Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NGreysmen - Profil | Po 19.8.2019 9:20:21

VL.K. >> jak budu mit čas tak to vyzoušim

    NVL.K. - Profil | Po 19.8.2019 8:19:09

    Greysmen >> díky moc, kdyby to pasovalo rád je vezmu ;-)

      NGreysmen - Profil | Ne 18.8.2019 16:14:19

      VL.K. >> alespoň tak jen musim vyzkoušet jestli pjdou na 4500 dělal jsem je na 5000

        NVL.K. - Profil | Ne 18.8.2019 11:36:20

        Greysmen >> a nebo obě na jednom,aby byly stejné.

          Nkkkarlos - Profil | Ne 18.8.2019 7:10:55

          statik >> přesně jak píšeš, takhle je to obvykle řešené a vypadá to že i v tomto případně.

            Nstatik - Profil | So 17.8.2019 13:53:49

            dukin >> ten drát překlapěče tam drží tak,že je v čepu vyvrtaná dírka do které je vsunutý a z čela je to klepnuté v důlku,na drátu je možná i drážka která je jako fixace drátu v tom čepu,jen můj názor,možná je to ojebané a bez drážky,dneska velmi pravděpodobné,jen můj názor,ten naviják nemám tak nelze posoudit podle té fotky.

              NGreysmen - Profil | So 17.8.2019 10:44:47

              VL.K. >> mam je, ale plast má bohužel jinou barvu asi by jsi je musel vyměnit na obou navi.

                NPiskořík - Profil | So 17.8.2019 10:33:46

                kkkarlos >> Díky, díky.... už se nějaká spolupráce rýsuje tak uvidíme... ;o)

                  Nkkkarlos - Profil | So 17.8.2019 9:32:30

                  Piskořík >> Jestli to do září nevyřešíš, tak jsem ochoten se toho ujmout... 😉

                    Nfheavy - Profil | So 17.8.2019 6:18:07

                    Dulf >> ze zkušenosti není moc zájem posílat díly,Kancléř to stejny))

                      NDulf - Profil | Pá 16.8.2019 21:39:30

                      fheavy >> nevim,vyridil jsem vse po telefonu.

                        Nfheavy - Profil | Pá 16.8.2019 20:32:14

                        Dulf >> maji to tam furt v te boude pro psa ?)))

                          Nkkkarlos - Profil | Pá 16.8.2019 16:15:25

                          dukin >> neháže do teď, proč by měl? Ty cca 2g na víc na tom nejdou skoro poznat...

                            NDulf - Profil | Pá 16.8.2019 13:41:27

                            Piskořík >> nevim,je to o domluve.Treba by si dal za prijatelnou uplatu rict.Nebo se poptej na bazaru,mozna se bude valet rozbitej nekomu doma.

                              NPiskořík - Profil | Pá 16.8.2019 13:20:51

                              Dulf >> S panem Lukášem už jsem kolikrát jednal....na samostatně dodané součástky se moc netváří.... :o)

                                NDulf - Profil | Pá 16.8.2019 13:02:51

                                Piskořík >> zeptej se v servisu normarku,je to u Pribrami.Myslim ,ze by ti to objednali a poslali.S klickou nebyl zadnej problem.SHIMANO SERVIS
                                Archiv UK Praha
                                Lešetice 60
                                262 31 Milín
                                Mobil: 608 113 600
                                E-mail: vyroba.lesetice@volny.cz. Volat 8-9hod.

                                  NVL.K. - Profil | Pá 16.8.2019 12:59:29

                                  Kolegové mám dotaz. Nevíte kde sehnat tu mřížku co je na konci těla navijáku? Někde jsem ji vytrousil :-( jo a na vel 4500. Dík za případnou radu.

                                  edit omluva za kvalitu foto

                                    NPiskořík - Profil | Pá 16.8.2019 12:58:30

                                    Matyášek >> O.k....díky.... :o)

                                      NMatyášek - Profil | Pá 16.8.2019 12:50:06

                                      Piskořík >> ať mi změří vzdálenost od rolny k patce druhé straně. Možná něco vymyslim 😉

                                        NPiskořík - Profil | Pá 16.8.2019 12:19:28

                                        kkkarlos >> Já jsem tu kdysi viděl na Bazaru dělaný krytky z nerezu na Ultegry.... takže by to šikovný ručičky možná zvládly... :o)

                                          Červené karty: Matyášek