Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

Nfheavy - Profil | Ne 17.2.2019 19:13:04

Colasrumem >> dik moc!

    NColasrumem - Profil | Ne 17.2.2019 19:11:50

    Bambi.SpP >> budeš mít svatej klid a pěknej bivak s přehozem.

      NBambi.SpP - Profil | Ne 17.2.2019 19:08:21

      Colasrumem >> Tak mi to nedalo a přehoz je objednanej

        NColasrumem - Profil | Ne 17.2.2019 19:05:14

        fheavy >> je to stejný jako u tebe. Rozdíl je opravdu jen u té 14000 jak psal Radek.

          NMatyášek - Profil | Ne 17.2.2019 15:48:08

          lucaSs >> ahoj, budu, více sz 😉

            Nfheavy - Profil | Ne 17.2.2019 15:04:56

              NlucaSs - Profil | Ne 17.2.2019 14:20:32

              Matyášek >> pokud budeš v nejbližší době něco objednávat z jap., hrozně rád bych s k tomu připojil.. Jde mi o ty dvě madla.. Je to možný.. Co stojí?

                Nfheavy - Profil | Ne 17.2.2019 12:56:27

                Colasrumem >> 4,5mm zavit osa pod zavitem 4,6mm,+- 0,05mm

                  Nfheavy - Profil | Ne 17.2.2019 12:34:59

                  Colasrumem >> jo za chvilku .

                    NColasrumem - Profil | Ne 17.2.2019 12:32:46

                    fheavy >> zmer prumer osy, zavit.

                      Nfheavy - Profil | Ne 17.2.2019 12:22:33

                      Kučík >> sam jeste presne nevim ,ozvu se kdyz to vyjde ,do srazu by to mohlo vyjit ))jinak nic nevis ,jako hrob))

                        NKučík - Profil | Ne 17.2.2019 12:20:05

                        fheavy >> Já myslím že bude pasovat,vyzkoušíme na srazu nebo je budeš pořizovat dřív?

                          Nfheavy - Profil | Ne 17.2.2019 12:19:42

                          Colasrumem >> no jo docvaklo mne to ,budu muset prevrtat civky)))

                            NColasrumem - Profil | Ne 17.2.2019 12:04:49

                            fheavy >> ja mysli prumer osy, takze stred.

                              Nfheavy - Profil | Ne 17.2.2019 11:57:59

                              Kučík >> hmm takze spatna zprava ,i za to dik,nevim jakej je rozdil mezi civkou XTB a XTC ??prumer stred. diry nebo zastavba podlozek v civce ?

                                NKučík - Profil | Ne 17.2.2019 11:55:53

                                fheavy >> blbě sem to napsal mělo být XSC opraveno

                                  Nfheavy - Profil | Ne 17.2.2019 11:54:00

                                  Kučík >> jo dik pokud pasuje z XSB tak musi i z XTB,kdyz jsou identicky brzdovy matice tak musi byt i civky ,ty matice jsem daval z XSB na XTB po tom tuningu podlozek,
                                  to je od tebe dobra zprava !!

                                    NKučík - Profil | Ne 17.2.2019 11:51:04

                                    fheavy >> Nevím,pasuje z xtc,xsc,ci4 xtb,ci4 xsb a Baitrunner Medium XT-A

                                      Nfheavy - Profil | Ne 17.2.2019 11:35:16

                                      Matyášek >> ja jsem mluvil o modelu 5500 XTB nebo i XSB ,

                                        NMatyášek - Profil | Ne 17.2.2019 11:34:05

                                        fheavy >> nevím jak z xsb, ale určitě pasuje z XTD/XSD.

                                          Červené karty: Matyášek