Mikbaits spiceman pampeliška

Co říkáte ne novou řadu spiceman pampeliška?

NPiškothonza - Profil | Út 23.2.2016 18:01:09

...stačí,že jezdím z ryb přehulenej..ještě vyhulenej...to by měla žena radost..o)))

    NGrasel - Profil | Út 23.2.2016 17:58:45

    viceroy >> To byl potisk na sáčky s boiliem.. To by Mik nestačil rolovat :))

      Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 17:58:37

      Tavris29 >> :-):-):-):-) .......

        NTavris29 - Profil | Út 23.2.2016 17:55:54

        viceroy >> Ty seš hovado :o) :o)

          Nsupinna - Profil | Út 23.2.2016 17:48:20

          viceroy >> :)

            Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 17:35:06

            supinna >> jedinny......:-):-)

              Nsupinna - Profil | Út 23.2.2016 17:34:24

              ...Jediný... :)

                Nsupinna - Profil | Út 23.2.2016 17:18:17

                Taky >> Co vím,tak HD s koulema skončil. Jedný (snad) Kok pro, se teď prodává u Vasr...

                  NKondrakar - Profil | Út 23.2.2016 17:11:59

                  Tak na věci od mikbaits chytám docela rád. Loni se mi hodně osvědčila ta jejich pik. švestka (pelety), takže letos jsem ze zvědavosti koupil tu fluo 12mm pampelišku. S mojí spotřebou mi ta krabička vydrží tak 2 roky :-D U vody se uvidí, jestli to za něco stojí nebo ne. Ještě jsem zvědavej na ten půlnoční pomeranč (pelety).

                    Nchendler - Profil | Út 23.2.2016 17:01:38

                    supinna >> drz se jich....:):):):)

                      NGrasel - Profil | Út 23.2.2016 16:50:26

                      FRANK71 >> Jo, krátkodobě opicu a dlouhodobě cyrhózu :))

                        Nsupinna - Profil | Út 23.2.2016 16:49:39

                        chendler >> Myslím , že pár věcí, kterejm věřím , mám :))

                          NFRANK71 - Profil | Út 23.2.2016 16:49:06

                          Grasel >> Z těch škopků něco máš, ale kdyby ti někdo řekl ať vyhodíš jen tak zbůhdarma 2 litry na chodník, tak si budeš klepat na čelo:-))))))))))))))))))))

                            Nsupinna - Profil | Út 23.2.2016 16:48:36

                            viceroy >> Naprostý souhlas. Jen mi někdo chce namluvit, že když si dám v restauraci tlačenku, nebo bifťoura, tak rozdíl v ceně je jen v nenažranosti majitele:)

                              NGrasel - Profil | Út 23.2.2016 16:47:05

                              viceroy >> Ve vercajku je vem čert, to má alespoň smysl, ale spíš by mě zajímalo, kolik ti co řvou o ceně vykouří za den špinek a vylemtají škopků, hlavně pak u chytání...

                                NFRANK71 - Profil | Út 23.2.2016 16:46:15

                                supinna >> Jestli myslíš složení tak se k tomu myslím vyjadřoval na For fishingu při rozhovoru. Můžeš si to najít a pustit.

                                  Nsupinna - Profil | Út 23.2.2016 16:44:15

                                  FRANK71 >> Já se nepotřebuju nic dozvídat. Buď koupím, nebo nekoupím jeho výrobky a tím to končí (na MIKBAITS s vyjímkou zkoušky Pikantní švestky nechytám). Chtěl bych vyjádření ktomu, co píšu níž chendlerovi .

                                    Nchendler - Profil | Út 23.2.2016 16:42:22

                                    supinna >> na tyhle veci,si musi prijit kazdy sam,kazdy vime,cemu verit....vykladat kazdej muze co chce,ale praxe je k nezaplaceni....

                                      Nfheavy - Profil | Út 23.2.2016 16:42:05

                                      Kocháč >> jinak dik za tip ,vzal jsem si priklad z jednoho tveho prispevku,/mimat/dobra domluva,fakt borec kterej vi co dela.jak se uzdravim tak se chystam do vasich koncin.

                                        Nviceroy - Profil | Út 23.2.2016 16:38:24

                                        supinna >> vzdyt to tu je porad dokola ...suroviny jsou jedna vec ale cenu kouli taky urcuje marze na vyrobu tzn. Clovek ktery maka ,energie a dalsi veci nebo si myslis ze bude Michal charita a bude to calovat ze sveho ? vsichni resi jenom naklady na smes atd.jasne muzes se dostat na cenu 100kc za kg ale zbytek uz nikdo nejak zapomina pocitat ....tj jako kdyz pujdes do restaurace a das si jidlo tak to taky neplatis pouze za suroviny ale mas v tom zaplaceneho kuchare ,elektrinu atd ........ tohle je zaklad ceny a to ze to treba Mikbaits nastavi vyse je jeho zisk jinak nema smysl ani podnikat a ty koule muze rovnou rozdavat