MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

revír 401022 Vltava 10-14 ú.n.Slapy

Prosím,kdo mi přiblíží ev.vyznačí na mapě konec revíru na Mastníku-píše se:od ú.n. až k hraničním tabulím v polovině ohbí Mastníku mezi bývalým mlýnem a Hrádkem-nemohu to na mapě najít ???

Autor diskuse: Jedle
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 14.1.2005

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N rybomil - ® Pá 14.1.2005 11:53:58
Jedeš z Neveklova směr Nová Živohošť( asi 500m za obcí vpravo, další křižovatka rovně, další rovně, další vlevo Nahoruby, ty projedeš, před posledním barákem vpravo ostře dolů úzkou asfaltkou do osady Poličany. U zbořeného statku končí asfalt, kolem něj mírně vlevo pořád dolů do chat k bývalému Rákosníkovu mlýnu. Když je mokro, ani se tam bez teréního auta nepouštěj, jinak nevyaedeš nahoru, nech to u statku. Dole vlevo uvidíš konec zátoky a zleva přitéká potok Mastník. Chytá se ještě asi 500m potoka, pak jsou cedule.Nahoru proti proudu jsou asi 3 km pstruhovky, spíš málo zarybńované a s dostatkem štíhlat. Po jaru najízdějí plotice na konec zátoky, pak cejni a kapři. Skoro stále tam hýbou s vodou, to pak bývá i total výbuch.
N JM - ® Pá 14.1.2005 11:05:45
Mělo by to být tam jak se potok mastník vlévá do přehrady. Přesně to určit neumím. Říká se tam na Kasárnách. Je tam ale těžká voda, bahno, málo vody, rákosí. Vlastní potok by měl být jiný revír. Nemám u sebe přehled revírů, ale mohlo by to nějak souviset s Musíkem, ten je snad ale chovný, nevím přesně. Když si vzpomenu, podívám se doma do soupisu a po neděli to doplním.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniChytáme na dírkách

Za 99
Specialisté předvedou své techniky a vychytávky a Rus S. Mezentcev diváka zasvětí do tajů marmyšky.Ve filmu uvidíte mnoho ryb, zcela unikátní podvodní záběry útoků ryb na nástrahu a mnoho dalšího...... Původní cena 215,- Kč

akce, rybareniavid carp road trip bed

Za 4.090
Velmi kvalitně zpracované a elegantní lehátko. Rozměry : - rozložené délka 208 cm x šířka 81 cm a výška 32 cm - složené délka 85 cm x šírka 81 cm a výška 25 cm Rozklikněte pro detaily / promovideo na www.chytiljsem.cz

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby U Habakuka Rybářské potřeby U Habakuka

Plzeň, Na Roudné 39