Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NSławomirJ - Profil | St 21.8.2019 18:20:44

Doporučuji od Dukina. Super.

    Ndukin - Profil | St 21.8.2019 17:09:31

    Tomas Krlin >> Každý to vidí trochu jinak 😁
    Jeden zdejší člen mi tehdy napsal že si přece nekoupil odlehčené ci4 Ultegry aby tam dával krytku 3g těžkou plus cca 3g plastické olovo. 😁
    Stejně je ode mě bral, myslím že si na tu váhu navíc zvykl.

      NTomas Krlin - Profil | St 21.8.2019 16:56:22

      dukin >> At to ma trebas 5g, kdyz se to da dovazit a je to 100% poctive udelane...
      No, jeste ze jsou na svete takovi sikovni lide, jako ty... :-) pohled na plastove krytky by byl smutny... :-D

        Ndukin - Profil | St 21.8.2019 16:39:46

        Tomas Krlin >> A právě ty hliníkové váží jeden gram a s rotorem už to nedělá vůbec nic.
        Jak píšeš. 1,5g už by šlo poznat a každého půl gramu navíc jde poznat.
        První verze nerezových krytek na Ultegry vážila 3,5gramu a naviják házel celkem brutálně. Přesto se našli tací kteří na druhou stranu překlapěče nedávali nic protože jim to prostě nevadilo.
        Když je naviják nasazený na prutě tak ten prut vibrace hodně utlumí.

          NTomas Krlin - Profil | St 21.8.2019 12:10:11

          statik >> Na Ultegrach CI4 to vibrace zpusobuje celkem citelne, konkretne nerez provedeni ano (mam 5500, u 14000 to bylo o neco mene) , hlinik jsem nemel...ono ty CI4 maji ten rotor lehky jak z pirka, tam rozhodi vyvazeni kazdy gram...

            Nstatik - Profil | St 21.8.2019 12:03:41

            kaprus >> teď je mi jasné že jsi vrtal ten drát,jak píše Pvl to jeho řešení je neschůdnější bez velkého rizika poškození té hlavy čepu,jedině že by se nestrefil do středu osy toho ulomeného drátu,kdysi se mi ulomil drát překlápěče u Abučka,musel jsem vyměnit celý drát,protože když jsem to ohnul tak se délka toho drátu zkrátila tak,že v horní úvrati nešel překlopit,protože zachytával o cívku.já jsem si dělal celé komplet čepy včetně krytky jako celek z duralu,nic nikde neháže ,ten plast byl váhově stejný jak ten dural, někdo tady na MRKu nabízel nerezové krytky na Shimano jako výměnu za plastové a určitě si je někdo koupil,myslím že to při běžném používání navijáku a počtu otáček při navíjení tam velké váhové rozdíly a tudíž vibrace nebudou,když už by k tomu došlo tak bych to vyvážil na opačné straně rotoru,mám to dokonce na navi Daiwa i Abu,kde je na vyvážení balancu vlepené závaží.Na starších navijácích to bylo utočené vcelku z mosazi pochromované a byl klid,nikde se neudělala rýha po vlasci,pokud nesklouznul na rolnu a bylo to mnohem pevnější,překlápěč je celkově slabá stránka navijáku i při přepravě, nejlepší řešení měly Sigmy a Silstary,ty měly transportní polohu,kdy se překlápěč sklopil a nic se nedeformovalo.

              NPvl - Profil | Út 20.8.2019 21:36:48

              kaprus >> Já shimo mám , ale nějak jsem dnes neměl možnost to okouknout :o§) Proto bylo napsáno "myslím si , že to bude podobné" EDIT :ten opr. navi tenkrát byl Shakespeare málý na vláčku To jen tak na okraj .o§) Zdr měj se.

