Původ kaprů na Katlově a ostatních soukromých revírech

Zakládám diskuzi s cílem osvětlit původ ryb na soukromých vodách ostatním rybářům, kteří se o to nezajímají.
Momentálně jede aféra Katlov a prozatím dva poznaní kapři odvezení z Pálavy a svazové pískovny (do r.06). Můžete dávat fotky kaprů ulovených na svazovkách, které jste následně poznali na soukromácích, nebo se jen vyjádřit k aktuální situaci s JV a přidat názor.
Tímto neříkám, že všechny soukromé revíry mají ukradené ryby.
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 18.5.2016 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: MichalM(štikař) Profil

Souhlasíte s odvážením kaprů na soukromé revíry?

A) Nesouhlasím89%

B) Souhlasím tam, kde není horní míra4%

C) Souhlasím, ať si každý odveze, co chce6%

Od 19.5.2016 hlasovalo 645 čtenářů.

NKarel K70 - Profil | St 1.6.2016 19:20:16

zdevac >> Na rozdíl od jiných já si to chodím k vodě užívat,na více prutů nepotřebuji chytat,a žluč nepotřebuji blít.Frustrace a závist?Tak to jsi mimo moji mísu.Chtěl bych Ti napsat ubožáku,ale neudělám to,jsem na rodíl od jiných slušně vychovaný důchodce.Hezký večer.

    Ntolstolobik - Profil | St 1.6.2016 19:15:27

    Panove uklidnete se,zacinaji se delat vody pro sumce,jsou pry premnozeni,tak se zacnou jejich pocty redukovat.Nebude trvat dlouho a kaprare vystridaji sumcari :):):)

      Nzdevac - Profil | St 1.6.2016 19:05:35

      Karel K70 >>

      A proč se ptáš tady? Pokud tě to opravdu zajímá, neměl by ses zeptat toho, kdo mu to povolil? Jen tu hloupě urážíš a obviňuješ, tvůj příspěvěk se nese v kritickém a opovržlivém tónu, ale jsi úplně mimo. Je z tebe cítit jen frustrace a závist. Ty nevíš, co je na něm VIP. hm. Koho zajímáš? Důležité je, že to ví správce, který mu to chytání povolil, nezdá se ti? Tak přestaň blít tu žluč a začni něco dělat, třeba ti pak povolí těch prutů nebo chytání na jinak zakázaných místech také.

        NKarel K70 - Profil | St 1.6.2016 18:49:51

        tolstolobik >> Správně jsi to napsal,proč právě on? VIP host?Nevím co je na něm VIP.Ono to bude jako s tím sumcem pod Vyšehradem....Chudák Rex Hunt,sežral to i s navijákem.

          Nzdevac - Profil | St 1.6.2016 18:49:18

          tolstolobik >>

          V tom s tebou souhlasím bezvýhradně. Ale pak bychom neměli nazývat šm.jdem toho, komu to bylo povoleno, ale toho, kdo mu to povolil.

            Ntolstolobik - Profil | St 1.6.2016 18:32:08

            zdevac >> No tvoje argumenty maji neco do sebe.Nastava ale otazka,proc a z jakeho duvodu to mel povolene prave JV a to na reviru CRS.Pokud bys sel o takovou vec pozadat ty,nebo kdokoliv z teto diskuze,nikdo by se s tebou o tom ani nebavil.

              NKarel K70 - Profil | St 1.6.2016 18:28:27

              zdevac >> Potom je tato disuse úplně zbytečná!Ať si u vody dělá každý co uzná za vhodný a nemusíme se o ničem bavit! Všichni budou mít všechno povolené.

                Nzdevac - Profil | St 1.6.2016 18:07:00

                Karel K70 >>

                No to je trochu příkrý soud. Pokud to měl povolené, tak co je za problém? To máš jako s autem - normálně se mimo obec smí 90, ale když se domluvíš a silnici si pronajmeš na nějakou akci, můžeš tam jezdit jak rychle chceš, viz třeba rally, kde jezdí po okrskách na max. Já bych to chápal kdyby tak chytal jako normální rybář. Ale pokdu to měl domluvé, tak je to od tebe úlet. On chytal na více prutů, jinde zase kvůli nějaké akci vyhradí a zaberou místa, což se také nesmí. A jistě nebudeš jinde závodníky nazývat šm.jdy jen proto, že smí věci, které normální rybáři nesmějí.

                  NKarel K70 - Profil | St 1.6.2016 18:00:05

                  sumec 1950 >> Tak to je Tondo budeš muset brát načisto!Musíš ji přece nějak zaplatit!

