Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NMB - Profil | Ne 17.2.2019 7:08:54

Colasrumem >> nakolik tě ta paráda vyšla i s přestavbou?

Fakt moooc hezké to máš

    NColasrumem - Profil | Ne 17.2.2019 7:06:30

    Matyášek >> urcite, ja objednal sam ty prevody, ale takhle je to vyhodnejsi pro oba.

      NMatyášek - Profil | Ne 17.2.2019 7:02:17

      Colasrumem >> rozumím Ti, mám ty samé, takže naprostý souhlas 👍 Kdybys něco do budoucna potřeboval, ozvi se, objednávám z Platu poměrně často 😉

        NColasrumem - Profil | Ne 17.2.2019 5:55:57

        Matyášek >> objednal jsi je paradne, je lepsi to vzit hromadne a podelit se o naklady, proto ti to hned ukazuju. I ta loziska jsem tady v zasobe nasel, jen to bylo v pytliku s hromadou jinych, tak nevim typ. Je to tak mrnavy, ze tam ani nic neprectu😂😂 .Madla se drzi luxusne, k tomu silnejsimu prevodu to bude bomba.

          NMatyášek - Profil | So 16.2.2019 22:01:04

          Colasrumem >> skvěle, objednal jsem Ti je suprově 😁 Tak snad jsi spokojený 👍

            Nkubah - Profil | So 16.2.2019 21:04:59

            Colasrumem >> parádní...........

              NColasrumem - Profil | So 16.2.2019 21:02:31

              lucaSs >> tyhle jsou objednane z Japonska. https://www.plat.co.jp

                NlucaSs - Profil | So 16.2.2019 20:53:44

                Colasrumem >> ty madla jsou boží... Mám na spod xtd... Líbili by jse mi... Kde se to dá pořídit?

                  NColasrumem - Profil | So 16.2.2019 20:48:47

                  Matyášek >> Tak uz jsou komplet i s madlama.

                    Nuhrin - Profil | Pá 15.2.2019 16:50:14

                    Zdravim panove,doplnoval někdo z vas ložiska do ultegry xsa a jestli ano mohl by mi napsat rozměry ,diky

                      Nfheavy - Profil | Pá 15.2.2019 15:00:07

                      nekut >> jjj))

                        Nnekut - Profil | Pá 15.2.2019 11:09:46

                        fheavy >> Stojím za Tebou, jdi do toho. Povinné techničáky u navijáků, 2x do roka výměna mazání. RS kontrola, pouze vybranými servisy, nemáš výměnu oleje, pardon, vazeliny, od vody, basta fidli. Jak k tomu ten kapr přijde, v zimě pomalý naviják - kapr udřenej - překonává trhající se filmy, strašný. V létě zase teče vazelina z navijáků, na profláknutých místech klouzačka na břehu hrůza......

                          NPepa z depa - Profil | Čt 14.2.2019 23:44:45

                          roxtidy >> kvalitní vazelína má stabilní vlastnosti jak v chladu tak v horku. i ten špek je lepší než když rolák běhá nasucho. :-)))

                            Nroxtidy - Profil | Čt 14.2.2019 21:01:48

                            Pepa z depa >> no zrovna ta teplota na slunicku vliv mit muze. kdyby ne, tak to bys to pak mohl jednou za rok otřít špekem a bylo by vystaráno :-)))

                              Nfheavy - Profil | Čt 14.2.2019 20:55:43

                              chlapi nejlepsi by byl kompromis mazani 2x do roka jako vymena pneu))
                              na zimu vazelinu od shima a na leto slimaka coo vy na to ,koza by se nazrala a navijak by byl spokojenej nee??)))

                                NPepa z depa - Profil | Čt 14.2.2019 20:53:08

                                roxtidy >> kdy se mazací film začne trhat? myslíš že je v roláku takový prostředí který má nějakej zásadní vliv na vztah mezi trháním mazacího filmu a vazkostí mazadla?

                                  Nroxtidy - Profil | Čt 14.2.2019 20:42:36

                                  Pepa z depa >> kdyz uz mluvís o tom tenkem filmu...jde o to, kdy se tento mazaci film zacne trhat. Pokud je mazivo nizkoviskozni="řidčí", tak se tento mazaci film začne trhat dříve a mazivo přestane mazat.

                                    Nkkkarlos - Profil | Čt 14.2.2019 20:24:01

                                    Vím je to jen obyčejné kolečko od Sage, ale myslím že se výroba chybějícího madélka na cívce docela povedla.

                                      NBorisZ - Profil | Čt 14.2.2019 20:03:05

                                      Mne to tiež nedalo tak som vyčistil a premazal jeden Emblem a druhy nechal v pôvodnom stave. Vazelínou som nešetril ale zas nepreháňal a to niesom profík tak možno sa dostala aj kam nemala. V tom druhom bola len velmi tenká vrstva ako keby to bol iba olej a nie vazelína. Navijaky som nechal cez noc vonku (-1 až -3). Pri navíjaní bolo na tom premazanom cítiť tuhší chod ale len minimálne. Po roztočení bol voľnobeh asi o jednu otočku kratší. Subjektívne je teraz chod príjemnejší.

                                        NSpecialista - Profil | Čt 14.2.2019 17:11:25

                                        Tužší vazelíny svou konzistencí dokážou zčásti pořešit i menší vůle například ve starších vyběhanejších strojích..

                                          Červené karty: Matyášek