                Nkaprus - Profil | Út 20.8.2019 21:32:42

                Pvl >> jj. Ale na tom simanu je to tak zatemovane že je to jako jeden kus a Este to trcelo do té krytky která byla navíc z plastu. Takže bych se trefoval přes plast čiste do drátu a to by asi nedopadlo. Halt každý pruuser má jiné řešení i když by se zdálo že je to to samé. Lepší popřemýšlel než to z první zkurvit. To se mi taky někdy zadari. Ne že ne😁

                  NPvl - Profil | Út 20.8.2019 21:21:24

                  kaprus >> Poznat to bylo jak jsem psal --ale nechalo by se to zakamuflovat Ve šroubku máš zajištěný "ten drát" je to slepá díra - dírku jsem vyvrtal naproti, --tak byla vlastně průchodná cca 1-1,5 vrtáčkem a ulomenou část vyklepnul . Nový kus normálně zase zaklepnul . Měl jsem strach abych to nějak nepoškodil tak jak jsi to dělal ty .Zvolil jsem pro mne jistější řešení .Ono taky tenkrát za kom moc možností nebylo co se týká nějakých vrtáků na kalené -tvrdé matroše .To teď je jiná situace Snad se to už nechá pochopit .

                    Nkaprus - Profil | Út 20.8.2019 20:50:08

                    Pvl >> to úplně přesně nechápu ale já sem chtěl ať to není poznat. A povedlo se. Tfuj tfuj.😁

                      Nkaprus - Profil | Út 20.8.2019 20:48:06

                      dukin >> sak to je jako kdybys tam přivázal olůvko. Je to dost😀

                        Ndukin - Profil | Út 20.8.2019 17:30:24

                        kaprus >> Třeba taková Ultegra snese maximálně dva gramy, pak už háže hodně.. 😉
                        U ostatních navijáků to bude podobné.

                          NPvl - Profil | Út 20.8.2019 17:03:46

                          Když se mi ulomil překlapěč --drát ---- vyvrtal jsem dírku do šroubku naproti a "vyrazil" ulomený kousek . Nebylo to teda u Shi .asi to bude řešeno u většiny navi podobně. EDIT podle mne nejideálnější řešení --když někomu nebude vadit ta dírka v hlavě šroubku

                            Nkaprus - Profil | Út 20.8.2019 16:04:18

                            statik >> je totiz docela mozne ze je to ze 3 casti kvuliva odlehceni. Ja sem mel tu krytku z plastu. Je pravda ze by to slo udelat z jednoho kusu ale riskujes ze se to rozvazi. Ted de oto jestli to stoji za vyzkouseni.
                            Ono to zas jakesi rozdily hmotnosti snese. Kolik ale to je otazka.

                              Nkaprus - Profil | Út 20.8.2019 15:58:47

                              statik >> vrtal sem ten drat. Je pruzinovy. Zalomeny zbytek. Freza se neztupila ale uletela. Na druhe strane cepu kousek trci a kdyz projedes skrz tak tento kousek odpadne a hrkajice odpravi frezu. Ted kdyz uz vim ze trci dalo by se ve spravnou chvili prestat.
                              Ten preklapec je ze 3 casti. Drat,cep a krytka. Bez odvrtani nebo rozbiti krytky nebo nejakeho nasilneho vyviklani(snad) to nejde rozdelat. Pak slozit jedine lepidlem. Opakuju ze moje zavada byla ulomeny preklapec v ohybu u rolny.
                              Kapisto?

                                Nstatik - Profil | Út 20.8.2019 12:33:12

                                kaprus >> vysvětli co jsi vrtal že ti odešla fréza,ten čep je mosaz chromovaná ,není tam nic tvrdého,když to chceš soustružit,tak podle starého odměř a udělej nový kus a ten starý z čela opatrně odbrus a nemusíš nic vrtat.

                                  Nkaprus - Profil | Po 19.8.2019 15:51:22

                                  Piskořík >> vysoustružit by to šlo a pak postupovat jak já. Deto. Ale vrtal sem to na freze karbidovou frézou která na konci stejnak uletěla jak to povolilo ale účel splnila. Jestli stala 500 tak ještě že byla z fabriky😂

                                    Nkaprus - Profil | Po 19.8.2019 15:46:53

                                    Piskořík >> ale to okúsané sem měl z plastu.

                                      Nkaprus - Profil | Po 19.8.2019 15:45:14

                                      Piskořík >> je to nerozebiratelné. Ten čep je rozlisovany. Mi zas upadl preklapec v tom ohybu a musel sem to odvrtat, preklapec znovu ohnout a zkrátit. A nalepit epoxem. Podle mě je to ve schématu jako jeden díl. Ze 3casti.
                                      Neházelo to😀

                                        NVL.K. - Profil | Po 19.8.2019 13:01:14

                                        Greysmen >> jasný, nehoří to ;-)

                                          Červené karty: Matyášek