Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Nfeederjaro - Profil | Pá 2.3.2018 10:44:26

Leffi >> Sa ti čudujem prečo kupuješ Shitmano. Už to seru všetko tie navi. Namiesto ložísk dávajú umelé puzdra, málo namastia, nový navijak treba rozobrat, to kde sme, dokedy Vás to bude baviť im to kupovať? Zamyslite sa. Ja som mal vždy Shimano. Ale teraz čo predvádza to je na neuverenie. Idem skúsiť Penn surfblaster alebo Affinity. Ti Affinity II 8000 LC som držal v ruke a to je inaksia Ultegra.

    NKoubas - Profil | Pá 2.3.2018 10:44:08

    pizzamuzik >> po zjistovani, jsem se dopatral že slug slime lze koupit i v čr jen s jinou nálepkou :) upe stejný grease

      NLeffi - Profil | Pá 2.3.2018 10:29:33

      Zdravím pánové, chci se zeptat, jestli je složité se naučit rozborku a sborku navi xtd 5500, chtel bych je jen promazat, bez jakehokoliv tuningu, dva mi jedou v poho, ale třeti neměli na skladě a poslali až ve druhé várce a má tužší chod, tak bych si je chtěl promazat sám. Popřípadě nějaký odkaz na YT, kde je vyloženě jen promazání, všude jsem našel jen videa kde probíhá tuning. Ještě popřípadě čím čístíte (odmašťujete) staré mazivo. Děkuji

        NFalen - Profil | Pá 2.3.2018 10:17:01

        Panové ještě bych vyměnil cívku z XT. Mám jednu 14 000 a vyměnil bych jí za 10 000. Kdyby měl někdo zájem.

          Nhonzina - Profil | Pá 2.3.2018 7:50:36

          Lajnator >> ahoj dá se někde sehnat náhradní klicka z těch novejch ulteger ci4+xtc?

            NLajnator - Profil | Čt 1.3.2018 23:36:40

            Falen >>Ahoj, jak říká kolega, nerad bych ti kazil radost, ale nemyslím si, že zrovna těmto kusům bych věnoval příliš energie.

            Když bych to podal v auto-terminologii, chystáš se právě repasovat Daiwoo Lanos a ne "Eleanor" (pro nezasvěcené Mustang Shelby GT 500), jako sis asi myslel...samozřejmě najdeš spousta lidí, co na tyto navijáky bude přísahat, ale jde spíš o to, že s nimi většinou najezdili spousta km a mají k nim jakýsi citový vztah, ne že jsou to nějak vyjímečné navijáky. Kolikrát jim i v tomto případě odpustí nějaké to bouchání poloosy, nebo urvanou kliku. Rozumíš co chci říct? mimo jiné na daiwoo se také už špatně shánějí díly ;-)

            Na druhou stranu, kdo si hraje nezlobí, držím palce a pošli výsledek, až bude hotový :-)

              NFalen - Profil | Čt 1.3.2018 22:48:09

              Caldas >> Nazdar,díky, za tvoje rady, pokusím se tuhle akci dotáhnout do konce,beru jí jako restaurování starého auta.Je to první pokus a uvidíme co z nich udělám,je to pro mojí milovanou a tam si myslím,že sem tak nějaká chyba se odpustí.Ale na rovinu,stavím závodní auta,tak doufám,že 2 navijáky dokážu zrepasovat.Ale všem díky za rady

