Muzikanti z MRKu

Muzikanti z MRKu

Ahojte, viem, že sú tu ľudia z rôznych kútov a je známe, že napr. na Morave je každý druhý človek muzikant, preto sa pýtam, či sú medzi nami aj nejaký muzikanti? Napíšte či hrávate a na čo hráte a môže nám to v tejto diskusií vyhrávať navzájom... ;o)
Podeľte sa s ostatnými, na aké nôty možno vábite i ryby pri vode... :-)
Autor diskuse: TGH - Profil , 25.2.2016 všeobecné - ostatní
41 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPYTLAKS - Profil | Út 12.7.2016 21:11:39

Dzin-z-Iglu >> hod odkaz z jutubu pokud nějaký máš,nemám fejsbůk.-)

    NDzin-z-Iglu - Profil | Út 12.7.2016 21:06:27

    Čus, já hraju na foukací harmoniky a zpívám... :-) prej to jde.. když budete pořádat nějakej jam, houkněte na www.facebook.com/psavec a rád se přidám. :-)

      NPYTLAKS - Profil | Út 12.7.2016 17:46:57

      nikdo nebrnká:-(

        NPYTLAKS - Profil | Po 2.5.2016 20:43:00

        martvin >> každá hudba se počítá,ale můj žánr to není:-)

          NPYTLAKS - Profil | Po 2.5.2016 20:41:41

          FOUSATEJ HAT >> já teď nutím ogara do not,hraje na škopky,byl samouk,ale potřeboval popostrčit a nasměrovat,teď se učí všecko od začátku jak má a nebaví ho to:-((

            Nmartvin - Profil | Pá 29.4.2016 17:11:12

            Zdarec, jsem zde novej.... počítá se tu i elektronická hudba? Jsem zase něco uplácal :) https://www.youtube.com/watch?v=81sE1dj3DtI

              NPYTLAKS - Profil | So 19.3.2016 0:38:03

              Krocajda >> to jsme dva:-))kdysi jsem hrával,ale pak nebyl čas,občas si doma brnknu na basu:-)

                NFOUSATEJ HAT - Profil | Pá 18.3.2016 19:05:54

                Zdarec ve spolek a děkuju za pozvání :-) ,noty nepoužíváme, ty jsou pro muzikanty co si nedokážou zapamatovat písničku :-)))

                  NKrocajda - Profil | Pá 18.3.2016 18:56:20

                  PYTLAKS >> Teď se učím udit 😉

                    NPYTLAKS - Profil | Pá 18.3.2016 16:21:46

                    Krocajda >> tož si cosi kup a uč se:-))

                      NKrocajda - Profil | Pá 18.3.2016 14:45:23

                      Dynastie Nováků 😀,jen do toho řežte ať je veselo já bych hrál až bych brečel kdybych na něco uměl hrát.Jedině z viceroyem bych mohl do kapely tam si myslím že bych pasoval.😂😂😂😂

                        NVítek - Profil | Pá 18.3.2016 12:16:39

                        Co Čech - muzikant!

                          NSirRozzyr - Profil | Pá 18.3.2016 12:05:02

                          Ich bin Grosse Bleusmenn pane Vačhsmajstr pane rado...

                          Prioritní nástroj foukacka...

                            NVojc29 - Profil | Pá 18.3.2016 11:48:22

                            Tož já muzicííruju :) Tak nějak

                              NPYTLAKS - Profil | Pá 18.3.2016 11:40:22

                              tu to je nějaké zmrzlé:-)

                                NPYTLAKS - Profil | Út 1.3.2016 20:03:07

                                nikdo nemuzicíruje?

                                  NPOSTLÍK 666 - Profil | Po 29.2.2016 10:55:45

                                  Bacha >> :-)))

                                    NBacha - Profil | Po 29.2.2016 10:54:12

                                    POSTLÍK 666 >> Myslím, že asi ano....určitě víc, než folk.

                                      NPOSTLÍK 666 - Profil | Po 29.2.2016 10:51:36

                                      drvoštěp >> JJ:-)

                                        NPOSTLÍK 666 - Profil | Po 29.2.2016 10:50:07

                                        Bacha >> Patří styl bluegrass mezi coutry??

                                          Ndrvoštěp - Profil | Po 29.2.2016 10:49:30

                                          POSTLÍK 666 >> To byli pankáči do vydání dalšího Bravíčka a objevení novýho stylu ;)))

                                            NBacha - Profil | Po 29.2.2016 10:46:09

                                            Tak já se teda taky přidám:-))) Za mlada bigbít bicí, basa, kytary a zpěv. Poté coutry kapela a teď 5 let pouze sporadicky doma pro radost a náladu.

