Labe 26 Chvaletice

Čau chlapi na začátku srpna chceme jet na Labe nejspíše do chvaletic zajímá Mé jaka tam je lodní doprava a nějaký zkušenosti s tímto revirem
Autor diskuse: Marv90 - Profil , 25.7.2015 kaprařina - revíry, cestování
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NSirRozzyr - Profil | Čt 2.8.2018 13:14:52

Np

    NJan kotek - Profil | Čt 2.8.2018 12:54:13

    Dík za tip😜

      NSirRozzyr - Profil | Čt 2.8.2018 12:32:31

      Je to vybrakovany. Zkus Lobkovice, tam sumce prehazujou vidlaci vidlema...

        NJan kotek - Profil | Čt 2.8.2018 11:51:51

        Zdar chlapy, nevíte jak to jde se sumci od Prelouce doChvaletic? Dík za info

          NSlavíček - Profil | Pá 30.6.2017 7:22:52

          JPfish >> Osobně jsem zažil pouze blbce na sumce .Neznám míň tolerantní rybáře 2 blci jsou schopny vyvážkou zabrat 300m Labe a ještě jsou nasraný když jim něco reknes ale to platí i na stojaku

            Nhajetotom - Profil | Čt 29.6.2017 23:27:30

            Jak je to na 26,27 Laby se sumci ?? Dají se tam dobré chytat nebo je to spíše jen voda na cejny ?:D

              NDiscobijec - Profil | Pá 2.9.2016 16:45:26

              jirisyky >> Jo, ve Chvaleticích jsou kapitální cejni, a berou na kule ! :-)
              Co se týče lodní dopravy tak od Chvaletic nahoru se občas něco plaví. Standartně jeden pokérovanej gangsta na minijachtě (jako proháněl Mič Bjůkenen) a má s sebou buchtu v bikinách co mu vzadu šůruje mopem podlahu a možná i něco jinýho.

                NJPfish - Profil | Pá 2.9.2016 12:29:18

                BigHany >> Nevím teď. Měsíc mám ruku v sádře tak nejezdím.

                  NBigHany - Profil | Pá 2.9.2016 11:22:12

                  JPfish >> Je to tak oni si myslí že ty ryby jsou a žerou jenom na druhé straně. nevíš jestli žerou nebo je to pořád jenom o těch cejnech

                    NJPfish - Profil | Čt 1.9.2016 23:25:01

                    Já zkušenosti mám od Poděbrad po Chvaletice a jezdí tam hodně blbců co tahají šnůry na sumce a kapry vzduchem přes celou řeku a vůbec nechápou,že to nejde a je i zakázané.Navíc tam vznikl docela lodní provoz co je marína na lodě v Týnci nad Labem a Poděbradech.A pak se diví,že jejich pruty jsou vyraženy z vidliček a končí na dně řeky.Standartní každoroční záležitost.Je na to smutný pohled z lodě.

                      Nmilhouse91 - Profil | Čt 1.9.2016 22:01:26

                      jirisyky >> no když rybáři odvezli a stálé odváží trofejní kapry z Labe na soukromé vody , pak tu nic jiného chytat nebudem !!! A Rybáři to stále tolerují a přehlíží a co horší chodí rybařit na tyto soukromé vody za mnohem větší peníze , Trošku na hlavu , ale taková už je náš národ ...

                        Njirisyky - Profil | Út 9.8.2016 17:50:37

                        Sakra, to v tom Labi jsou jen cejni?!?! :-D

                          NBigHany - Profil | Po 27.6.2016 20:17:24

                          !M! >> díky za info

                            N!M! - Profil | Po 27.6.2016 8:01:20

                            BigHany >> Teď by to mohlo jít, protože o víkendu se ryby ráno a večer třely jak o život a záběry chodily minimálně. Jak se ochladilo tak to přestalo.

                              NBigHany - Profil | Ne 26.6.2016 20:28:49

                              Zdarec chtěl jsem se zeptat jestli koušou nebo jsou uvařený jako všude

                                NFanooos - Profil | Pá 22.4.2016 20:10:37

                                Byl jsem loni kousek od Chvaletic dolu po proudu a voda paráda. Tloušti 50 - 60 cm a i nějakej ten kapřík se povedl. Známí byli týden zpátky a krom pár tloušťů nic. Za týden jedu opět. Už se těším!

                                  NDanda05 - Profil | Po 1.2.2016 18:24:42

                                  Donn79 >> Jo tak jasně, do hospody může člověk skoro furt, k vodě se zas tak často nedostane bohužel.. já si tam dám spíš pivko.

