- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boilie od LK Baits
Zdravím,
chtěl bych poradit s výběrem boilie od zminované firmy. Potřebuji se rozhodnout pro boilies na tento rok. Pravděpodobně šáhnu po Mikbaits, ale zaujmula mě tato firma. Zkušenosti s ní nemám, proto se vás chci zeptat...
chtěl bych poradit s výběrem boilie od zminované firmy. Potřebuji se rozhodnout pro boilies na tento rok. Pravděpodobně šáhnu po Mikbaits, ale zaujmula mě tato firma. Zkušenosti s ní nemám, proto se vás chci zeptat...
Autor diskuse: TomaStar - Profil , 17.1.2016 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NStraspytlik69 - Profil | Po 18.1.2016 18:20:54
mccico >> to jsou žvejky,to mě poser,tohle skoušej na 15lety kluky,ty ti to možná sežerou, si mě fakt pobavil :-))))))
NEwa Farna - Profil | Po 18.1.2016 18:10:31
mccico >> Jak rika muj Tata, nech si keci na koledu. To uz opravdu neni mozny co se tady zjevuje za slinty a baje o koulich.
Ntuzemak - Profil | Po 18.1.2016 18:02:56
mccico >> když kouknu jen letem na ty ceny,tak to musí chytat.-)))
Nmccico - Profil | Po 18.1.2016 17:58:35
zdravim a co takhle vyzkoušet boilie mixy od petra klaise. Chytám na ně už druhým rokem a nachytal sem s něma ryby o kterých sem ani netušil že v té vodě vůbec jsou :) S těma koulema sem naprosto spokojený .. minulý rok se nám podařila výhra v maďarsku kde bylo 22 tymu :) vyzkoušel jsem mnoho druhu a značek boilie,ale teď už věřím jen jediné .. www.klais.cz
NJiří Šindelář - Profil | Po 18.1.2016 17:42:03
Pallermo >> 2 stovky za shrimpa je přehnaný, ale 4 stovky za Nikla jsou ok :-)
NPallermo - Profil | Ne 17.1.2016 21:45:19
Hosi tak nam tady kazdy napiste na co chytate a je to :D t vis Boris
tady je to o tom kdo jaky ma zkusenosti LK baits bolies
a ne kdo na co chyta :D
tady je to o tom kdo jaky ma zkusenosti LK baits bolies
a ne kdo na co chyta :D
Naligator - Profil | Ne 17.1.2016 21:45:16
Boilies od LK určitě nebude špatný, nachytalo spoustu kaprů, akorát si myslím, že ta cena je docela přemrštěná, když uvážím, za kolik se dá dnes pořídit boilies od STARBAITS jako je hot demon, signal, rs1 nebo probiotic red one - které jsou odzkoušené mnohem více a s velkými úspěchy....
NDonn79 - Profil | Ne 17.1.2016 21:45:15
Pallermo >> Určitě máš pravdu,já si kupuju boilies nejraději od J.Těšinského,ale i sám si něco doma splácám.
Nboris.boris - Profil | Ne 17.1.2016 21:39:35
Ahoj, skor ako LK baits by som radsej skusil take Carp-B. Chytam na tieto gulicky uz nejaky ten rok, gule su fajn, problem chytit rybu som na ne nikdy nemal. Pochytal som na ne ryby aj 20+.
Moj nazor na LK baits = navonana hovadina, ktora je predrazena... tak ako FOX raketa- "nasi inzerniri ji vyvijeli spoustu let aby byla nejdokonalejsi..." neviem, skor si myslim ze to je vsetko len o marketingu a ten sa na tej cene musi odrazit.
Moj nazor na LK baits = navonana hovadina, ktora je predrazena... tak ako FOX raketa- "nasi inzerniri ji vyvijeli spoustu let aby byla nejdokonalejsi..." neviem, skor si myslim ze to je vsetko len o marketingu a ten sa na tej cene musi odrazit.
NPallermo - Profil | Ne 17.1.2016 21:37:56
Donn79 >> jj vsak ja ho taky nejak neobhajuji proste nemam kde delat svoje bolies . tak si ho musim koupit ze jsem se rozhodl pro lukase tak se stalo ale nerikam ze nehytam jeste neco jineho mam i od pana Kucery nejaky bolies :)
kazdopadne je v pohode nemam snim problem ze ma ceny jakyma ma asi vice vyrobcu kdyz se na to podivam . a kazdeho vec je za co svoje penize utrati kazdopadne nemam rad to ze jedou na to clovek nic nechyti a rekne ze je to spatne :D
kazdopadne je v pohode nemam snim problem ze ma ceny jakyma ma asi vice vyrobcu kdyz se na to podivam . a kazdeho vec je za co svoje penize utrati kazdopadne nemam rad to ze jedou na to clovek nic nechyti a rekne ze je to spatne :D
NDonn79 - Profil | Ne 17.1.2016 21:35:53
Pallermo >> Já nechci Lukáše hanit,byl jsem teď na Carp Show Moravia s Lukášem jsem kecal,probírali jsme Dunaj,páč už má s tama nějaké zkušenosti a já se na Dunaj letos chystám.Jeto v pohodě klučina,jen jsem napsal co se stalo tenkrát na Labi.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












