Boilie JetFish Legend Range

Dobrý den, rád bych znal váš názor na zmiňované boilie. Děkuji.
Autor diskuse: Lukryba - Profil , 17.1.2016 kaprařina - nástrahy, návnady

Nčeman 29 - Profil | Po 18.1.2016 15:36:42

El Duffus >> :-D Ten nejhorší :-)

    Nčeman 29 - Profil | Po 18.1.2016 15:36:10

    drvoštěp >> Sem tam se tu objeví větší kapr, divím se však že zrovna mě v podběráku :-) velké ryby nechytám spíš ty menší :-)

      NEl Duffus - Profil | Po 18.1.2016 15:35:10

      Poušťák >> jsi zlý senior!!!!!!!!!

        Nčeman 29 - Profil | Po 18.1.2016 15:25:21

        Poušťák >> Milá vnučko, netřeba vyzdvihovat mou krásnou postavu ale rybu, to je ten důvod proč rybu držím přede mnou, každý kdo mě zná ví že se takto fotím od nepaměti a že se jinak fotit asik ani nebudu, navíc i když dám ruce k tělu tak se nic moc nezmění bo s mými fyzickými proporcemi to ani moc nejde :-) Myslím že téma dlouhých ruk je naprosto zbytečné a spíš už i úsměvné :-) Mě osobně je to úplně jedno :-)

          NDida - Profil | Po 18.1.2016 14:16:21

          Poušťák >> strašný :-))) ale maskuju jak jen to jde

            NPoušťák - Profil | Po 18.1.2016 14:16:04

            čeman 29 >> babičko,proč máš tak dlouhé ruce?...o)

              Ndrvoštěp - Profil | Po 18.1.2016 14:09:25

              čeman 29 >> Kurnik, vy na tý Moravě si je pěkně vykrmujete ;)))

                Nčeman 29 - Profil | Po 18.1.2016 14:00:47

                drvoštěp >> Ano, obě dvě :-) Tady je ještě druhá ryba (také svazová )

                  Ndrvoštěp - Profil | Po 18.1.2016 13:34:12

                  čeman 29 >> Ty ryby jsou ze svazovky ?

                    Nčeman 29 - Profil | Po 18.1.2016 13:28:49

                    Letošní sezonu jsem prvně vyzkoušel produkty JT s kterými jsem neměl žádné předchozí zkušenosti, byla to sezona opravdu povedená a třešničkou bylo i dvakrát překonání osobáku na svazu. Za mě nejůspěšnější Biosquid, do chladné vody skvěle fungovaly Chilli Fish, Seafood-švestka/česnek a Mystic. Na rychlochytačky Supra Fish Scopex/ Olihenˇ

                      NPoušťák - Profil | Po 18.1.2016 13:03:59

                      Dida >> jak vyzvídá co?...o))

                        NDida - Profil | Po 18.1.2016 12:57:26

                        El Duffus >>také Legendy, myslím že biocrab a bioenzym 20 a 24 mm

                          NSlámiš - Profil | Po 18.1.2016 12:30:30

                          El Duffus >> to budou Mysterky myslím. ;-)

                            NSlámiš - Profil | Po 18.1.2016 12:30:04

                            Dušan_hp >> nebál bych se ani průměru 20mm, je to boilie které se rychleji rozpouští než řada Legend a pokud budeš lovit na řece pod 20mm bych nešel, na stojak klidně i ty 16mm.

                              Nadam.fsh - Profil | Po 18.1.2016 12:10:26

                              Určite veľmi dobré boilies. Môžem odporúčiť. Najviac sa mk osvedčil seafood + slivka/cesnak. Super je aj to že Legend je ucelená rada od potápavých boilies cez popky, dipy, pva mixy..

                                NEl Duffus - Profil | Po 18.1.2016 11:34:44

                                Dida >> co máš v těch tříkilovkách vlevo?

                                  NDušan_hp - Profil | Po 18.1.2016 11:26:06

                                  letos chci zkusit nové Mystery krill/sepie. Také jsem na to zvědavý. Jen váhám, jestli na jaro nakoupím v 16 nebo rovnou 20mm.

                                    NPoušťák - Profil | Po 18.1.2016 11:06:43

                                    Taky >> to víš,začali zimní přednášky a ukázky selat 25+,tak se nediv že je tolik zájemců o různé boilie všech firem

                                      NHorda - Profil | Po 18.1.2016 10:26:24

                                      Taky >> musíš asi být víc u vody než na mrku :)
                                      Jeden na Sea Food s Mainline plovkou.

                                        NTaky - Profil | Po 18.1.2016 10:20:07

                                        Sakra. U vody nevidím nikoho na Jet Fish chytat, ale tady je za týden už třetí otázka na něj.