Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Npizzamuzik - Profil | Čt 1.3.2018 6:59:24

Falen >> Ahoj, tos koupil ty modro fialove bo co to bylo za barvu? Jak pise Calex, zkus je nechat udelat a uvidis. Pokud budou drncet, s prevodama mas nejspis smulu, jelikoz se nejspis uz sehnat nedaj. A musel bys menit komplet včetne PG a "pohonu" wormshaftu.

    NCalex - Profil | Čt 1.3.2018 6:47:42

    Falen >> Ahoj, nezoufej, koupil jsem Twiny který se pomalu netočily a po vyčištění super. Byly plný šmíru a zabrzděný byly ve vodítku zdvihu cívky.....

      NFalen - Profil | St 28.2.2018 17:36:50

      Zdravím pánové, nemáte někdo na prodej 2 kusy Drive Gear (tuším že je to to velké ozubené kolo) na Shimano Ultegru XT. Koupil jsem tyto navi na bazaru,kdy mi borec tvrdil,že jsou pouze přelakované,jinak že jsou v pořádku. Blbec jsem mu věřil. Navijáky mají tužší chod a slaboučké vibrace.

        NErva - Profil | Po 26.2.2018 8:25:01

        feederjaro - Ano ale je to srovnání se surfákem Shimano Fliegen SD a ne Technium , Technium to má jen vzhled ,je to model 2013 a venku se tenhle model prodával v přepočtu na českou měnu někde mezi 6500 - 8000 kč , nový model už koupíš i u nás : https://www.tropicliberec.cz/navijak-shimano-fliege​n-sd/ , tedy v konečném výsledku ceny téměř totožné z Fliegen od Shimana:-)))

          Nfeederjaro - Profil | Ne 25.2.2018 23:53:52

          Sano88 >> Madlo by som vymenil, mám úplne nové zabalené 3ks na Power Aero Xta, a spravil by som s toho Technium za polovicu😂😂😂

            Nfeederjaro - Profil | Ne 25.2.2018 23:44:59

            Erva >> Tu je porovnanie s Shimanom

            https://youtu.be/YjPGk1fYOEE

              NErva - Profil | Ne 25.2.2018 22:38:16

              Colasrumem - Ranec ?? Neříkám že to není dost , nebo hodně , ale dá se sehnat pod 15 tis. v 90 letech by jsi za něj dal kolem pěti průměrných výplat .....

                NColasrumem - Profil | Ne 25.2.2018 22:36:04

                Erva >> taky stojí ranec bylo by smutné kdyby ne:o)))

                  NErva - Profil | Ne 25.2.2018 22:28:57

                  Colasrumem - To asi jo , ale u Technia není elox jen Hlavní převod , tam je toho krapet více , včetně tvrzené hlavní osy .

                    NColasrumem - Profil | Ne 25.2.2018 22:24:54

                    Erva >> no jasně, podle obrázku víme prd, ale pokud ano tak by se měl někdo zamyslet.

                      NErva - Profil | Ne 25.2.2018 22:17:42

                      Colasrumem - Já fakt nevím jestli je to kvalitní a černý hlavní převod ještě nemusí znamenat kvalitu , to zjistíš až po rozdělání .... :-))

                        NSano88 - Profil | Ne 25.2.2018 21:01:25

                        feederjaro >> no to yuki stým madlom kľučky vyzerá strašne .. to už aj tica má lepšie 😊

                          NColasrumem - Profil | Ne 25.2.2018 21:00:31

                          Erva >> i kdyby to byl okopceny raketoplan, kdyz je to kvalitni a za lepsi cenu, tak at si ty svoje predrazence strci Shimo za klobouk:o)))

                            NErva - Profil | Ne 25.2.2018 19:17:29

                            feederjaro - Dyť je to okopčené Aero Technium ....

                              Nfeederjaro - Profil | Ne 25.2.2018 19:10:40

                              Peter94 >> Je, a nemyslím si keď som videl na tom videu eloxovane streva že nevydrží aspoň 5 sezón

                                NPeter94 - Profil | Ne 25.2.2018 11:24:20

                                feederjaro >> Ten Yuki Amg Surf reel je velice pekny navijak a ani tak vela nestoji.

                                  Nfeederjaro - Profil | Ne 25.2.2018 11:00:19

                                  Sano88 >> Sgimano by som už nekúpil, lebk sa mi nepáčia. Je kopu iných navi. Napr, taky Penn Affinity 8000 lc. Alebo Yuki Amg Surf reel. Ten má tiež eloxovane vnútro. Pozri pri 3:45. Rival Shimabo Technium.

                                  https://youtu.be/sLfWl2lwO64

                                    NCalex - Profil | Ne 25.2.2018 10:47:30

                                    pizzamuzik >> Ty jsi strojař, ty rusáci se s tím nepářou.😂Není to zrovna echt.

                                      Npizzamuzik - Profil | Ne 25.2.2018 10:19:22

                                      Calex >> jooo na spodak brzdu asi uplne nepotrebujes, to je fakt. Ale zajimave :)

                                        Nclarence - Profil | Ne 25.2.2018 10:08:08

                                        Michal11K >> Na co potřebuješ na spoďáku zrychlovat brzdu?Moc tomu nerozumím.J

                                          Červené karty: Matyášek