                                              NPOSTLÍK 666 - Profil | Po 29.2.2016 10:45:47

                                              drvoštěp >> Mněl si je pochcat a jít pryč. Ale řekl jsi jim to správně:-)

                                                Ndrvoštěp - Profil | Po 29.2.2016 10:39:51

                                                POSTLÍK 666 >> Jsem načapal mladý pankáče na fesťáku jak se na hajzlu převlíkají do civilu.To bylo samý Punk is dead ! Jsem se na ně podíval a říkám jim pank tu zdech ! Ztichli a bylo po humoru ;)

                                                  Ndrvoštěp - Profil | Po 29.2.2016 10:35:51

                                                  POSTLÍK 666 >> ;)))))

                                                    NPOSTLÍK 666 - Profil | Po 29.2.2016 10:22:27

                                                    drvoštěp >> A tak to má být:-) Nás nedostanou!!! Všechno se dá zvládnout. Práce,rodina,rybky a Bigbít.. A když si někdo najde pitku co mu vše zakáže, tak ať de do řiti a nevymlouvá se že už nic nestíhá...

                                                      Ndrvoštěp - Profil | Po 29.2.2016 10:19:06

                                                      POSTLÍK 666 >> Pankáči buď dostali rozum a nebo zapoměli a stali se z nich taťkové ;) Tak teď jsem takovej vlk samotář.Občas zajede kolega punker(55)z Libouchce na nějakou kapelu jinak mi zbyly máničky ;)))

                                                        NKocháč - Profil | Po 29.2.2016 10:16:01

                                                        Za muzikanta jsem se nikdy nepovažoval, ale chvilku jsem zápasil s baskytarou. Nějaké ty dřevní doby zábav po revoluci. Takže spíš přejaté věci a na zábavě jsme si vystačili s písnikčami od skupin Kabát, Plexis, Tarantule, Tři sestry,...atd. Prostě takový maglajs spíš pro metalisty alkoholiky. Těch oplodňováků jsme v repertoáru moc neměli. A moc jsme toho na veřejnosti taky neodehráli. Spíš ta zkušebna. Potom jsem se přestěhoval a hráli jsme si v garáži nebo ve sklepě s tehdejší skoro rodinkou. Jednou jsme vystoupili na malém festiválku společně s kapelami X-Core a Darl Gamballe, ale to už je fakt dávno. Noty jsem se snažil naučit, ale spíš to byla lidová tvořivost a naštěstí neexistují žádné nahrávky. Bavily nás předělávky Jirky Schmitzera do trochu rokovějšího kabátu a snažili jsme se i o vlastní tvorbu.

                                                        Postupem času jsem se musel rozhodnout čemu se věnovat trochu více, jestli muzice nebo rybám. Oba koníčky jsou dost drahé a časově náročné a vyhráli kapříci a muziku dnes už jen jako posluchač.

                                                          Ndrvoštěp - Profil | Po 29.2.2016 10:13:06

                                                          POSTLÍK 666 >> Já to táhnu s odřenýma ušima jako vlk samotář od roku 81/82 na akce už jezdím jenom s máničkama viz. Lábusovky atd.

                                                            NPOSTLÍK 666 - Profil | Po 29.2.2016 10:09:58

                                                            drvoštěp >> Jo jo. Havířov před rokem 89 a pak chvilku po,tak do toho 98. Co se týče muziky a lidí kolem Androše,bigbítu a Anarcho punk scény práda! Paráda! No a pak to šlo pomalu a všechno srát:-((

                                                              Ndrvoštěp - Profil | Po 29.2.2016 9:12:12

                                                              POSTLÍK 666 >> Moje krevní skupina plus underground ;)

                                                                NSamotCZE - Profil | Po 29.2.2016 9:06:57

                                                                Mám doma dvě elektriky a jedno španělku Ibanezku. Hraju jen pro zábavu, i když poslední dva roky spíše jen dělají ozdobu. Převážně rock, na španělku balady až slaďárny pro holky :-)

                                                                  NHeršvec - Profil | Po 29.2.2016 8:39:17

                                                                  viceroy >> Tak to asi hrajeme stejnej styl.

                                                                    NPYTLAKS - Profil | Po 29.2.2016 8:38:03

                                                                    občas doma si zablbnu:-)jinak není na nic čas:-)

                                                                      NPOSTLÍK 666 - Profil | Po 29.2.2016 8:33:58

                                                                      Hoj asi 20let kytara. Hard Core, Anarchopunk, Punk, Crust. Takže samí bordel!! Žádné oplodňováky:-)

                                                                        Nviceroy - Profil | Po 29.2.2016 3:35:52

                                                                        Ja s tou moji rybarinou hraju docela dobre na nervy te moji :-)

                                                                          Nel.ou - Profil | Po 29.2.2016 3:21:57

                                                                          TGH - >> Kytara, blues, rock... V kapelách jo i když v poslední době v částečné hibernaci:) Rybám nehraju, nikdy to nevyžadovaly :)

                                                                            Njá 2 - Profil | Pá 26.2.2016 9:34:44

                                                                            Máte třeba nějakou kapelu, která vám pravidelně hraje na rybářských akcích?

                                                                              NTGH - Profil | Pá 26.2.2016 9:25:54

                                                                              Morus >> Super, ja som trúbkar.. :o))

                                                                                NMorus - Profil | Pá 26.2.2016 8:41:11

                                                                                Já hraju už 30 let na bicí, teď už jenom doma pro radost ale hrál jsem asi 15 let rock a metal a na hudebce s dechovkou :) Teď na hraní nemám moc času ale chtěl bych se ještě někdy na prkna vrátit.