidy - Profil | So 19.5.2018 16:19:21
Ja kdyz vypoustim, tak tu cervenou cepicku zmacku a musim podrzet. Nikam s ni netocim. A takhle to mam v podstate porad. Pri nafukovani s tim nic taky nedelam a jen na to dam nastavec ten bajonetovy nastavec pumpy, ktery k tomu byl, a zatlacim dolu a zaroven pootocim trochu doprava. Je to takhle spravne nebo jak to ma byt?
NMariner4 - Profil | So 19.5.2018 14:51:41
Nroxtidy - Profil | Pá 18.5.2018 8:42:05
NMariner4 - Profil | Pá 18.5.2018 7:41:13
Nroxtidy - Profil | Čt 17.5.2018 23:47:37
Nroxtidy - Profil | Čt 17.5.2018 23:29:43
Ted sem se teda jeste v tuhle hodinu vyhecoval a sel sem ho vypustit uplne a pritom vyzkouset jak to je. Vysledek tedy je, ze je vse bez problemu! Pri vyfouklych vsech valcich jsem nejdriv nafoukl levy a pak pravy....ne vsak ani nahodou doplna, nechci si zahravat a riskovat protrzeni membrany (ikdyz v ofiko videu od Raptor boats to tak foukaji). Predni komora zustala vypustena.
Takze se nakonec omlouvam, za poplasnou zpravu :-)
Ono tam asi i malicko pracuje ta membrana uvnitr, ktera se o neco malo vybouli do vedlejsi komory a tim tam malicko stlaci i vzduch a pak se to jevi, ze vzduch malicko pribyl i vedle.
NMariner4 - Profil | Čt 17.5.2018 23:15:48
Nroxtidy - Profil | Čt 17.5.2018 22:55:42
NMariner4 - Profil | Čt 17.5.2018 22:50:04
Nroxtidy - Profil | Čt 17.5.2018 19:48:49
https://www.youtube.com/watch?v=wm2gBiHIlJY
Nroxtidy - Profil | Čt 17.5.2018 19:31:28
Ma nekdo podobnou zkusenost?
Foukam nozni pumpou a ani nikdy nedoslo k tomu, ze bych valce prefoukl a nebo treba nechal clun nekontrolovane na slunci , aby tam byl prilis vysoky tlak.
Nroxtidy - Profil | Čt 5.4.2018 15:00:03
Npetr616 - Profil | Čt 5.4.2018 11:35:24
NMariner4 - Profil | St 4.4.2018 21:40:54
Jinak Haswing 2HP má 1200W. Elektromotory jsou i levnější s 1200W, ale májí pouze 1,5HP 86lb. a jede o cca o 1km/hod pomaleji jak už tady na MKR někdo psal... (asi horší převod vrtule no nevím...)
Doporučuji značku Haswing! Za tu cenu super kvalita lehký + sklopná rukojeť... je to moje 3tí značka co jsem zkoušel..
vyzkoušel jsem elektromotor:
Rhino 54Lb: Motor celý rezonuje až do rukojeti a teleskopická rukojeť se sama vysunuje a když jedeš dlouho tak smrdí tenké kabely co vedou k baterce a strašně se zahřívají .... Pak jsem testoval Minn Kota už nevím typ, ale ta cena motoru přehnaná a motor je těžký... pak jsem koupil Haswing 55 TOP kvalita.. Proto jsem koupil i Haswing 2 HP a ten je za tu cenu paráda.... takže pokud chce dát někdo za motor do 13000kč tak mu ušetřím čas. Nemusí po večerech hledat na internetu. NIC lepšího se sehnat nedá. pokud némá někdo 50-100tis na Torgeedo nebo ePropulsion....
no to jsem se zas rozepsal....no už se těším až půjdu na člun:-)))))))
NDida - Profil | St 4.4.2018 21:02:20
Npetr616 - Profil | St 4.4.2018 19:59:54
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













