Carp maraton Tovačov 2016

Na Carp show Moravia jsme oficiálně vypustili informaci o obnovení Tovačovského maratonu a spustili přihlašování. V současné době jsme vyzískali veškerá nutná povolení k uspořádání závodu. Děkujeme za Váš zájem. Přihlásilo se dvakrát tolik týmů než jsme schopni do závodu pozvat. A tady se trochu zastavím. Je nám jasné, že systém výběru se nesetká pouze se souhlasem, ale budeme i napadáni za výběr, proč ten ano a my ne. Pořadatelem je Českomoravsky kaprařský spolek a my se rozhodujeme s kým prožít týden u vody. Z tohoto důvodu jsme do prvního kola plateb vybrali týmy a závodníky dle našeho uvážení, aby byl závod obsazen "špičkou". Systémů přihlašování jsme v minulosti zvolili několik a teď si s přihlášených prostě vybereme. Respektujte prosím naše rozhodnutí. Slušné kritice se nebráníme, ale agresivní napadání budeme mazat. Ještě něco málo k pravidlům. Závodit bude 33 týmů po dobu pěti kalendářních dnů a bodovat se bude součet pěti nejtěžších kaprů. Co se týče přenosu, bude se točit na více kamer a věřte, že se máte na co těšit. Postupně zde budeme zveřejňovat veškeré informace o průběhu přípravy závodu.
Autor diskuse: Kocháč - Profil , 12.4.2016 kaprařina - závodní sektor

Zajímá Vás a budete sledovat CMT 2016?

A) ano92%

B) ne8%

Od 31.8.2016 hlasovalo 368 čtenářů.

-bedna- - Profil | Pá 7.10.2016 20:42:32

Peca076 >> Třeba by si mě narovnal ty moje zatracený plotýnky.:-))))

    Kocháč - Profil | Pá 7.10.2016 20:42:25

    -bedna- >> sedím v karavanu registračního stanu v tričku vedle kamen, tady je dobře. Rád bych si pustil nějakou muziku, ale za sebou v hlavním stanu sedí asi 15 lidí, ale podle toho rachotu bych řekl, že je stan plný :o) nejvíc slyším Frantu Brázdila a Luďu od Nuláků :o)))

    Vrazil jsem Kindlosovi foťák, ať nacvaká pár momentek.

      -bedna- - Profil | Pá 7.10.2016 20:38:28

      Kocháč >> A počkej až přijde jeho brácha.To je jak říká Cimrman ,,jako vejce vejci,,:-):-):-)

        Peca076 - Profil | Pá 7.10.2016 20:38:17

        -bedna- >> pokud si klekneš tak na bedně budu))))

          -bedna- - Profil | Pá 7.10.2016 20:35:43

          Kocháč >> To neznáš Pecu.Vzpomeň si co jsem Ti psal na jaře?!!
          Ten je schopnej během závodů složit ještě kuchyň přijet ve středu a skončit na bedně a hodinu po závodě už zas někde vyměřovat novou kuchyňskou linku,aby odpoledne ještě posekal okolo jezer.:-):-):-)

            Kocháč - Profil | Pá 7.10.2016 20:28:40

            Vyseknout poklonu musíme Pecovi. Bude jeden ze závodníků maratonu a ještě nemá ani našoulené kuličky, ale místo přípravy na závod jezdil s klukama kolem jezera a dosypávali výtluky v cestách. A to ani nemluvím o tom, že pomáhal při stavbě zázemí. Dovezení udírny, kamen, ledničky, výčepu, příprava zázemí.

              Kocháč - Profil | Pá 7.10.2016 20:22:34

              Dnes se nám podařilo společným úsilím postavit hlavní stan, rozmístit posezení, zařídit hlavní tábor pro pořadatelský tým, zprovoznit wifi na celém jezeře přes systém tří antén pokrývajících celou vodu a co je podstatné polní kuchyni a výčep :o)

              Pár týmů už dorazilo a popíjí na hlavním stanu.

              Ostatním závodníkům doporučuji přibalit teplé spodní prádlo. aktuální teplota je 2st.
              A tou potěšující zprávou je možná aktivita ryb. V posledních dnech se na jezeře pochytalo celkem dost slušných ryb. Možná ten vítr, co foukal v týdnu, vyhnal na břeh velké množství volně plovoucích koláčů trav. Od dnešních 22:00 hodin je voda pro rybáře uzavřena a dle předpovědi nebude počasí asi ideální pro nás a závodní týmy, ale pevně věříme tomu, že už v pondělí se budou chytat krásné ryby.

                tomega - Profil | Pá 7.10.2016 20:12:50

                Zatím co ostatní balí,hvězdný team už je na mistě a mapuje vodu.

                  jarda85 - Profil | Pá 7.10.2016 18:33:02

                  Bude to hodně zajímavý závod,a vůbec jim to nezávidím, a přeji všem ať se jim závod vydaří,a hlavně ať to jezdí.

                    bart.bm - Profil | Pá 7.10.2016 16:38:26

                    syrus >> ráno tu byly -3 když jsem byl venčit o půl páté fenu než jsem jel do práce

                      Tom.as2.0.0.0. - Profil | Pá 7.10.2016 15:44:16

                      Kozel89 >> to jo, to je celkem vzácnost, tolik místa

                        MB - Profil | Pá 7.10.2016 15:39:51

                        Kozel89 >> krásná momentka

                          Kozel89 - Profil | Pá 7.10.2016 15:39:29

                          Tom.as2.0.0.0. >> Mám podobnou fotku i z jara a řekl bych že i se stejným počtem rybářů jako dneska.. Je to nezvyk si moct vybrat z tolika fleku.. :-D

                            Kozel89 - Profil | Pá 7.10.2016 15:32:50

                            Michal Kučera >> No moc nefoukal tak to byl nejspíš chudej ceskej bratranec.. ;-)

                              Michal Kučera - Profil | Pá 7.10.2016 15:23:01

                              Kozel89 >> není to vlevo ten hurikán, jak brázdí kolem Floridy?

                                Tom.as2.0.0.0. - Profil | Pá 7.10.2016 15:22:18

                                Kozel89 >> pěkný

                                  Kozel89 - Profil | Pá 7.10.2016 15:14:47

                                  Aktuálně od vody.. Příjemných 10°C a jeden dorostenec se přišel podívat jak se staví anténa.. ;-) :-)

                                    Martian - Profil | Pá 7.10.2016 14:27:21

                                    Jupiiiiiiii dalsi online :-)

                                      Ondřej Macků-Maca - Profil | Pá 7.10.2016 13:31:12

                                      Kocháč >> Všechno ruším, nechci mít rýmičku :-)

                                        Kocháč - Profil | Pá 7.10.2016 13:26:16

                                        hraji >> Jeste se budují dalsi dvě anteny, aby bylo pokryte cele jezero.

                                          Červené karty: pjarmil, Fishky