Boilies CDB

CHtěl bych se zeptat.Ten kapří guláš od CDB jsou hotový koule nebo jen připravená směs?
Autor diskuse: sumár - Profil , 13.5.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Malhe - Profil | Út 14.4.2009 20:05:21

Matrin >> skus dat do toho liquid gulas - merunka, moze to byt zaujimave.

    Matrin - Profil | Út 14.4.2009 20:02:39

    zdravíčko, mohly byste mi poradit jaký aminokomlex, aminoliquid, je dobrý ke kapřímu guláši v období jara,léta.Díky za odpovědí

      mládě - Profil | Po 23.3.2009 19:52:08

      hooligans >> ten jsem dělal v zimě, mám ho teď mrazáku, voní to moc pěkně, tak jsem zvědav, co to udělá...

        hooligans - Profil | Po 23.3.2009 19:46:33

        Malhe- zkoušel jsi,už kapři gulaš z liquidem merunka-gulaš

          Mitchell - Profil | Po 23.3.2009 19:41:50

          kašpi >> kup si vrtacek od foxe

            Malhe - Profil | Po 23.3.2009 19:36:09

            hooligans >> na kapri gulas uz mam vela peknych kaprov, uz zalezi na tebe ci si zoberes hotovky alebo zmes a do toho aminokoplet, alebo liquid. Ja osobne pouzivam mrazene.

              hooligans - Profil | Po 23.3.2009 19:33:00

              Mě by zase zajimalo jakou mate zkušenost se směsi "kapři gulaš"

                zubacik - Profil | Po 23.3.2009 19:07:15

                Kupil som smes KG chcem tam prasknut Amino Robin red+voda skusal to niekto?

                  hooligans - Profil | Po 23.3.2009 18:54:50

                  je to ješte aktualni?

                    Jardajr - Profil | Út 24.7.2007 13:23:50

                    mě se s rozpustnýma dařilo na menší vodě na větší zatím moc ne(ale to nebralo na nic) ,ale je třeba zkoušet :)

                      Kimot - Profil | Út 24.7.2007 12:42:01

                      Marula-rozpustný boilies je niečo medzi peletou a boilies.Použiteľnosť je ako v teplej, tak aj v studenej vode.Rozdiel bude určite v dobe rozpadu.Keby som to napísal podľa mojich skúseností, tak vo vode nad 15 stupňov asi 5 hodiín,pod 15 stupňov až 10 hodín.Ďalej záleží či chytáš na tečúcej,alebo stojatej vode a koľko je vo vode bielej ryby,ktorá môže návnadu atakovať.Určite ich nevyhadzuj a ver tomu,že ťa určite prekvapia svojou účinnosťou.

                        snaker - Profil | Po 23.7.2007 17:26:15

                        pred tydnem jsme prijeli z jednoho stojaku a davali jsme KG a to sucha smes, pak amin. + voda, ten kapri je doopravdy paradni, ryby nam udrzel cely tyden, nalo ktera pod sedesat..:)) kupodivu, robin red + 007 mene zaberu ale od vetsich ryb..

                          kikikoko - Profil | Po 23.7.2007 17:24:24

                          Marula - ® --je to přesně jak ti píše carpík..rozpustné a vic se hodí do studené vody,akorát do pva bych dal místo mraž. pelety...do studené vody csl.

                            Marula - Profil | Po 23.7.2007 17:17:10

                            Carpik: Ve studený vodě nechytám, protiože když je studená voda, je studeno i okolo, a to se mi nelíbí. Takže ten zbytek co mám tam jen tak nahážu a bude to vyřešený.

                              carpik - Profil | Po 23.7.2007 16:53:36

                              marula:rozpustné boilies je pouze na chytání,je to boilies s rychlejším rozpadem udělaný na chladnou vodu,takže vnadit s ním nemá cenu,k němu si kup mražené a rozpul je a dej na PVA k háčku.

                                Marula - Profil | Po 23.7.2007 16:52:07

                                Kikikoko: Tak dík za odpověď. Při ceně zhruba 100 Kč za jednu zůstanu radši u konzervovanejch hotovek od Václavíka.

                                  kikikoko - Profil | Po 23.7.2007 16:06:12

                                  Marula - ® -Kup si více krabiček...o)

                                    Marula - Profil | Po 23.7.2007 10:55:13

                                    A nevíte jakým způsobem se má použít to rozpustné bojlí? V té krabičce juich nebude víc jak 30 a to je vnadění trochu málo. A chytat s jednou kuličkou mi nepřijde jako dobrej nápad...

                                      Petr Koch - Profil | Po 23.7.2007 10:25:02

                                      mila100 - ® : to je ryba chycená na Kapří guláš od CDB? :o)

                                        mila100 - Profil | Ne 22.7.2007 18:07:20

                                        Já si boile dělám sám a mám pokoj na celou sezonu.Nejlépe v zimě když je klid

                                          dusik - Profil | Ne 22.7.2007 17:42:31

                                          Unca-dík,prubnu to!Nasadil jsi mi brouka do hlavy.

                                            Unca - Profil | Ne 22.7.2007 17:36:39

                                            dusik : Ten AMK Robin red má vetší dávkování než Kapří guláš. Tam sem to rozdělil tak že sem dal část do boilí a částí sem to polil po uvaření. Hodně dobře se to vsakuje. Do boilí sem dával vždy menší část něž tu na polití.