- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kapři ze soukromáku
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
17x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NKazaTHCel - Profil | Ne 20.12.2015 19:51:27
NKocháč - Profil | Ne 20.12.2015 19:50:45
NKocháč - Profil | Ne 20.12.2015 19:49:43
Předně mi vadí slovo soukromý revír. Ano, pár takových vod je, které se takto mohou oprávněně označovat. Jsou to vody, na kterých byl vyhlášen REVÍR. Třeba Tovačov. jsou to vody, které byť jsou revírem, tak je neobhospodařuje ani MRS ani ČRS, ale jiné organizace. 99% těch tak zvaných soukromých revírů žádné revíry nejsou a jen využívají pro lov udicí díru v zákoně. Provozuje se tam lov ryb udicí a nevztahuje se na ně příkladně povolená doba lovu a nemají žádný ofiko zarybňovací plán. Tyto soukromáky se dají rozdělit na dvě kategorie. Jde tam o peníze a prodávají se povolenky buď za pár korun a narazíš tam na všehochuť rádoby kaprařů. Druhá várka jsou ty soukromáky, kde je jen pár míst a lov na nich stojí dardu. Od cca 800,- na den a víc. Tam je pár míst a kapraři tam jezdí za lovem nonstop a za klidem a za trofejí, často jsou ty trofeje právě ty převezené ryby ze svazových revírů. To mě trochu sere.
Na soukromácích mě chytat nebaví a těch ryb si z takových vod nevážím. A to ze všech i z těch, co jsou vedeny třeba i poctivě a s rozumem. Většinou je koncentrace trofejních ryb na soukromácích větší. Je jednodušší tam zachytat, ale je pravdou, že se nemusí dařit zachytat vždy, ale to není o tom, že by byly na lov těžší než svazovky. To je pouze můj názor. Prostě mě ty vody nebaví a nic mi nedávají, nemají to kouzlo svazovky.
Na soukromák jsem ochoten vyrazit s nějakým kámošem na pohodu nebo na závody, ale to už jsem tak trochu vypustil. Svazovky jsou úplně jiný level. Je dobře, že soukromáky jsou, nechtěl bych se s tou většinovou sortou kaprařů kempařů potkávat u svazovek.
Podle mě jsou soukromáky na ulovení ryb v globále jednodušší.
NKazaTHCel - Profil | Ne 20.12.2015 19:48:55
Ndosec - Profil | Ne 20.12.2015 19:40:17
NKazaTHCel - Profil | Ne 20.12.2015 19:36:43
NKocháč - Profil | Ne 20.12.2015 19:23:34
NKocháč - Profil | Ne 20.12.2015 19:21:15
Ndosec - Profil | Ne 20.12.2015 18:55:42
NKazaTHCel - Profil | Ne 20.12.2015 18:29:53
tak přání bybylo moc ted kdyz prestavam kurit tak snad love budou )
NKazaTHCel - Profil | Ne 20.12.2015 18:27:34
Rád budu chodit bos jestliže má noha uvízne v řiti nějakého hňupa
NMartenBear - Profil | Ne 20.12.2015 18:27:06
NKazaTHCel - Profil | Ne 20.12.2015 18:24:57
kdyz ste teda kaprarsky spolek tak si piste ty rozumy tam a nerypejte do lidi
a kdyz ty nejsi kaprar tak sem tim tuplem nepis a by budem vanocne naladeny jak pred prichodem tveho boha a tebe tak si zalozte vlastni diskusi a tam si navzajem chytracte do te doby dokud cela afrika nazahlti evropu pak jdete spolu rozumovat do evropskyho parlamentu poplacat merklovou po rameni a reknete ji ze udelala dobre
NKazaTHCel - Profil | Ne 20.12.2015 18:19:16
Nkakr - Profil | Ne 20.12.2015 18:18:25
Zkus se kouknout na - http://www.kaprarskyspolek.cz/spolek/1-O-NAS/72-CLENOVE
najdeš tam fotku Kocháče bys věděl s kým máš čest. Něco si z jejich webu přečti, Kocháč patří mezi zakládající členy.
Jo a kaprař rozhodně nejsem!!!
NKazaTHCel - Profil | Ne 20.12.2015 18:16:20
a za timto nazorem sem si nestal jen ja ae asik dalsich 1500+ lidi co z teto mo odesli jen kvuli jeho stylu komunikace.............. az zemrel tak jsem zjistil ze to byl svagruv deda a ten mi rekl ze nebyl spatnej jen NEUMEL JEDNAT S LIDMA nekdo holt takovej pristup na prd ma a uz bych tady mozna v poho pana s spatnou naladou nerad probiral ............
Červené karty: u.x.a.
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54933
NZlatá kaprařská malina1332
NRCO cup Bohušice5889
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NJezero Borek u St. Boleslavi410
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5334
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NNakupoval někdo v Anglii1186
NOrient Rods pruty313
Kde to žije - kaprařina
18:13NKrátkodobá kaprařina x 9942
16:48NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54934
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:54NFanclub značky Shimano 16400
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme cestovku
CA Worldfishing
Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá...

















