Mikbaits spiceman pampeliška

Co říkáte ne novou řadu spiceman pampeliška?

NDEBUSTROL - Profil | Po 27.6.2016 18:24:40

Taky >> káždá voda je jiná mě to u nás na rybníku bere dobře na půlnočák a na nových mlýnech jsem na to nechytl ani šupinu

    NTaky - Profil | Po 27.6.2016 16:35:29

    DEBUSTROL >> já na ní neměl za 4 dny ani píp ,a hulín jezdil jako blázen :-D.

      NDEBUSTROL - Profil | Po 27.6.2016 16:15:43

      pampeliška šlape !!!!

        Nmika 35 - Profil | Po 27.6.2016 6:39:58

        Ja je skousel nedavno na pisaku prisovice a SUPER

          Nsuchic - Profil | Út 21.6.2016 19:27:00

          Od Mikbaits jsem zkoušel zatím jen půlnoční pomeranč. Teď jsem koupil pampelišku fluo mirabel. Dávám k tomu ještě pva punčochu a docela se nestačím divit: Zatím vždy jsem na ni měl záběr.

          Teď zkusím ještě koupit regulérní koule:). Uvidíme.

            NBrychtič - Profil | Út 22.3.2016 12:58:46

            viceroy >> Myslel jsem to tak,že kapři mají rádi kukuřici a partikl a šrot,tak jsem jsem chytal celý podzim a šlo to.Zakrmit lopatkou směSku,nahodit a čekat pak na záběr a když přišel,tak oulovek vždy potěšil.....

              Nfheavy - Profil | Út 23.2.2016 20:32:31

              petr616 >> cenu nevim jen to co rekli v televizi.

                Npetr616 - Profil | Út 23.2.2016 20:30:25

                fheavy >> no aby to nedopadlo tak, ze kdyz ti vemou noty tak si zajdes na nejblizsi vydejnu pro 30 denni povolenku pro nerybare :D ani bych se nedivil,to sou zase vymysly, kolik ta sranda ma stat ?

                  Nfheavy - Profil | Út 23.2.2016 20:26:11

                  Grasel >> ja uz su na to asi starej,nemam na to nervy:-) :-)

                    NGrasel - Profil | Út 23.2.2016 20:22:46

                    viceroy >> Jj, dneska nám to jde ;)

                      NGrasel - Profil | Út 23.2.2016 20:22:22

                      fheavy >> A přijít o tohle? Nikdy!

                        Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 20:13:26

                        Grasel >> no ale zasrali jsme to tu slusne ..... nas zabije zadavatel :-)

                          Nfheavy - Profil | Út 23.2.2016 20:13:18

                          Grasel >> to je dalsi z duvodu proc zustat jinde nez na jezerech.

                            NFRANK71 - Profil | Út 23.2.2016 20:12:10

                            fheavy >> já myslím, že těch zájemců tolik nebude. Na druhou stranu, to asi bude výhodné u těch, kterým seberou papíry. Takže takhle dobu přežijou i když za více korunek.

                              NGrasel - Profil | Út 23.2.2016 20:11:29

                              viceroy >> No to asi ne :))

                                Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 20:07:07

                                Grasel >> hm az ti bude bicovat vodu pod uhlem 120 stupnu to toho moc nepochytas :-)

                                  NGrasel - Profil | Út 23.2.2016 20:05:44

                                  fheavy >> Jo jo, ale já už se na to i těším, to bude hrozná sranda :))

                                    Nfheavy - Profil | Út 23.2.2016 20:00:39

                                    Grasel >> na jezerech budou asi novodoby plaváčci:-) :-)

                                      Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 19:53:40

                                      fheavy >> kolikrat mam nervy z nasich svazoduchodcu tak tohle jestli se rozjede tak zacnu jezdit pouze v bourich , vetrech a marastech

                                        Nfheavy - Profil | Út 23.2.2016 19:50:35

                                        viceroy >> u nas to je blbost,v okolnich zemich takovy system svazoveho hospodareni neni,a je to tam taky o jonych penezich,priklad usek dyje/rakouska strana po soutok/ od lichnstajna povolenka na rok 200 euro.info tak 4 roky stare.