Labe 26 Chvaletice

Čau chlapi na začátku srpna chceme jet na Labe nejspíše do chvaletic zajímá Mé jaka tam je lodní doprava a nějaký zkušenosti s tímto revirem
Autor diskuse: Marv90 - Profil , 25.7.2015 kaprařina - revíry, cestování

NJPfish - Profil | Po 10.8.2015 22:14:35

clarence >> Vidíš co udělá propalování místa a klíče od branky a pocit,že nikdo jiný nemůže ? A navíc na Labi jsou podstatně lepší fleky na kapry,ale to asi nevíš, protože rád chytáš za bránou ? Sice je to Tvoje volba,ale pak se nediv reakci.Já ten flek znám a kapry moc nechytám a byl jsem tam vícekrát a klidně tam nemám problém zachytat jak zakrmíš,abych Tě přesvědčil,že nekecám a žádná PČR mne nezajímá a víš proč ? :-)

    Nclarence - Profil | Po 10.8.2015 21:16:46

    Kluci nechte ho musí si tady vydobít nějaké renomé je tady novej ale na druhou stranu takových už tady bylo a pak jim to došlo nebo radši přestali do diskuzí přispívat.J

      Nclarence - Profil | Po 10.8.2015 21:10:21

      Pallermo >> Tam by letěl ale na PČR za vniknutí na soukromý pozemek ale nechme toho psal jsem to i Pvl ty můžeš taky vždy dlužím ti za kolíčky bylo to pro tebe lepší než to slíbené pivo haha.J

        Npoky82 - Profil | Po 10.8.2015 20:03:31

        hulimrk >> Ale po pravdě i kdybych to věděl, že tam někdo krmí, tak si tam klidně vlezu.
        Tohle jsi napsal. K tomu jsem se vyjadřoval. Pokud o tom nevím, že tam někdo krmí, tak bohužel, ale pokud to vím, tak nejsem hovado a sednu si jinam. A počkám až tam chodit nebude.

          NSirRozzyr - Profil | Po 10.8.2015 19:47:41

          Pvl >> +1 pláču tu smíchy

            NPvl - Profil | Po 10.8.2015 19:45:55

            SirRozzyr >> Za mne , bez pardónu do vody :o§))

              NSirRozzyr - Profil | Po 10.8.2015 19:44:30

              Hoši vy jste dneska všichni nějako hrrr...Samé horké hlavy - včetně mě :-) bude to tím vedrem...
              Teď jsem si představil situaci kdyby tam na " vašem fleku " seděli tyhle kočičky estli by se taky vyhazovalo.-DDDD
              ( koukni alespoň od 1:11)
              https://www.youtube.com/watch?v=8W_1vg7W6Oo

                Nhulimrk - Profil | Po 10.8.2015 19:38:15

                Pallermo >> ja mluvim celou dobu o tom, že přijdu na prazdnej flek a pak prijde nakej manas a tvrdí abych vypad, že flek je jeho. K nikomu bych se neprisral, možná nahazoval blíž k němu :-)

                  NPallermo - Profil | Po 10.8.2015 19:30:02

                  hulimrk >> ja to myslel tak a jak tady nekdo psal kdyz by nekdo vedel o miste ze si tam dotycny krmi a treba ho videl ze by si tam klidne sedl
                  nerekl jsem prijit k vode a sedout na misto krmene mnou respekoval bych to byl bych nasrany ale ok ale kdyz bys vedel ze si tam krmim a ty tam sedl tak nevim to se mi nelibi jestli rozumis

                    NPallermo - Profil | Po 10.8.2015 19:27:55

                    Pvl >> jj pravda to je spatny

                      NPvl - Profil | Po 10.8.2015 19:22:32

                      kakr >> O tom to dohadování zde momentálné je . Já mám zase jiný příklad jak na nás chlapík zkoušel že si "na našem" místě začal krmit ,jen se to někdo dozví hned mu tam někdo sedne . My jsme před ním zdrhli protože se k nám na ...ral --hajzlík :o§)

                        NBigHany - Profil | Po 10.8.2015 19:20:57

                        hulimrk >> Takoví jak seš ty to vědí kde se krmí a schválně si tam sednou na pěkně rozkrmenej flek když jim ho někdo připraví a že už jsem jich viděl

                          Nkakr - Profil | Po 10.8.2015 19:18:59

                          Pvl >>
                          Kdysi dávno, když se ještě mohlo lovit na Vírské přehradě jsem brzo ráno přišel k vodě, nahodil a
                          asi za 1/2 hodiny přišel borec asi o 20 let starší a začal prsit, že si flek 3 dny krmí a já mu na něj vlez.
                          Řekl jsem mu,ať si sedne vedle mně, že místa je dost.
                          Napřed se chtěl prát, pak dostal rozum......Je to jen o lidech.

                            NPvl - Profil | Po 10.8.2015 19:12:54

                            kakr >> Původně nebyla řeč o nějakém vyhrazování

                            "" Ale po pravdě i kdybych to věděl, že tam někdo krmí, tak si tam klidně vlezu. "" ---- Jde o tuto větu .!! .

                              Nkakr - Profil | Po 10.8.2015 19:10:07

                              Místa k lovu nesmí být vyhrazována. Při lovu ryb na udici z plavidla musí být pojíždění a přistávání plavidla prováděno tak, aby zbytečně nerušilo ostatní osoby provádějící lov ze břehu.

                                Nhulimrk - Profil | Po 10.8.2015 19:04:18

                                BigHany >> kdyz prijdu k vode, tak koukam, kde je volno a neresim zda tam nekdo krmí, to bys tam jedině musel mit vercajk. Těším se az mě budeš vyhazovat.

                                  NBigHany - Profil | Po 10.8.2015 18:58:44

                                  hulimrk >> Takoví jak seš ty a tobě podobný uplně miluju člověku to zabere čas a nehledě i nějaký ty finance než si takové místo připraví a potom si tam ani nesednu ,no asi bys tam dlouho neseděl.

                                    Nhulimrk - Profil | Po 10.8.2015 18:50:44

                                    poky82 >> pokud chces mít jistej flek, musíš na soukromej revir :-)

                                      Nhulimrk - Profil | Po 10.8.2015 18:49:19

                                      poky82 >> co to placas o slušnosti, s tim to vůbec nesouvisí, když přijdu k vodě a je tam volno, tak sednu a neresim jestli tam nekdo krmí nebo ne, to bych pak nemohl nikam :-)

                                        Npoky82 - Profil | Po 10.8.2015 18:37:56

                                        hulimrk >> Chachar jsi ty. Víš něco o slušnosti. Pak se nemáme divit jak to tu vypadá.