- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Problém nedostatečné kontroly RS
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nhraji - Profil | Pá 4.3.2016 19:02:50
Njá 2 - Profil | Pá 4.3.2016 17:52:41
Nsven - Profil | Pá 4.3.2016 17:10:05
Ale členská základna a nejspíš ani většina vejborů o tom nemá ani tucha a pakli ano, tak stejně dělá jakože ne... Jestli Břéťa s Lojzou zdvíhnou ruku jednou navíc nebo ne, na svazochodu to nic nezmění...bo Svaz žije v přesvědčení, že tak to je správné a tak to má být. Fantozi vyfasuje baterku na svazové útraty, vejbor si dá o jednu rundu míň a máme to doma... :-)
NMrknato - Profil | Pá 4.3.2016 15:52:29
NMrknato - Profil | Pá 4.3.2016 15:39:35
Je otázkou, zda povolenky cizincům, kvůlivá kterým je zřejmě voláno po zvýšených kontrolách a owerfišingu WaM jsou jednak zásadním příjmem, nebo důvodem pro urgenci zvýšené činnosti RS. Kdo loví déle, tak si jistě pamatuje, že od r.1975 do r. 2004 nebylo více kontrol ani náhodou..... a nikdo si nestěžoval.....
Nevím, ale jak např. já získám jednoduše RL a povolenku např. v Anglii na klubovou vodu? Kdo mě bude litovat, že ji nezískám? Komu budou v té Anglii chybět moje neutracené peníze? No a pak není důvod, aby cizozemci lovili na svazových (klubových) vodách a litovat je.... Soukromáků je dost ......
Narnošt - Profil | Pá 4.3.2016 14:21:31
Nkareldj - Profil | Pá 4.3.2016 13:56:18
NMrknato - Profil | Pá 4.3.2016 13:53:24
Nsven - Profil | Pá 4.3.2016 13:49:10
Ale budou VČS, přihlásil bych se do diskuse.. Přednesl bych výčet činnosti, úspěchů, nepostradatelnosti a zachráněných hodnot, vydobytých usilovnou prací členské základny.
Počkal si na potlesk a vzápětí před forem zaplakal, že všichni okolo už uniformy dávno mají..
Zatímco členská základna v potu tváře buduje image MO, tak my, kteří ji před veřejností reprezentujeme, stále ještě chodíme jak hastroši. Právě tak s tím cajkem. Na chtíč nebo nechtíč výboru bych se vybodnul..
Nechal bych tom hlasovat VČS a je vymalováno. Hlas lidu, hlas boží...:-)
Narnošt - Profil | Pá 4.3.2016 13:37:25
Osobně bych pro kontroly byl daleko častěji a pokud by povolenka měla stát o 1000-1500 Kč víc,nebyl bych proti.Ovšem to by ty navýšené platby nesměly nikam vyšumět,ale jít přímo na zaplacení více členů RS.
NFantozi (Aladin) - Profil | Pá 4.3.2016 13:37:20
Zítra máme výročku, tak už se těším, co se zase bude projednávat:)
Nsven - Profil | Pá 4.3.2016 13:32:39
Ale pokud vím, tak základní uniformy zafinancoval ÚS. Doplňky si hradil každý sám.
baterky, vysílačky atd.platila MO.
No, tak je to solidní material i fazona a když tam nedáš znaky, tak i pěkné oblečení k vodě pro každého.
NRavachol - Profil | Pá 4.3.2016 13:25:58
Pri tech tisících kilometrů břehů kolem revírů je utopie zaplatit a zajistit alespoň částečně
kvalifikovaný a spolehlivý lidi co by tohle vyřešili. Když není ani státní aparát schopnej zajistit,
aby se součastná společnost nechovala k říční síti jen jako k povrchový stoce, dopravnímu prostředku a jednoduchýmu způsobu jak se obohatit na regulacích, bagrování a elektrárenských
turbínách - pak nečekám že pár nadšenců s plackou by mělo mít nějakej výraznej efekt na pestrý a bohatý společenství vodních živočichů o jejichž ochranu by primárně mělo jít.
Na tohle prostě žádnej dráb nemůže vživotě stačit - každej musí být zodpovědnej u vody sám za sebe a chovat se k ekosystému a rybí populaci maximálně ohleduplně. Jiná cesta jak se někam pohnout není. Stačí začít maličkostma - když vidím ty mraky plastovejch, plechovejch a skleněnejch odpadků, co si rybáři k vodě přinesou a nechaj je tam, vystříkaný místa roundupem a jinejma herbicidama až do vody, osazovací plány plný duháků a kaprů v absolutním rozporu s ideálem zdravýho společenství ichtyofauny ...tohle nikdo neohlídá, prostě musí každej používat selskej rozum i bez biče nad sebou.
Spousta lidí tady volá po více kontrolách a více pravomocích. Pravomoc musí mít někdo rozumnej,
ne kdejakej samozvanej vykladač bližších podmínek řádu, zákona a ochrany přírody. .
Tyhle lidi musí někdo zaplatit, vzdělávat a bohužel opět musí bejt aparát, kterej bude na kvalitu jejich činnosti zpětně dohlížet - to se musí taky zaplatit. ČRS je náš svaz a dozor nad námi samotnými nám nikdo jinej platit nebude. Chtěl bych vidět to nadšení u výdeje povolenek s každoroční položkou deset litrů navíc za zajištění kvalitního dozoru nad námi samotnými :)
NFantozi (Aladin) - Profil | Pá 4.3.2016 13:25:47
Nsven - Profil | Pá 4.3.2016 13:21:43
Pokud vím, tak mají všichni severočeši tyto.
http://www.banner-lov.cz/cz/index.php?page=catalog&sort=type&type=rybarska_straz
A na ty cajky přispívá MO .
Nvaga - Profil | Pá 4.3.2016 13:07:42
NSaddám - Profil | Pá 4.3.2016 13:00:36
P.S. Hezké rybářky se na mě vrhají hlavně , když tu uniformu sundám. Jsem totiž hezkej kluk))))).
Nkakr - Profil | Pá 4.3.2016 12:51:18
Správní poplatky za rybářské lístky
Od 17. 1. 2005 je v platnosti nový zákon o správních poplatcích (zák. č. 634/2004 Sb.), která mimo jiné upravuje také poplatek za vydání nebo prodloužení rybářského lístku (položka 14). Ceny jsou následující:
Doba platnosti rybářského lístku
cena 1 rok100,-
1 rok *50,-
3 roky 200,-
3 roky *100,-
10 let 500,-
10 let *250,-
* Cena pro žáky základních škol, studenty českých odborných škol ve studijních oborech, případně učebních oborech s výukou rybářství, odborné pracovníky na úseku rybářství, mají-li provozování rybářství v pracovní náplni, rybářské hospodáře a osoby ustanovené jako rybářská stráž.
Kde jsi průkaz RS předkládal že jsi za 10ti letý platil 50Kč????
Kde to žije - všechna témata
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...









