Novinky 2016 - kaprařina

Kolegové, vkládejte novinky pro nadcházející sezónu. Myslím, že se bude na co těšit.

NErva - Profil | Po 25.1.2016 8:30:30

Pvl - Bingo :-)) A jsme na dvojce za swingr :-))

    NPvl - Profil | Po 25.1.2016 8:28:01

    Erva >> 8:21:27 -- Pak jedině černý titan

      NErva - Profil | Po 25.1.2016 8:23:37

      supinna - Ano četl jsem to , no podle mě trošku nevhodné přirovnání , stačí se podívat na Hyundai jakou dávají záruku a jakou záruku dostanu na BMW a tady bych se dlouze zamyslel .

        NErva - Profil | Po 25.1.2016 8:21:27

        Luger46 - Davide povrchová úprava eloxáží jde dát pouze na výroby z hliníku a duralu , pokud jsi myslel komaxit ,tak ten dobrý do doby než se někde o něco klepne a začne se loupat , pak je to horší než obič. barva .

          Nsupinac - Profil | Po 25.1.2016 8:17:02

          K zhoršování kvality foxu a i jiných firem ..Shomano ,Daiwa , a další.Bych si dovolil poznamenat ,že toto je celo svět. trend. Ať už dnes koupíte cokoliv počínaje potravinou a třeba elektronikou ve které jsou dokonce namontované kazitka. Tak čemu se divize i u rybářských značek. Kde by se bral pak ten ekonomicky růst .Všichni chcou bohatnout a i jejich rodiny a děti . Na co pak věci co vydrží třeba 10-25 let. Třeba 5 a vyměnit. To je zákon dnešní doby . :-)

            NNAVI73 - Profil | Po 25.1.2016 1:01:56

            supinna >> ona ta lakovna neni od veci , v listopadu jsem kupoval foxika horizon duo rod pod. Otevru orig.krabici ,rozlepim igelit ,sundam ze zipu pvc pakoplombu , stojan krasne zabalenej , kazda nozka v mirelonu parada. Potad bomba. Vyndam z obalu ,sundam ty ochrany a hruza. Lak na nohach orvanej , skrabance , bubliny. Tak jsem ho vymenil a jake prekvapko , skrabancu mene , lak obcas odprejsklej , ale stav noveho bych nehadal. Jasne ze po deseti vypravach by vypadal stejne , ale doby kdy tyto znacky byly vystavni a bezchybne jsou proste pryc a je to jen trosku lip udelanej spotrebni krunt. Vzdy jsem byl zastancem teorie za kvalitu je treba priplatit , dnes je to fuk ,zalezi jen na tom jak se cinan vyspi a jak moc se to pri ceste k zakaznikovy pomlati. Chlapci at se Vam letos dari

              Ndrvoštěp - Profil | Ne 24.1.2016 22:57:58

              Jak se řeší záruční a pozáruční servis hlásičů Fox,Nash,Delkim abych nenaštval svého prodejce ? Ale to myslím opravdu vážně ;)

                Nsupinna - Profil | Ne 24.1.2016 22:30:22

                Erva >> Já Ti rozumím, na funci to nemá vliv :)) a asi bych to taky nereklamoval.V jiným vlákně někdo přirovnával navijáky DAM k Hyundyi a třeba Daiwy k Bavoráku. U toho BMW bych taky nechtěl přestříkávat kastli, protože ji blbě usazený dveře odírají... :)) Tady pokud se dá FOX srovnávat s Bavorákem :)

                  NLuger46 - Profil | Ne 24.1.2016 22:13:04

                  Erva >> nedivil bych se kdyby to byla obyč barva, tohle měl být elox když po tom jezdí ten válec

                    NErva - Profil | Ne 24.1.2016 22:04:18

                    Luger46 - Neříkám že je to ok .,to rozhodně ne a za tu cenu by to mělo být cajk , ale ano pokud je drát čistá nerez bez nastřiku tak se nemá co škrábat a pokud je pod barvou nerez drát ,nezkoušel jsem , tak se ani nedivím že se to odírá .

                      NLuger46 - Profil | Ne 24.1.2016 22:00:12

                      Erva >> mě by to taky nakakalo, protože si to někdo koupí jako black edition a stojí ta dardu tak to si pak může koupit klasik ty nerezy nebo co to je a nevypadá to podřeně. Za ty prachy to mohlo být fakt lepší.

