Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Nlacozamba - Profil | Út 12.3.2019 10:15:44

stormandnature >> ak je to posunute o 1zub tak to ide keby o viac sa to zasekne, zrovnaj to tak ako na obrázku a bude to ok

    Nstormandnature - Profil | Út 12.3.2019 10:15:14

    Greysmen >> aha. Tak to bude chtít asi nový. Normálně šlape pěkně, ale při zátěži občas zachrastí. Hlavně když zvednu prut nahoru.

      NGreysmen - Profil | Út 12.3.2019 10:10:44

      stormandnature >> jestli ti chrastil tak je to ložisko v rolně a nebo v rotoru

        NGreysmen - Profil | Út 12.3.2019 10:09:16

        Greysmen >> a jako perličku ti povim že okuma Zeon ma to ozubení zdvihu cívky oválné 😂

          Nstormandnature - Profil | Út 12.3.2019 10:06:37

          lacozamba >> dík za obrázek. Ještě mrknu, jak jsem to nacpal zpátky. Kdyžtak předělám.

            Nstormandnature - Profil | Út 12.3.2019 10:04:58

            Greysmen >> navijáky se po sestavení motaj v pohodě. Přišlo mi divný, že by to měly stejně vychozený. Jen jsem si nebyl jistej, jestli to tak má být. Takže to bude v cajku. Jen uvidím, jestli ten nexave přestane po vyčištění a promazání při zátěži chrastit.

              Nlacozamba - Profil | Út 12.3.2019 10:04:25

              stormandnature >> to tak ma byť, tie rysky na primárnom a sekundárnom kolečku maju byť na jednej priamke, inak to nejde správne, je to aj na schéme od tychto navijakov

                NGreysmen - Profil | Út 12.3.2019 9:59:50

                stormandnature >> to je hranatý od výroby, máto svúj důvod, kulatý neseženeš ani když bude nový. A pokud to rozebereš tak si dej pozor aby jsi to správně složil jenak se naviják kousne při prvním otočení.

                  NJT.Mrcek - Profil | Út 12.3.2019 9:57:57

                  Koupit nebo nekoupit nové Shimano Power Aero???

                    Nstormandnature - Profil | Út 12.3.2019 9:56:27

                    Colasrumem >> ten nexave při zátěži začal nějak chrastit. Exage je na tom zatím ok.

                      NColasrumem - Profil | Út 12.3.2019 9:30:53

                      stormandnature >> a poznáš to při chodu?

                        Nstormandnature - Profil | Út 12.3.2019 9:16:13

                        Ahojte. Tak jsem dělal údržbu navi a zjistil jsem, že to ozubený kolečko, co zajišťuje zdvih cívky, je takový nějaký hranatý. Mám to u dvou navijáků Shimano nexave a exage. Oba vel. 3000. Předtím jsem si toho nevšiml, až teď. Předpokládám, že by to mělo být kulatý a mám tedy zbroušený zuby. Dá se někde sehnat náhradní?

                          Nšaman125 - Profil | Ne 10.3.2019 15:51:09

                          Colasrumem >> čus kolik výjde taková přestavba ? :D

                            NPeter94 - Profil | So 9.3.2019 9:17:36

                            .

                              Nhakin - Profil | Pá 8.3.2019 23:16:11

                              Lajnator >> prosím ťa Kubo ako si na tom ohľadom pomalej oscilacie na staršie Shima? Bude z toho niečo?

                                NMatyášek - Profil | Pá 8.3.2019 22:20:46

                                Kdyby měl někdo zájem o původní, nové madlo od tohoto navijáku viz. níže (takový ten kužel s mechovkou), dejte vědět 😉

                                  NMatyášek - Profil | Pá 8.3.2019 21:48:16

                                  Ahoj chlapi, chtěl jsem nějaký navi na šoulacku a nakonec jsem vybral tohodle mazlíka a po vylepšení je prostě dokonalý 😉 Prví fotka je v původním stavu, ostatní po servise.

                                    NPeter94 - Profil | Pá 8.3.2019 17:27:35

                                    Loskac >> nie

                                      NLoskac - Profil | Pá 8.3.2019 17:25:59

                                      Zdravím můžete mi prosim poradit jestli pasuji cívky z PA xt na ultegru xt děkuji.

                                        Ndukin - Profil | So 2.3.2019 19:00:04

                                        Luger46 >> jojo předchozí oba modely byly krásné, každý jinak ale oba super.
                                        To co udělali teď nechci moc komentovat, nechci být sprostý 😁

                                          Červené karty: Matyášek