- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pelety Chytil s dirkou
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Ntuzemak - Profil | Pá 28.10.2016 13:07:27
NFRANK71 - Profil | Pá 28.10.2016 13:06:45
NDědek - Profil | Pá 28.10.2016 12:56:58
NDědek - Profil | Pá 28.10.2016 12:52:32
Starouši,mě právě také ne, tak čekám nějakou chválu či kritiku. Nejsem naivní a z praxe vím, že ne všechno co funguje na jedné vodě, nemusí fungovat na druhé. Co funguje jednomu, nemusí druhému. Mám jeden opomíjený malý revír, kde jsou slušní kapři a amuři. Problém je v tom, že na něm jsou na přítoku v blátě, tuny nitěnek a patentek. Tedy uvažuji s jakou návnadou a nástraho na ně jít, co by je mohlo zaujmout. Začal jsem střídmě krmit před třemi týdny. Halibudky černé i červené, kukuřice s pšenicí a řepkou a také trochu kuličkami. Zatím jsem tam nechytal, tak uvidím, jak to dopadne. No, možná by ten robin red mohl zaujmout. Celý revír je staré slepé rameno, cca 15 m široké, 150 m dlouhé a od 2,5 m na začátku do 1m na konci, hluboké.
NFRANK71 - Profil | Pá 28.10.2016 12:49:02
edit: poznáš to také tak, že firma Coppens přestala vyrábět průměr 12mm.
NDědek - Profil | Pá 28.10.2016 12:43:02
Tu diskuzi jsem četl, ale odpověď na své otázky, jsem v ní nenašel. To ani v jiných diskuzích o peletách. Má chyba, že jsem si spletl otázku a nedal to na tebou uvedenou diskuzi. Ale myslím, že trest smrti za to nezasloužím:-).
Ano, už si mi psal, že jsou to předražené pelety od společnosti Coppens. Nikde jsem nenašel, že by tato společnost dělala robin red pelety, ale mohu se samozřejmě mýlit. Dělají klasické black halibutky a red halibudky, nikde neuvádějí robin red halibud pelety.
Pokud by to bylo tak jak píšeš, že mnou uváděné robin red pelety od Chyť a Pusť, jsou předražené red halibuty od společnosti Coppens, byl by to od majitelů firmy CH a P na zákaznících podvod. Což si myslím, že to majitelé této firmy nemají zapotřebí. Red haliut pelety, nejsou to samé, co robin red pelety. Ale jak jsem psal, nejsem nejchytřejší na světě a mohu se mýlit. Zadám dotaz na Ch a P, zda je to tak jak říkáš a napíšu ti tady odpověď.
Nvave - Profil | Pá 28.10.2016 12:14:12
NFRANK71 - Profil | Pá 28.10.2016 11:02:15
Jinak zde máš diskusi co hledáš.
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=643373&kw=Zkušenosti Chyt a pust
NDědek - Profil | Pá 28.10.2016 10:02:35
for all
Tedy žádná zkušenost pro porovnání rozdílu mezi nimi? A co ta švestka? Také žádné zkušenosti?
Ntuzemak - Profil | St 26.10.2016 15:26:12
NHurvinek - Profil | St 26.10.2016 7:39:48
NFRANK71 - Profil | Út 25.10.2016 23:56:22
NDědek - Profil | Út 25.10.2016 23:51:50
NFRANK71 - Profil | Út 25.10.2016 23:49:25
NDědek - Profil | Út 25.10.2016 23:35:10
Chtěl bych se zeptat Vás, kteří chytáte, či vnadíte, peletami robin red od Chyť a pusť.
Jaké máte zkušenosti s peletami robin red v jejich nabídce.
Jedny jsou za 84,-Kč/900 g – robin red carp s dírou
- https://www.chytapust.cz/Pelety/Chyt-a-pust-Pelety-Robin-Red-carp-s-dirou-900g
a druhé za 129,-Kč/900g –robin red originál carp s dírou
- https://www.chytapust.cz/Pelety/Chyt-a-pust-Pelety-Robin-Red-original-carp-s-dirou-900g
Oba druhy pelet mají téměř shodný popis a naprosto stejné složení, tedy alespoň podle stránek firmy.
Zaslal jsem dotaz na majitele a ten mi napsal :
„je rozdíl v kvalitě a přidaných surovin, olejů a atraktorů. U originál pelet, jsou použity ty nejkvalitnější suroviny.“
Tedy něco jiného mají v popisu zboží a něco jiného mi napsali. Vzhledem k ceně, je logické, že ty dražší budou pravděpodobně obsahovat více látek, či lepší látky.
Nejedná se mi o cenu, je to pár korun rozdíl, ale zajímaly by mě Vaše zkušenosti s těmi peletami a jestli jste poznali mezi nimi nějaký rozdíl.
A jaké máte zkušenosti s těmi peletami :
Česká švestka 18 mm/900g :
- https://www.chytapust.cz/Pelety/Chyt-a-pust-Pelety-Ceska-svestka-18mm-900g
Nbonhof - Profil | Út 1.3.2016 15:40:52
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












