Carp maraton Tovačov 2016

Na Carp show Moravia jsme oficiálně vypustili informaci o obnovení Tovačovského maratonu a spustili přihlašování. V současné době jsme vyzískali veškerá nutná povolení k uspořádání závodu. Děkujeme za Váš zájem. Přihlásilo se dvakrát tolik týmů než jsme schopni do závodu pozvat. A tady se trochu zastavím. Je nám jasné, že systém výběru se nesetká pouze se souhlasem, ale budeme i napadáni za výběr, proč ten ano a my ne. Pořadatelem je Českomoravsky kaprařský spolek a my se rozhodujeme s kým prožít týden u vody. Z tohoto důvodu jsme do prvního kola plateb vybrali týmy a závodníky dle našeho uvážení, aby byl závod obsazen "špičkou". Systémů přihlašování jsme v minulosti zvolili několik a teď si s přihlášených prostě vybereme. Respektujte prosím naše rozhodnutí. Slušné kritice se nebráníme, ale agresivní napadání budeme mazat. Ještě něco málo k pravidlům. Závodit bude 33 týmů po dobu pěti kalendářních dnů a bodovat se bude součet pěti nejtěžších kaprů. Co se týče přenosu, bude se točit na více kamer a věřte, že se máte na co těšit. Postupně zde budeme zveřejňovat veškeré informace o průběhu přípravy závodu.
Autor diskuse: Kocháč - Profil , 12.4.2016 kaprařina - závodní sektor

Zajímá Vás a budete sledovat CMT 2016?

A) ano92%

B) ne8%

Od 31.8.2016 hlasovalo 368 čtenářů.

NPalio - Profil | So 8.10.2016 19:49:33

    Nvundu - Profil | So 8.10.2016 19:47:28

    Mi!d@72 >> ..no ja myslim, ze zrovna Vendovi tohle psat nemusis... zivot ho naucil :-)))))))))

      NMi!d@72 - Profil | So 8.10.2016 19:43:29

      Poušťák >>...do místní restaurace už nechodím,místních opilců mám celkem dost...věř mi,není to pěknej pohled :o)))

        NPíňas - Profil | So 8.10.2016 19:38:46

        Poušťák >> No a ještě k tomu dostali koleno :-)

          Ndejff - Profil | So 8.10.2016 19:38:13

          Zdarec jde někde sledovat na netu závod ? Popřípadě kde ? Díky moc a všem zúčastněním přeji mnoho ryb a pohodu u vody :)

            NPoušťák - Profil | So 8.10.2016 19:37:52

            Mi!d@72 >> a co chceš vidět,jak seděj a chlastaj?To můžeš zajít u vás do knajpy a uvidíš to samé.

              NMi!d@72 - Profil | So 8.10.2016 19:34:05

              ,,,kuwa,tady to vypadá na off line,co se stalo?potřísnili router pivem :o)))

                NBio-cze - Profil | So 8.10.2016 13:54:59

                To se někdo má že jde na noční.Ja si ještě musím počkat až do čtvrtku.

                  N1Mara - Profil | So 8.10.2016 11:33:03

                  Kocháč >> Paráda, mám noční, tak budu sledovat , jo a musím taky někde najít tu anketu na soutěž , s Parmou potřebujeme něco taky vyhrát, když na MRKu máme smůlu :-))))

                    NKocháč - Profil | So 8.10.2016 11:29:14

                    1Mara >> Dnes máme spoustu práce s přípravou, kluci jezdí na lodích s bojkama, vytyčujeme sektory na břehu, chystáme, připravujeme. Ale už někdy k večeru to sem začneme sypat. Týmy jsou tady zatím jen čtyři. Počasí super. Martin rozjíždí dron :o) Mizím

                      N1Mara - Profil | So 8.10.2016 10:49:20

                      -bedna- >> :-)))))))))))

                        N-bedna- - Profil | So 8.10.2016 10:47:05

                        Tak,aby si měl co číst,tak já hlásím sbaleno.Po obědě vyrážím.
                        Ještě mám tedy jednu plánovanou zastávku,musím pověsit na zeď dárek k 60-tinám,co jsem slíbil,ale kolem 4-5 odpoledne,bych už tam měl být,pokud tedy netrefím ve zdi kabel s elektrikou a nebo nějakou trubku.:-):-):-)

                          N1Mara - Profil | So 8.10.2016 9:23:31

                          Co pá je ? Žádné zprávy, žádné info, to jste se včera všichni opili , a ještě chrápete bo có ? Carpkiller je na cestě a nebo taky ještě chrápe ? Sakra, nemám co číst ! :-)))


                          EDIT : Tak jsi půjdu lehnout .-)

                            NPvl - Profil | So 8.10.2016 7:42:00

                            Kocháč >> Ať se vám závod vyvede bez nějakých zádrhelů a vše klape jak má .

                              NOndřej Macků-Maca - Profil | Pá 7.10.2016 21:55:52

                              tomega >> ty vole vy už jste tam? Abyste byli schopní zítra se s námi bavit :-)

                                Nkabo - Profil | Pá 7.10.2016 21:53:26

                                Michal Kučera >> No stres... závodů ještě vyhraješ... ale 25 narozeniny syna jsou jen jednou :-)

                                  Njarda85 - Profil | Pá 7.10.2016 21:21:10

                                  tomega >> Čau, držím palce a pozdravuj zbytek teamu. Ať se vám daří.

                                    Nrices - Profil | Pá 7.10.2016 20:58:32

                                    Na paradu :-) ja sa hádam pobalím zajtra :-) starej som oznámil pred 5 minutami že idem k vode od soboty do soboty :-)!

                                      NKocháč - Profil | Pá 7.10.2016 20:52:36

                                      Pár aktuálních fotek

                                        N-bedna- - Profil | Pá 7.10.2016 20:44:02

                                        Kocháč >> Tak tak.Dobrý kamna a teplý papuče.To už říkala moje bába.:-):-):-)

                                          Červené karty: pjarmil, Fishky