Mikbaits spiceman pampeliška

Co říkáte ne novou řadu spiceman pampeliška?

Nmartan01 - Profil | So 20.8.2016 22:11:59

viceroy >> jj jasny ale az budu vedet ktere je drazdive a ktere mene , nebudu nucen vybirat na slepo dle nazvu , tak jse zde nebudu muset ptat.

    Npredator314 - Profil | So 20.8.2016 20:50:24

    hehe,púpavu som ešte neskúsil,počkám až P.Kučera vyrobí niečo z bodliakov

      Nšvihov - Profil | So 20.8.2016 19:34:32

      Chlapci,chlapci:-) :-) :-) :-) :-)

        Nviceroy - Profil | So 20.8.2016 19:27:10

        martan01 >> ono taky zalezi jake boilie mas na mysli ? atraktivni , drazdive nebo spise mene atraktivni atd ...... o tom by ta otazka mohla byt a verim ze dostanes i jinou odpoved ..:-)

          Nmartan01 - Profil | So 20.8.2016 19:19:21

          viceroy >> Normální odpověď co použít za boilie rozdílného složení když na 1 udici dam pampelisku.
          Tedy pokud zůstanu u totožné ho výrobce.

            Njarda85 - Profil | So 20.8.2016 18:22:29

            viceroy >> Na špatnou otázku špatná odpověď tak to má být.👍

              Nviceroy - Profil | So 20.8.2016 18:20:21

              jarda85 >> tak co chces na takovou otazku za odpoved ???? ...:-)

                Njarda85 - Profil | So 20.8.2016 18:12:47

                viceroy >> Je sucho jediné za pade někde v krámě.

                  Nviceroy - Profil | So 20.8.2016 18:08:20

                  martan01 >> žižalu ..... :-)

                    Njarda85 - Profil | So 20.8.2016 17:58:36

                    martan01 >> Dobré šlape pikantní švestka.

                      Nkožich007 - Profil | So 20.8.2016 17:44:49

                      martan01 >> pampelišku 😀

                        Nmartan01 - Profil | So 20.8.2016 17:22:50

                        Pokud dam na jeden prut pampeliska co doporučíte na druhý prut?

                          NLeorim - Profil | Pá 1.7.2016 21:49:53

                          a mě zase ted přechytává mika boilies od starbaits a to hot demon....ale každá voda jiná to je jasný.....například jet fish biosquid na této vodě nic...půlnočák dobrej...a máslová hruška taky dobrá...pampelišku mám jen mirabelky ale kámoš na této vodě o které píšu chytil na pampelišku ted nedávno 14 a 10 tak určitě dobrá taky ju asi prubnu ve větším

                            NDEBUSTROL - Profil | Út 28.6.2016 17:44:43

                            chendler >> na jednom prutu mam pp a na druhém pampelišku

                              Nchendler - Profil | Út 28.6.2016 9:57:45

                              viceroy >> to by napsal...projede...

                                Nviceroy - Profil | Út 28.6.2016 9:37:53

                                chendler >> asi mysleno v aute v kybliku .....

                                  Nchendler - Profil | Út 28.6.2016 9:24:51

                                  DEBUSTROL >> tak jak muzes napsat,ze pampeliska jede?!?!?!

                                    NLukas.b79 - Profil | Út 28.6.2016 9:16:13

                                    Zkouším pampelišku na Rozkoši a musím říct, že rybám docela chutná. Chodím jenom dopoledne od 4 hodin do 12 hodin, kvůli dětem, ale i tak se mi vždy podaří udělat dva až tři záběry. Musím teda přiznat, že počet záběrů a velikost ryb hodně ovlivňuje počasí!!!!!!

                                      Nwlcakk - Profil | Po 27.6.2016 18:51:30

                                      Osobně moje kátke vycházky zatím bez odezvy na toto boilies a na jedné dvounoční jsme na toto boilies chytl jednoho pětasendesátníka.

                                      Jinak dle mě boilies hodně podobné na chytání jako švestka

                                        Nrybomaniak - Profil | Po 27.6.2016 18:42:44

                                        DEBUSTROL >> půlnocní pomeranč je super hlavně, když si chcete zachytat spíše menší ryby zkrátka, když vám nejde o velikost úlovku...., ale neni problém na to chytit rybu 70cm+ to je, ale spíše náhodné, mnohem lepší je při cíli o nějakou větší rybu použít boilies z řady Gangster G2,G4 nebo Fanatiku Koi...