Boilie od Mivardi

Čau, chci vyzkoušet boilie od Mivardi. Chci se zeptat, jestli s ním máte někdo nějaké zkušenost, kdyžtak můžete vložit nějaké foto co jste na to chytli ;-) Předem dík za odpovědi :-)
Autor diskuse: papouch007 - Profil , 13.3.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

supinna - Profil | Ne 13.3.2016 22:12:32

viceroy >> Nezoufej, už jsme 3 :)

    bonhof - Profil | Ne 13.3.2016 22:12:32

    já nechci vydat knihu, chci aby jste mě podpořili v diskuzi aby ji MM vydal, opakuji nebudu mít stím nic společného, jen bych si přál aby MM napsal knihu o radách o rybaření

      viceroy - Profil | Ne 13.3.2016 22:10:41

      supinna >> tak on chce vydat knihu kolega BONHOF od Mataka ???? :-):-) ale Matak o tom jeste nevi ... ? :-) kuwa mi hlava nebere nebo uz fakt nevim o co tady jde a to jako vazne bez rypani ...fakt nevim

        Tavris29 - Profil | Ne 13.3.2016 22:10:07

        viceroy >> tak už jsme 3 kk.i :))))

          bonhof - Profil | Ne 13.3.2016 22:08:58

          viceroy >> otom aby jsis mohl číst a nečumět do Pc

            bonhof - Profil | Ne 13.3.2016 22:08:24

            Tavris29 >> ne nejsem,ano ho neznám osobně

              viceroy - Profil | Ne 13.3.2016 22:07:41

              bonhof >> :-):-) ale proc ...? :-):-):-) .....nejak mi mozek nebere a o cem ta kniha by mela byt ?

                supinna - Profil | Ne 13.3.2016 22:07:01

                viceroy >> Jsme asi dva ko.koti:))

                  Tavris29 - Profil | Ne 13.3.2016 22:06:46

                  bonhof >> jako správný Mrkmen se tě musím zeptat....nejsi náhodou MM tester? :)))

                    bonhof - Profil | Ne 13.3.2016 22:05:00

                    viceroy >> já nevím zda chce vydat knihu, tak jsem založil diskuzi, snad mě to schválí

                      viceroy - Profil | Ne 13.3.2016 22:04:09

                      bonhof >> nechapu ? ...... M.M. chce vydat knihu a ty chces podporu pro sebe nebo pro neho ? nejak jsem ztracen nebo ko.kot....:-)

                        bonhof - Profil | Ne 13.3.2016 22:02:14

                        Tavris29 >> dnes jsem jí zdal bylo napsané do 2 dnu tak uvidíme

                          Tavris29 - Profil | Ne 13.3.2016 21:59:13

                          bonhof >> neexistuje, dostaneš čočku .))

                            bonhof - Profil | Ne 13.3.2016 21:57:15

                            klucí,snad mě to admin schváli založil jsem diskuzu o vydaní knížky od MM tak snad mě podpoříte

                              Tavris29 - Profil | Ne 13.3.2016 21:56:48

                              viceroy >> :) to jo, no :)

                                viceroy - Profil | Ne 13.3.2016 21:55:46

                                Tavris29 >> njn ......ti mladi nic nevydrzi ...aspon ze stihnul otestovat ten LIVER :-)

                                  Tavris29 - Profil | Ne 13.3.2016 21:54:08

                                  viceroy >> máš ho na svědomí :)

                                    viceroy - Profil | Ne 13.3.2016 21:51:20

                                    DEBUSTROL >> a to jsem sel.jen tak kolem .....no a uz je po nem AMEN ......:-(:-(

                                      bonhof - Profil | Ne 13.3.2016 21:50:55

                                      no jo, jste ho chudáka uhonili jak divou zvěř

                                        DEBUSTROL - Profil | Ne 13.3.2016 21:50:15

                                        viceroy >> TAK URČITĚ :))