Mikbaits spiceman pampeliška

Co říkáte ne novou řadu spiceman pampeliška?

viceroy - Profil | Út 23.2.2016 19:49:40

Tavris29 >> jj mam :-)

    viceroy - Profil | Út 23.2.2016 19:47:07

    Mam pro tyhle mesicni rybare logo na triko at se pozname ......h....chyt :-)

      Grasel - Profil | Út 23.2.2016 19:46:49

      viceroy >> A počkej co se bude dít až nějakej jouda stáhne kofrovi bóju na sumce zavezenou na 200+až ke břehu s voláním ,,dívej mámo co sem vytáhl".... to bude prdel :))

        Tavris29 - Profil | Út 23.2.2016 19:46:03

        viceroy >> Ne, ale vím, že ho máš ty..... :)

          fheavy - Profil | Út 23.2.2016 19:45:07

          Grasel >> ja myslim ze konkretne v oblasti kam chodis to moc srandovni nebude,ja ti to nepreju tyka se to i mne a mnoha dalsich kolegu,

            viceroy - Profil | Út 23.2.2016 19:44:40

            Tavris29 >> stahnul sis ho ? :-):-)

              Tavris29 - Profil | Út 23.2.2016 19:43:18

              viceroy >> já si ho asi nechám udělat taky :) :)

                viceroy - Profil | Út 23.2.2016 19:42:26

                Tavris29 >> jj tohle bude BESTSELER :-):-)

                  supinna - Profil | Út 23.2.2016 19:40:54

                  viceroy >> Asi páni na Svazu vyslyšeli volání po větší pružnosti...:)

                    Tavris29 - Profil | Út 23.2.2016 19:40:00

                    viceroy >> Ale zase budeš mít víc příležitostí u vody s tím Tvým novým tričkem,ne? :)

                      Grasel - Profil | Út 23.2.2016 19:39:55

                      fheavy >> Tak z toho se členové RS neudrží smíchy...

                        viceroy - Profil | Út 23.2.2016 19:38:54

                        fheavy >> trochu nefer kdyz platis a makas brigady a nejaky blbec neumi ani nahodit a bude ti delat nervy u vody ......nechapu z kazde malickosti vymackat prachy

                          Grasel - Profil | Út 23.2.2016 19:37:54

                          viceroy >> Až uvidí tohle tak máš flek jistej :))

                            fheavy - Profil | Út 23.2.2016 19:37:35

                            supinna >> to bude u vody v lete veselo ,dalsi duvod nejezdit na jezera,zalezu nekam do luzniho pralesa nejlepe na clunu abych nikoho takovyho ani nezahlidl ,amen s nama

                              supinna - Profil | Út 23.2.2016 19:34:39

                              fheavy >> Viděl jsem :))

                                roce - Profil | Út 23.2.2016 19:31:49

                                viceroy >> no právě než sem szacil napsat kolegum za uzamcene dveře tak to bylo pryč

                                  fheavy - Profil | Út 23.2.2016 19:31:43

                                  viceroy >> divas se na zpravy ct1? Ted ze ministr zem. Schvalil 30 denni povolenky pro turisty a rekreanty nerybare bez skoleni apod. Dostane povolenku + rad ,zaplati a muze 30 dni chytat ,to cumim!!

                                    viceroy - Profil | Út 23.2.2016 19:29:51

                                    roce >> psal jsem casove omezeno .....M.M zavetril korist ale chapu ho .....v kazdem pripade si necham dat tohle na tricka a to bude teprve hard core :-):-):-)

                                      roce - Profil | Út 23.2.2016 19:28:17

                                      viceroy >> ale ja zahledl :-D a když sem dočetl tak to zmizelo.

                                        viceroy - Profil | Út 23.2.2016 19:27:18

                                        fheavy >> v poho :-):-):-) vetsina kapraru je solo :-)