- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
rohatinky na prut s korkovou rukovatou
Zdravim Vas.
poradi niekto kvalitne rohatinky, ktore dobre drzia prut s korkovou rukovatou?
Dakujem za rady.
poradi niekto kvalitne rohatinky, ktore dobre drzia prut s korkovou rukovatou?
Dakujem za rady.
Autor diskuse: kovacmarek - Profil , 9.2.2016 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NDobráček - Profil | Út 9.2.2016 19:41:37
Tak za mě Solar,rohatinky jdou díky podložkám pěkně vyladit na konkrétní tloušťku rukojeti.No a střídám to s rohatinkama od Matrixu a někdy se na ně prostě vybodnu.
NErva - Profil | Út 9.2.2016 19:25:42
Luger46 - Název je mě opravdu jedno a on tam vlastně ani žádný není , jen logo , ony je dělají i Zico a světe div se je tam stejné logo jako na Solaru , ale měl je kamoš a říkal že ty plechy jsou naprd a po nějaké době přestanou držet , podívej mám je snad 3 roky a v poho . někdo dá holt za rohatinky 600 kč a někdo to dá za kilo kuliček .................., no nic , nebudu to tu zaserkávat :-)))
NLuger46 - Profil | Út 9.2.2016 19:20:27
Erva >> kdyby na nich nebyl název solar tak ti vyjmečné nepřijdou :)) dva plíšky v gumě se šroubem, nic extra. Mě se líbí klasický gumy za dvacku a neštítím se je dát na vidle od Foxu co drží Hariky s MGS :)) prostě 600 je nesmysl, reálná cena 100-200 kč bych přemýšlel. To je jak ta malá guma od Foxu pomalu za 200 :)) jsem blázen na vercajk ale ne uplnej debil :)))
NErva - Profil | Út 9.2.2016 19:13:57
Luger46 - Já ti zapoměl napsat že ty rohatinky musí i trochu vypadat :-))) Použiju tvé přirovnání , pořídíš si Ferrari a obuješ na to plecháče z Fábie ...............
NLuger46 - Profil | Út 9.2.2016 18:51:32
Erva >> https://www.mall.cz/rohatinky-ostatni/100000452288
Gumové obyž za 20 kč, na korek dělají i co nečerní, jsou různých tvarů ne jen na obr.
Osobně se mě více líbí ty jednoduchý co mám u Acurixů.
Gumové obyž za 20 kč, na korek dělají i co nečerní, jsou různých tvarů ne jen na obr.
Osobně se mě více líbí ty jednoduchý co mám u Acurixů.
Nclarence - Profil | Út 9.2.2016 18:21:10
kovacmarek - >> Mám všechny pruty v korku a na stojanu používám rohatinky od fy Cygnet.Někdy musím mít pruty skoro kolmo a drží jako hrom první očko mám půl metru za hlásičem.Když chytám s vidlemi tak mám první očko před hlásičem a je jedno jakou rohatinku.Zkusil jsem dát Cygnet na vidle a když jsou špatně zapíchlé nebo je tam štěrk,písek atd tak při záseku vytrhl prut i s vidličkou ale na stojanu u mne Cygnet č.1.Tady na fotu jsou vidět sice blbě ale aspoň něco.J
NCarp Team Quattro Ne - Profil | Út 9.2.2016 18:18:52
drvoštěp >> jestli jedeš na FF,určitě je tam někdo mít bude a nebude problém je tam odzkoušet.Já už bych neměnil,mám je jak na vidlích tak i na stojanu
Ndrvoštěp - Profil | Út 9.2.2016 18:14:34
Carp Team Quattro Ne >> Díky, tak že to zklouzne.Tak je to OK.
NErva - Profil | Út 9.2.2016 18:12:18
Luger46 - Mám ty menší small , bohužel na Acurix který je tenoučký z duplonem to není ono - klouže to i když jsou plíšky stažené na doraz , ale na C2 sedí výborné a zatím jsem nic lepšího neměl , na pruty z korkovou rukojetí ale musí být velikost rohatinek jako je na odkaze , až bude korek tak jdu opět do větších Solarů skrze ochranu korků dle mě nic lepšího není i když cena nějaká je , pokud víš o něčem ještě lepším tak šup sem s tím .
NCarp Team Quattro Ne - Profil | Út 9.2.2016 18:09:56
drvoštěp >> nezvedá,protože směrem nahoru není žadná pružina ani nic jiného,není tam žádný odpor.
NErva - Profil | Út 9.2.2016 17:47:03
kovacmarek - Za mě Solar , sice dražší , ale opravdu výborné http://www.fishinginvest.cz/obchod/solar/rohatinky-klipy/solar-adjustable-back-rest-standard-klip-na-pruty-zadni
Ndrvoštěp - Profil | Út 9.2.2016 17:19:34
Carp Team Quattro Ne >> A při záseku (zvednutí prutu) nezvedá to stojan ?
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CK Varga
CK zajištuje pobyt, rybaření v Maďarsku na jezeře Pölöske, kde ubytování je na výsoké úrovni, zajištujeme sportovní...























