Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

fheavy - Profil | Ne 17.2.2019 11:29:38

Colasrumem >> potom mne vyvstava otazka ,jak psal kucik civka z klasickyho XTB/ne Cí4/ bude pasovat na Bulla??

    Colasrumem - Profil | Ne 17.2.2019 11:26:24

    fheavy >> Bulls je vlastne CI4 xtb se silnejsim prevodem. Velikost 5050 je z roku 2015.

      kubah - Profil | Ne 17.2.2019 11:16:06

      fheavy >> vždyť joo

        fheavy - Profil | Ne 17.2.2019 11:14:25

        Kučík >> to vis jiste to XTB??potom bych mel 4 nahradni civky,pokud bych je teda sehnal)

          fheavy - Profil | Ne 17.2.2019 11:13:05

          kubah >> to vim ze to vypada pekne a hlavne to vyhovuje jemu samemu,nic proti ani slovo sem nerekl.

            Colasrumem - Profil | Ne 17.2.2019 11:08:32

            Kučík >> to je luxus cena.

              Colasrumem - Profil | Ne 17.2.2019 11:08:17

              fheavy >> pak bych resil jen civku.

                kubah - Profil | Ne 17.2.2019 10:59:14

                fheavy >> Má to ale parádní, navíc podle sebe... Pěkný :-)

                  Kučík - Profil | Ne 17.2.2019 10:56:50

                  fheavy >> Z xtb by taky měli pasovat.

                    Kučík - Profil | Ne 17.2.2019 10:55:19

                    Colasrumem >> To je pěkná cena mě se povedli 2 ks ci4 xtb za 8500.

                      fheavy - Profil | Ne 17.2.2019 10:49:05

                      Matyášek >> redukce jsem nikdy nepotreboval a potrebovat nebudu,jak jsem psal v jine diskuzi vsechny navijaky mam podmotany starsim silonem ,nahradni civka bud bait medium nebo ultegra XSC pokud ju budu potrebovat,mam dost jinych navijaku a civky u vody jsem napr,loni menil mozna 1x nebo max.2x takze nic,anebo s nekym vymenim mam nahradni civky XTB ?))
                      Kdyz to shrnu tak nic resit nemusim,snad tu civku kdyby nahodou tak se obratim na kamarady ))

                        Matyášek - Profil | Ne 17.2.2019 10:34:34

                        fheavy >> řešil bys náhradní cívku a redukce, pokud bys to potřeboval 😉

                          fheavy - Profil | Ne 17.2.2019 10:29:14

                          Colasrumem >> kdybych sehnal za 4800 novyho bulla tak bych nic dal neresil co? to je dotaz,ne kritika tveho tuningu .!

                            Colasrumem - Profil | Ne 17.2.2019 10:24:46

                            fheavy >> jo 4890kc/ks

                              fheavy - Profil | Ne 17.2.2019 10:08:46

                              Colasrumem >> za 1ks to jde,to bych dal za Bulla kdybych ho objednal napr.pres Ebay se vsema poplatkama, ty navijaky si musel trefit v dobre akci jinak by to bylo jeste podstatne vic.

                                Colasrumem - Profil | Ne 17.2.2019 9:57:21

                                fheavy >> 7200kc

                                  fheavy - Profil | Ne 17.2.2019 9:12:14

                                  Colasrumem >>1ks navijak + vsechny dily cos menil = ????

                                    Colasrumem - Profil | Ne 17.2.2019 7:41:42

                                    MB >> tak 2000kc/ks

                                      Colasrumem - Profil | Ne 17.2.2019 7:39:22

                                      Matyášek >> 😂😂

                                        Matyášek - Profil | Ne 17.2.2019 7:10:48

                                        Colasrumem >> a hlavně bez starostí 😁

                                          Červené karty: Matyášek