Zahajeni kaprařské sezony

Kolegove kapraři ,dobu temna jsme prezili , kdy se chystate poprve vyrazit za šupíky ,kam a jake novinky jste si letos na ne pripravili ? At se Vam letos Vsem dari a zazitky konci na pametovych kartach , na panev patri krkovice : -)))
Autor diskuse: NAVI73 - Profil , 22.2.2016 kaprařina - revíry, cestování

Nvitold - Profil | Ne 28.2.2016 13:46:19

NAVI73 >> A všechno se vyrábí v jedné továrně v Číně:)
Chtěl jsem si letos koupit něco nového, ale počkám na ohlasy. Vyrojila se spousta nových kousků, každá značka teď bude vyrábět podobný v ceně kolem 2 tis., ale držák to nebude asi žádný.

    NNAVI73 - Profil | Ne 28.2.2016 13:33:27

    vitold >> to vypadaj vsechny :-))) ,vona polovina daiw tady bude cormoran :-)))

      Nvitold - Profil | Ne 28.2.2016 13:20:58

      datel na entou :-) >> Ale z dálky vypadají skoro jako Daiwa:))))

        Ndatel na entou :-) - Profil | Ne 28.2.2016 12:28:50

        vitold >> ahoj jo kdyby byli to by bylo hej ;-) ;-) tohle jsou Spro long cast 460

          Nvitold - Profil | Ne 28.2.2016 11:59:52

          datel na entou :-) >> Ahoj. Ty navi na zahájení jsou od Daiwy? Díky.

            NNeznaboh:-D - Profil | So 27.2.2016 10:20:22

            radjanys >> doufam

              Nradjanys - Profil | So 27.2.2016 9:41:18

              Neznaboh:-D >> Neboj se nic. Zase to půjde nahoru;)

                NNAVI73 - Profil | So 27.2.2016 8:27:55

                Jdete to dnes nekdo zkusit ? V Praze tedka -2°

                  NNeznaboh:-D - Profil | So 27.2.2016 6:31:12

                  Vendys 65 >> ahoj urcite jsem radost mel prvni vychazka, bohuzel ted to ma tendenci klesat mam sice 5 vychazek a 3 ryby ale mira jde duuule:-) pirane zacinaji jezdit:-D

                    NNeznaboh:-D - Profil | So 27.2.2016 6:29:40

                    NAVI73 >> taky tomu nejak extra neverim. Kdyz to ma prijit tak to prijde:-)

                      NVendys 65 - Profil | Pá 26.2.2016 22:58:57

                      Neznaboh:-D >>
                      Ahoj, hezká ryby na začátek sezóny, to ti určitě zvedlo náladu.

                        NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 22:01:40

                        Neznaboh:-D >> za nic , ta diskuze je tu zamerne. Chci ukazat ze zarucene jarni recepty jsou blbost :-)))

                          NNeznaboh:-D - Profil | Pá 26.2.2016 21:58:00

                          NAVI73 >> ahoj dekuji:-)

                            NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 20:03:29

                            Neznaboh:-D >> paradni zacatek kolego

                              NNeznaboh:-D - Profil | Pá 26.2.2016 19:54:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              5 zrnek kuku a 6 hodib cekani:-)

                                NVendys 65 - Profil | Pá 26.2.2016 19:47:54

                                smike >>
                                Nemá cenu je zbytečně provokovat.

                                  Ndatel na entou :-) - Profil | Pá 26.2.2016 19:37:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zdravím tak kaprově zahájeno jeden promarněný záběr,ale je u tý vody přece krasne :-) tak v neděli zas

                                    Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 19:34:56

                                    NAVI73 >> Teď jsem kolegovi u plotu předal 10kg voňavých jahodových kuliček průměr 20 mm ;))

                                      NNAVI73 - Profil | Pá 26.2.2016 18:50:30

                                      Trosku jsem to promazal ,at nemusime na hambu :-)))

                                        Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.2.2016 17:32:57

                                        NAVI73 >> Já chytám na voňavý koule voňavý ryby ;)))