                NCaldas - Profil | Čt 1.3.2018 19:24:33

                Falen >> Zdarec, nechci urazit, naštvat ani rýpat, ale upřímně ty navijáky zavčasu vem a s někým se domluv, kdo by si je odkoupil alespoň na náhradní díly. Protože ten čas, usílí a především finance co do toho dáš, tak se ti v životě nevrátí. Když to nakonec napočítáš budeš na ceně jako na řádově kvalitativně lepší navijáky, akorát to budeš platit postupně při opravách a ne najednou. Jako by tomu bylo u nové koupi něčeho rozumnějšího, dražšího a kvalitního.
                Upřímně jsem tuhle hloupost už udělal i já sám, proto chci poradit, kdy jsem do nich strkal a strkal a pak přišlo na to, že chci změnu a v tu chvíli se jedná o neprodejné kusy, bohůžel, nikoho nezajímá kolik peněz nebo času si do těch navijáků vložil. Jestli jsou takové nebo onaké. Nikdo to neocení, tudíž budeš muset prodat hodně ale hodně pod cenou. Vážně to nemá cenu !
                Jak kdysi tady psal Peter94, tak nějak podobně: nesnaž se dělat ze žigulíka porsche, i když žigul je nezmar !

                  Nkkkarlos - Profil | Čt 1.3.2018 10:16:34

                  Falen >> Ahoj, kup si tohle. Teď jsem jej testoval v -14°C na dírkách a za mě naprostá spokojenost. Někdo to tady už dával tak mi to nedalo, a prubnul jsem to. Opravdu drží tam kde má, to zn. na převodech a opravdu i v mrazech netuhne a naviják jede stále pěkně. Cenou jsi někde kolem 130,-kč za tu 70g tubu. Když to spočítáš, tak ten Slug vychází o dost levněji, ale když nepotřebuješ 0,5kg tak tohle je řešení a za mě dost dobré.

                    Npizzamuzik - Profil | Čt 1.3.2018 9:50:12

                    Peter94 >> za ty prachy...bych vedel co s nema :D

                      NFalen - Profil | Čt 1.3.2018 9:13:36

                      Peter94 >> Poslu ti fotky, jak to bude hotove, pak si povime.

                        NPeter94 - Profil | Čt 1.3.2018 8:58:00

                        Falen >> tu je pekne vidiet,ze clovek kupi aj hovno 😂
                        Ved podla tej fotky, by som to nechcel ani zadarmo,iba co s tym budes mat same starosti a nakoniec ich aj tak vyhodis...

                          NFalen - Profil | Čt 1.3.2018 8:46:45

                          orgoj chorchoj >> nebyla by moznost treba za stovku od tebe odkoupit?

                            Norgoj chorchoj - Profil | Čt 1.3.2018 8:39:31

                              NFalen - Profil | Čt 1.3.2018 8:36:29

                              pizzamuzik >> na kolik vyjde ta půl kilovka a da se koupit i mensi mnozstvi?

                                NHuli - Profil | Čt 1.3.2018 8:30:33

                                orgoj chorchoj >> ahoj, kde se to da koupit? :)

                                  Npizzamuzik - Profil | Čt 1.3.2018 7:50:58

                                  Falen >>v rovine, to je mozna prave dobre. Horsi kdyby byly spicate :) je v nich teda dobrej hnus koukam. Jsem jsem byvaleho majitele uhanel prave jestli mi je nenecha na dily.

                                  jojo, take pouzivam Slug Slime :) bohuzel uz jsem na dne a musim objednat dalsi pulkilovku. Vyzkousej, uvidis. Treba to bude dobre

                                    Norgoj chorchoj - Profil | Čt 1.3.2018 7:49:31

                                    Falen >> ja jsem nedavno koupil slug slima na navijaky, myslim ze ho pouziva i lajnator

                                      NFalen - Profil | Čt 1.3.2018 7:42:53

                                      Ultegra XT

                                        NFalen - Profil | Čt 1.3.2018 7:42:00

                                        pizzamuzik >> Prave, ze jsem jeden cvicne rozdelal, ze se jenom podivam do vnitr a na tom hlavnim ozubenem kole jsou vrcholy zubu v rovine.Tak jsem usoudil ze tento kus je opotrebovany. A ano koupil jsem ty radoby fialove. Jsou to navi pro moji, tak je chci stejne prestrikat.Jen jsem nepocital s tim, ze vnitrek bude takto vypadat. No zkusim je tedy komplet rozebrat a nove je promazu. Muzete mi doporucit patricne mazivo?

                                          Červené karty: Matyášek