                    NKarel K70 - Profil | St 1.6.2016 17:58:17

                    Tak už jste se tady vyzvraceli,Vágner to stejně nečte,má všechno na háku,i tuhle diskusi.Několik chytráků si tady nahonilo auru a výsledek bude takový jaký je.Kdo si bude chtít rybu ukrást tak ji ukradne,kdyby se chovali jako lidi a ne jako hyeny tak vody budou plné.Mimo to,jak psal Sumec1950,tak JV na Turyňském rybníku opravdu chytal sumce na 18-slovy osmnáct klacků.Tím mně nasr.l a od tý doby ho vůbec nemusím,ať si dělá světový rekordy kde chce!Je to prostě šm.jd.TEČKA.

                      Nsumec 1950 - Profil | St 1.6.2016 17:44:28

                      Fishky >> O tom ani nepochybuj.Jsem v důchodu,času mám víc než dost.A věř tomu,že umím chytat i velké ryby.Teď jsem si koupil loď na sumce,do zahájení bude připravená k lovu.Počkám jak se v Praze domluví,a když ne,tak začnu taky vydělávat.

                        NFishky - Profil | St 1.6.2016 17:22:49

                        sumec 1950 >> věřím, že by se tím dalo velmi pěkné přivydělat :)))

                          Nsumec 1950 - Profil | St 1.6.2016 17:04:56

                          zdevac >> Abych pravdu řekl,nějak mě to už nebaví.Bude jakési setkání funkcionářů ČRS s kaprolovci,a jestli se nedohodnou na přijatelné úpravě R.Ř.tak se začnu také chovat jinak.Co chytím,tak prodám.

                            Nzdevac - Profil | St 1.6.2016 16:53:05

                            Fishky >>
                            Nechci tu rozebírat podobné věci detailně, patří to do jiné diskuze.

                              Nzdevac - Profil | St 1.6.2016 16:50:55

                              sumec 1950 >>
                              Ne, není to těžké pochopit. Ale na druhou stranu nechápu, že nejsi pochopen současná pravidla, kdy když chytím rybu, tak je moje a mohu si s ní naložit podle svého. Pokud tedy neporušíš třeba K70, není to krádež. Tím neříkám, že s tím souhlasím, ale současná pravidla jsou taková, že když si chytím rybu a budu ji chtít sníst/prodat/dát do soukromáku/pustit/darovat, má to vše z hlediska RŘ stejnou hodnotu a ani jedno není krádež. Jen upozorňuji, že shrnuji současný stav, ne že ho obhajuji.

                                Nsumec 1950 - Profil | St 1.6.2016 16:43:35

                                zdevac >> Zásadně s tebou nesouhlasím.Ať si obrkaprolovci pořídí svůj vlastní rybník,a nemusí krást ryby ostatním.Je to tak těžký pochopit?

                                  NPiškothonza - Profil | St 1.6.2016 16:39:48

                                  LosPafkos >> SZ

                                    NVojc29 - Profil | St 1.6.2016 15:54:19

                                    zdevac >> Tak nic no :) Nevím proč řešíš co je a není prasárna. Prostě to tady je a je to realita. Chytáme i na svazovce některé ryby opakovaně a nevypadá že by se jim nedařilo teda. Mě jde o to, že by když už to existuje, tak by se tím uspokojila i druhá strana rybářů bez ohledu na to, co to je a není přece. Jo a neděláme to z nudy. Proste respektujte že vyznáváme něco co Vám asi nevoní. Nevidím na tom nic neobvyklého.

                                      NFishky - Profil | St 1.6.2016 15:52:58

                                      zdevac >> to je těžké říct, co je a není prasárna. Vem si, že u vody, kde je přemnožená bílá ryba sedí dva kamarádi, oba chytají na rybku. Rodiny ani jednoho z nich netrpí hlady, přišli jen relaxovat. oba chytí metrovou štiku. Jeden ji plácne po hlavě a už peláší domů. Druhý se nad ní smiluje a pustí ji, už jen protože ten den voda o jednu metrovou štiku přišla... no a teď který z nich se zachoval lépe? První, co bral chytání jako lov a metrovku zabil, nebo druhý co bral chytání jako sport a metrovku pustil?

                                        Nzdevac - Profil | St 1.6.2016 15:43:20

                                        Vojc29 >>
                                        Ačkoliv jsem tak začínal, jsem z principu proti Chyť a pusť. Je to prasárna. Jen tak z nudy a pro zábavu jít poškozovat jakékoliv zvíře mi přijde jako zhovadilost. Takže jak tu už někdo psal o ochráncích, tak lov na živou rybu a styl ChaP bych okamžitě zakázal.

                                          Červené karty: hraji, Mrknato, kakr, chřenovák, Rockwell