Muzikanti z MRKu

Ahojte, viem, že sú tu ľudia z rôznych kútov a je známe, že napr. na Morave je každý druhý človek muzikant, preto sa pýtam, či sú medzi nami aj nejaký muzikanti? Napíšte či hrávate a na čo hráte a môže nám to v tejto diskusií vyhrávať navzájom... ;o)
Podeľte sa s ostatnými, na aké nôty možno vábite i ryby pri vode... :-)
Autor diskuse: TGH - Profil , 25.2.2016 všeobecné - ostatní

Ndrvoštěp - Profil | Po 29.2.2016 10:49:30

POSTLÍK 666 >> To byli pankáči do vydání dalšího Bravíčka a objevení novýho stylu ;)))

    NBacha - Profil | Po 29.2.2016 10:46:09

    Tak já se teda taky přidám:-))) Za mlada bigbít bicí, basa, kytary a zpěv. Poté coutry kapela a teď 5 let pouze sporadicky doma pro radost a náladu.

      NPOSTLÍK 666 - Profil | Po 29.2.2016 10:45:47

      drvoštěp >> Mněl si je pochcat a jít pryč. Ale řekl jsi jim to správně:-)

        Ndrvoštěp - Profil | Po 29.2.2016 10:39:51

        POSTLÍK 666 >> Jsem načapal mladý pankáče na fesťáku jak se na hajzlu převlíkají do civilu.To bylo samý Punk is dead ! Jsem se na ně podíval a říkám jim pank tu zdech ! Ztichli a bylo po humoru ;)

          Ndrvoštěp - Profil | Po 29.2.2016 10:35:51

          POSTLÍK 666 >> ;)))))

            NPOSTLÍK 666 - Profil | Po 29.2.2016 10:22:27

            drvoštěp >> A tak to má být:-) Nás nedostanou!!! Všechno se dá zvládnout. Práce,rodina,rybky a Bigbít.. A když si někdo najde pitku co mu vše zakáže, tak ať de do řiti a nevymlouvá se že už nic nestíhá...

              Ndrvoštěp - Profil | Po 29.2.2016 10:19:06

              POSTLÍK 666 >> Pankáči buď dostali rozum a nebo zapoměli a stali se z nich taťkové ;) Tak teď jsem takovej vlk samotář.Občas zajede kolega punker(55)z Libouchce na nějakou kapelu jinak mi zbyly máničky ;)))

                NKocháč - Profil | Po 29.2.2016 10:16:01

                Za muzikanta jsem se nikdy nepovažoval, ale chvilku jsem zápasil s baskytarou. Nějaké ty dřevní doby zábav po revoluci. Takže spíš přejaté věci a na zábavě jsme si vystačili s písnikčami od skupin Kabát, Plexis, Tarantule, Tři sestry,...atd. Prostě takový maglajs spíš pro metalisty alkoholiky. Těch oplodňováků jsme v repertoáru moc neměli. A moc jsme toho na veřejnosti taky neodehráli. Spíš ta zkušebna. Potom jsem se přestěhoval a hráli jsme si v garáži nebo ve sklepě s tehdejší skoro rodinkou. Jednou jsme vystoupili na malém festiválku společně s kapelami X-Core a Darl Gamballe, ale to už je fakt dávno. Noty jsem se snažil naučit, ale spíš to byla lidová tvořivost a naštěstí neexistují žádné nahrávky. Bavily nás předělávky Jirky Schmitzera do trochu rokovějšího kabátu a snažili jsme se i o vlastní tvorbu.

                Postupem času jsem se musel rozhodnout čemu se věnovat trochu více, jestli muzice nebo rybám. Oba koníčky jsou dost drahé a časově náročné a vyhráli kapříci a muziku dnes už jen jako posluchač.

                  Ndrvoštěp - Profil | Po 29.2.2016 10:13:06

                  POSTLÍK 666 >> Já to táhnu s odřenýma ušima jako vlk samotář od roku 81/82 na akce už jezdím jenom s máničkama viz. Lábusovky atd.

                    NPOSTLÍK 666 - Profil | Po 29.2.2016 10:09:58

                    drvoštěp >> Jo jo. Havířov před rokem 89 a pak chvilku po,tak do toho 98. Co se týče muziky a lidí kolem Androše,bigbítu a Anarcho punk scény práda! Paráda! No a pak to šlo pomalu a všechno srát:-((

                      Ndrvoštěp - Profil | Po 29.2.2016 9:12:12

                      POSTLÍK 666 >> Moje krevní skupina plus underground ;)

                        NSamotCZE - Profil | Po 29.2.2016 9:06:57

                        Mám doma dvě elektriky a jedno španělku Ibanezku. Hraju jen pro zábavu, i když poslední dva roky spíše jen dělají ozdobu. Převážně rock, na španělku balady až slaďárny pro holky :-)

                          NHeršvec - Profil | Po 29.2.2016 8:39:17

                          viceroy >> Tak to asi hrajeme stejnej styl.

                            NPYTLAKS - Profil | Po 29.2.2016 8:38:03

                            občas doma si zablbnu:-)jinak není na nic čas:-)

                              NPOSTLÍK 666 - Profil | Po 29.2.2016 8:33:58

                              Hoj asi 20let kytara. Hard Core, Anarchopunk, Punk, Crust. Takže samí bordel!! Žádné oplodňováky:-)

                                Nviceroy - Profil | Po 29.2.2016 3:35:52

                                Ja s tou moji rybarinou hraju docela dobre na nervy te moji :-)

                                  Nel.ou - Profil | Po 29.2.2016 3:21:57

                                  TGH - >> Kytara, blues, rock... V kapelách jo i když v poslední době v částečné hibernaci:) Rybám nehraju, nikdy to nevyžadovaly :)

                                    Njá 2 - Profil | Pá 26.2.2016 9:34:44

                                    Máte třeba nějakou kapelu, která vám pravidelně hraje na rybářských akcích?

                                      NTGH - Profil | Pá 26.2.2016 9:25:54

                                      Morus >> Super, ja som trúbkar.. :o))

                                        NMorus - Profil | Pá 26.2.2016 8:41:11

                                        Já hraju už 30 let na bicí, teď už jenom doma pro radost ale hrál jsem asi 15 let rock a metal a na hudebce s dechovkou :) Teď na hraní nemám moc času ale chtěl bych se ještě někdy na prkna vrátit.