Boilie od Mivardi

Čau, chci vyzkoušet boilie od Mivardi. Chci se zeptat, jestli s ním máte někdo nějaké zkušenost, kdyžtak můžete vložit nějaké foto co jste na to chytli ;-) Předem dík za odpovědi :-)
Autor diskuse: papouch007 - Profil , 13.3.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

Nviceroy - Profil | Ne 13.3.2016 21:49:22

DEBUSTROL >> I tak bude odhalen :-):-)

    NDEBUSTROL - Profil | Ne 13.3.2016 21:47:13

    bonhof >> nesnesl kritiku mladas :) podle mě si udělá novej

      Nviceroy - Profil | Ne 13.3.2016 21:45:48

      bonhof >> :-):-)......nevydrzel :-):-) skoda ho mohli jsme se jeste neco dozvedet ...... no nic no :-(:-(..... to MIVARDI MA ALE PLACHE TESTERY :-):-)

        Nbonhof - Profil | Ne 13.3.2016 21:43:52

        Kluci, uživatel Jankio se smazal profll

          NTavris29 - Profil | Ne 13.3.2016 20:47:24

          Piškothonza >> jdu si pro kapesníky :)

            Nsupinna - Profil | Ne 13.3.2016 20:43:34

            viceroy >> :))

              NPiškothonza - Profil | Ne 13.3.2016 20:40:24

              Tavris29 >> tak já si to nechám projít hlavou a pak to s těžkou hlavou a výčitkama svědomí odmítnu...o))))))

                NTavris29 - Profil | Ne 13.3.2016 20:37:58

                chendler >> :) :)

                  NTavris29 - Profil | Ne 13.3.2016 20:37:02

                  Piškothonza >> Honzo, určitě vzali :)

                    Nviceroy - Profil | Ne 13.3.2016 20:35:01

                    supinna >> cetl jsi nize ne zadne junior nemaj tak asi samolepku na kolo nebo neco podobneho

                      Nst71 - Profil | Ne 13.3.2016 20:31:44

                      zdravim
                      Chytal jsem na feeder na pelety kapri gulas i na boilies plovky vyzutej tonda.
                      Rekl bych, ze stejny uspechy jako na jetfish a vsechno ostatni dost na to sla bila ryba.
                      Jak uz tu bylo mnohokrat receno musis tomu verit a nachytas.
                      Ja jsem letos koupil novou znacku a dnes dopoledne dve pelety na pva a jedna pod hacek a jeden dorostenec si dal rict

                        Nchendler - Profil | Ne 13.3.2016 20:31:34

                        Tavris29 >> navali tech 30% :):):)

                          Nsupinna - Profil | Ne 13.3.2016 20:30:31

                          viceroy >> No kolega tu odpoledne dramaticky smlouvu zmínil, tak mě zajímá, co dává Mivardi do smlouvy s dětskejma testérama:))

                            NPiškothonza - Profil | Ne 13.3.2016 20:30:20

                            Tavris29 >> mě by jste k vám nevzali??? dostal jsem nabídku od Páryznavijáku,ale musel jsem odmítnout...o)) tak těžký podmínky jsem nemoh akceptovat...

                              Nviceroy - Profil | Ne 13.3.2016 20:28:41

                              judas.d >> neblazni .... :-):-) mam rad svobodu a chytat pro radost ja uz tim si prosel :-)

                                Njudas.d - Profil | Ne 13.3.2016 20:26:39

                                viceroy >> Jenom abys trošku mladému,nezáviděl:-))))))

                                  Nviceroy - Profil | Ne 13.3.2016 20:25:08

                                  Tavris29 >> ja nic jen vim a ty to vis taky jak to u Mivardi chodi ...mam rad pravdu nebo aspon reci pravdive napsane .....:-) ja jen vim ze hodne mladych kluku co doatane nekde slevu a tricko se slevou uz jsou testeri ....... :-)

                                    NTavris29 - Profil | Ne 13.3.2016 20:22:29

                                    viceroy >> neschytá, co si na něm chceš vzít

                                      Nviceroy - Profil | Ne 13.3.2016 20:20:38

                                      Luger46 >> ja jsem v pohode ...schyta to zde od jinych ......

                                        NTavris29 - Profil | Ne 13.3.2016 20:20:07

                                        viceroy >> on mě ne, ale já jemu třeba jo :))))