                        NErva - Profil | Ne 24.1.2016 21:56:03

                        supinna - Neberu , protože se barva odírá když posunuješ závaží a samozdřejmě při různých klimatických podmínkách jde se závažím posunovat lehčeji , nebo taky docela ztuha a když potřebuješ zabrat tak mírně drát po kterém závaží jezdí propruží a dojde následně k odírání barvy . No nehledě na to kdo dá tohle na reklamaci tak nejen že čeká na vyřízení mnohdy dýl než 30 dnů , ale vrátí se pouze nastříkané žádná výměna apod . :-))

                          Nsupinna - Profil | Ne 24.1.2016 21:46:29

                          Erva >> Ty to možná jako závadu neberešm ale závada to rozhodně je. S tím nastříkáním jsi mě pobavil:))

                            Nboris.boris - Profil | Ne 24.1.2016 21:44:38

                            ja uz mam pocit, ze fox davno neni to co byval, hlavne od skusenosti, kedy sa kupili 2 rovnake, ale uplne rovnake pruty tusim warrior-y to boli ale rozdiel v kupe bolo pol roka... no kazdy sa spraval uplne inak... jedine co od foxu este mam su euroswingre- tie povodne...
                            fox navi su asi tiez velmi kvalitne, ked zrazu ich vsetci predavaju... :)))
                            ano, fox je pekny designovo, mozno aj funkcne prepracovanejsi, ale kvalita ide dolu na ukor zarobku...
                            preco by som mal kupit pipaky fox, ked mozem kupit flajzar a servis mam zarohom..? resp. nebudem ich mat na rekl pol roka?
                            u takej anacondy sa tiez nestanu take problemy ako u foxa... :)

                              NErva - Profil | Ne 24.1.2016 21:36:11

                              Caldas - Proto jsem taky psal že by se to stávat nemělo ....:-))

                                NCaldas - Profil | Ne 24.1.2016 21:32:03

                                Erva >> Nevadilo by mi to u Esoxů za pár kaček, ale ne u Foxe, který by měl trochu za ty peníze nabízet zboží, které nemá vad !
                                Jsem velice zvědav, jaké budou ohlasy po nějaké době užívání těch nových swingerů od nich, které mají všechny ramínka černé, myslím si, že podobných fotek co jsem sem dal já, bude mnoho...

                                  NErva - Profil | Ne 24.1.2016 21:24:49

                                  Caldas - Nemělo by se to stávat , ale bohužel v závaží je menší díra ve které je gumička aby závaží nejezdilo samovolně a stačí mírně zatlačit a už jde kov na kov a barva na drátu se odírá , taky to mám na jednom , tohle neřeším , pro mě je důležitý zámek který maká bez problémů jak má , to byl taky důvod koupě swingerů Fox , předtím jde měl tuším že 8 let kopii od Esox do doby než se mě u 2 kusů zámek ulomil , tak jsem opět koupil 2 Esox a do týdne mě odešli opět oba zámky , to už jsem nedal a sáhl po Foxu který mě slouží tak jak má , alespoň pro zatím , nastřikat si je můžu kdykoliv , tohle neberu jako závadu .

                                    NLuger46 - Profil | Ne 24.1.2016 21:19:00

                                    Caldas >> to si počkáš, já čekal tři měsíce na svingr, páč nejdříve poslali zpět uplně jiný z UK. Nechtěl sem prudit prodejce, který za to nemohl. Si představ, že bys reklamoval bivak na začátku sezony a nemohl čtvrt roku pod bivak :)) Ale zase jsem maximálně spokojený s futrálem na pruty od foxu a jeho zavrtávacíma vidlema. Mikiny jsou taky super.

                                      NCaldas - Profil | Ne 24.1.2016 21:14:42

                                      Erva >> Kvalita u Foxe asi, možná, bohůžel, klesá a klesá.
                                      PS. tu stejnou sadu již mám od listopadu na reklamaci, prozatím bez výsledku :D

                                        NLuger46 - Profil | Ne 24.1.2016 21:09:00

                                        Erva >> tak tak, málokdo ještě nevyrábí v Číně, snad jen pruty Harison a Century, a nejvyšší řada Shimana je ještě Japan :)

                                          Červené karty: u.x.a.