Novinky 2016 - kaprařina

Kolegové, vkládejte novinky pro nadcházející sezónu. Myslím, že se bude na co těšit.

Radek Fox - Profil | Po 25.1.2016 15:00:12

Kuban >> Čau Kubo, máme štěstí, protože jsme koupili první sérii, kterou ještě ve fa Fox neojebali. Všimnul jsem si, že to tak u nich občas chodí :-( Např. už začátkem devadesátých let jsem kupoval háčky Fox Series 2, kdy měla první várka otočené očko do druhé strany než následující. Též byly o mnoho ostřejší a co je hlavní, že se při zdolávání ryb nenarovnávaly, zkrátka další wojeb na zákazníky. Stejné zkušenosti mám se závěskami na olova a háčky Hybrid od fa Korda, první série byly super, další úplně k hownu. Teď se k těmo skunkům přidala i fa Daiwa, stačí porovnat staré Tournamenty a ty nové, to je přímo k nasrání. Je to známka fušerství, debility, tupé nenažranosti a neúcty k zákazníkům. Jsem rád, že mám mnoho staršího a kvalitního vybavení, které předčí kvalitou ty dnešní dreky. Drž se Radek ;-)

    Pallermo - Profil | Po 25.1.2016 13:35:59

    Kuban >> tak prvni edice asi ne ale ta druha :D

      Pallermo - Profil | Po 25.1.2016 13:35:24

      Erva >> chci to kvuli black edici a i skrze zamky

        Dulf - Profil | Po 25.1.2016 12:48:33

        Smrtak >> Ber to jako cenu za spolehlivost.

          Kuban - Profil | Po 25.1.2016 12:39:08

          Nevim,co s nima delate,ale mne se ta prvni serie black edition jeste loupat nezacla a to jsem je rok nosil v kapse futralu na pruty volne lozene..

            Smrtak - Profil | Po 25.1.2016 12:38:34

            Dulf >> Ja som myslel, ze to ma byt kvalitne cele, ked uz to stoji taky peniaz.

              Erva - Profil | Po 25.1.2016 12:32:55

              Pallermo - Pokud je chceš skrze bezproblémový chod zámku , tak si je kup , pokud nechceš aby se ti na nich odírala barva - pokud chceš edici black , tak si je nekupuj , nebo si je kup a nechej si je vystavené ve vitríně .

                Pallermo - Profil | Po 25.1.2016 12:25:06

                Tak ted vam nevim jestli mam si koupit ty nove foxe nebo ne :D:D

                  Dulf - Profil | Po 25.1.2016 12:09:41

                  Tak nevím.Když mám říct svůj názor na doleji probírané svingry od Foxe,tak jsme si je kdysi kupovali kvůli spolehlivosti a životnosti zámků a ne abychom se u toho ukájeli.Předpokládám,že na tom se nic nezměnilo.Zdar všem.

                    Luger46 - Profil | Po 25.1.2016 12:09:02

                    Erva >> a proto jsem zvolil Hariky :)

                      Erva - Profil | Po 25.1.2016 11:31:49

                      supinac - Blanky od fa Century jsou na tom stále perfektně , výroba stále v UK , ovšem horší je to se zpracováním a následné kontrole , která asi není , bohužel není to problém jen pro ČR , ale stěžují si na kvalitu zpracování ,nejen na UK fórech , tedy vyvázání , ujeté oplety punčochou na blanku , popraskaný lak u lakování oček hned u nových prutů .Bohužel je to firma která si dovolí dělat velkou reklamu a od toho se vše odvíjí , tedy i prodej .

                        drvoštěp - Profil | Po 25.1.2016 11:02:51

                        supinac >> Vím o čem je řeč. U nás(Hifi forum) jak nemáš repro kabel minimálně za 10000,- ta ti to nemůže hrát. Já ho mám jenom za 6000,- ;((((( A tak je to všude. A slepému testu se každej brání jak čert kříže ;))))

                          supinac - Profil | Po 25.1.2016 10:48:52

                          drvoštěp >> Ono pomalu začíná vylizat na světlo jak sou na tom pruty Century a odkud sou na ne blanky. Potom ať si kdo chce co chce při platí za samolepky zvucneho jména. A kvalita? Je ta tam ...hlavně že někdo ma namastene kapsy . A my jsme jen OTRO občan reklamou trvale ovlivněny (ovlivnitelný) .

                            Pvl - Profil | Po 25.1.2016 8:56:11

                            Erva - 25.1.2016 8:48:13 >Však ti to píšu, že je černý --já to vím :o§) EDIT : viz . zde http://www.kliky-mt.cz/eshop/kliky-zapustene-rozety​/entero/

                              drvoštěp - Profil | Po 25.1.2016 8:49:27

                              Erva >> Stačilo by černé (hodně matné antikoro) a byl by klid...

                                Erva - Profil | Po 25.1.2016 8:48:13

                                Pvl - Netuším a tak dalece zase nevidím :-)) Jen vím že titan je barvou tak jako nerez , jen o 2/3 lehčí , to že je i černý fakt nevím a třeba sada Titan K-očka 6+1koncové očko na kaprové pruty stojí kolem 8000 kč , ale na kaprové pruty zbytečnost u přívlačáku který se drží v pazouře pořád to opodstatnění má daleko větší :-))

                                  Pvl - Profil | Po 25.1.2016 8:41:53

                                  Erva >> Dělají to někde v Praze . Co vím . Nejspíš to nebude jediná firma

                                    Erva - Profil | Po 25.1.2016 8:39:49

                                    Pvl - Nevím na kolik ,ale Fox by jej jistě patřičně ocenil :-))

                                      Pvl - Profil | Po 25.1.2016 8:36:34

                                      Erva >> A to se vyplatí :o§) Nevím na kolik by ten "drátek" přišel .

                                        drvoštěp - Profil | Po 25.1.2016 8:33:45

                                        supinac >> My (na Hifi foru)tomu říkáme kurvítka ;)

                                          Červené karty: u.x.a.