                                    NDonn79 - Profil | Po 1.2.2016 18:05:49

                                    Danda05 >> To je sice pravda,ale v tomto případě raději na ryby než do hospody.A když příjde na to,tak i vody si dám rád své domácí vínko .-)

                                      NDanda05 - Profil | Po 1.2.2016 18:00:34

                                      Donn79 >> Tak hospoda ma taky svoje kouzlo :-)

                                        NDonn79 - Profil | Po 1.2.2016 17:01:18

                                        Zdravím chlapi
                                        Já byl na víkend kousek od Záboří a krom parádního větru přes noc který mi málem odnesl bivak,tak taky nic.
                                        Ale pořád lepší než v hospodě :-)

                                          Nskacpi - Profil | Po 1.2.2016 12:09:27

                                          Jezdím,krmím,neberou,voda je studená.Venku prší tak jedu,asi jsem zralej na chocholouška.

                                            NDanda05 - Profil | Po 1.2.2016 9:37:01

                                            Zdar,
                                            tak jak to šlo :)
                                            Já byl pod Kolínem a pěkná nula minulej tejden.

                                              NPallermo - Profil | St 27.1.2016 13:17:59

                                              pinja >> :))

                                                NPvl - Profil | St 27.1.2016 13:16:49

                                                Tak ,pěkně jeďte ,pak mi prozradíte na co to bralo . Ať zbytečně nerozhazuju prachy za bolky :o§))
                                                EDIT .já vám za to budu držet palce ..i u nohou .

                                                  Npinja - Profil | St 27.1.2016 13:13:35

                                                  Pallermo >> Nikam doma budeš:)

                                                    NPallermo - Profil | St 27.1.2016 13:11:56

                                                    tozz taky asi pojedu

                                                      NDrymochares - Profil | St 27.1.2016 12:43:22

                                                      Také dam vědět. .. :-) chystám se k Tynci

                                                        NDanda05 - Profil | St 27.1.2016 9:05:15

                                                        skacpi >> ok taky dám vědět

                                                          Nskacpi - Profil | St 27.1.2016 9:01:41

                                                          Danda05 >> taky chci jít na první vycházku,někde u Srnojed,ale taky nečekám velkou aktivitu,dám pak vědět.

                                                            NDanda05 - Profil | St 27.1.2016 8:49:59

                                                            skacpi >> no bud pod Kolín a nebo pod Lysou n/L, tak je to první letošní vycházka takže se nebudu pouštět do žádných větších akcí :) spíš se jít na pár hodin vyvenčit :) rybí aktivitu zatím moc neočekávám, ale co kdyby náhodou :) navíc mě to v zimě moc nejde většinou.. ty už jsi byl letos ?

                                                              Nskacpi - Profil | St 27.1.2016 8:42:13

                                                              Danda05 >> Koukni na povodí labe,kam chceš vyrazit? Mám taky cukání.

                                                                NDanda05 - Profil | St 27.1.2016 8:27:47

                                                                Ahoj,
                                                                nevíte jak vypadá Labe ? Chtěl bych zítra vyrazit. myslím jako jestli není moc zvednutý, když je taková obleva. Dík

                                                                  NBigHany - Profil | Pá 14.8.2015 18:10:13

                                                                  Marv90 >> dík za info tak jste na tom byli jako my,ale my jsme byli o tak dva kilometry níž

                                                                    Nclarence - Profil | St 12.8.2015 12:31:28

                                                                    Marv90 >> Jde o to,že jsem se bavil o Kolíně a vy o Chvaleticích jinak vše ok a koukejte těm mokrejm zvířatům dát co proto.Měj se.J

                                                                      NMarv90 - Profil | St 12.8.2015 12:22:37

                                                                      clarence >> mě nepřišlo divný že tam jezdí lodě jen jsem chtěl vědět JAK MOC tam letos jezdí lodě.

                                                                        NMarv90 - Profil | Út 11.8.2015 20:42:49

                                                                        BigHany >> hele sami tlousti a cejni vydrželi jsme tam jen 3 dny a pak sme jeli pryc

                                                                          NPallermo - Profil | Út 11.8.2015 13:03:14

                                                                          JPfish >> ja ti dam lod vis ze nesmis omezovar rybare na brehu :D:D

                                                                            NPallermo - Profil | Út 11.8.2015 13:00:39

                                                                            clarence >> to mas pravdu pivko nepiju :D na podzim bych jel klidne ted na to kakam ve 37 c :D

                                                                              Nhulimrk - Profil | Út 11.8.2015 9:54:41

                                                                              SirRozzyr >> Bohužel situace, kdy člověk přijde na prázdnej flek a zanedlouho přijde rybář a tvrdí, že flek je jeho, že si tam krmí, jsem zažil požehnaně, první asi před 15 lety, ještě jako klučík s tátou. Někomu se to může zdát na palici, ale někomu to přijde zcela normální, viz clarence. Jednou jsem zažil, že za den přišlo i víc rybářů, kteří si přivlastnovali flek a někdy se chovali i agresivně, je to fakt na nervy a já na ryby jezdim odpočívat a ne se dohadovat s idiotama.

                                                                                NSirRozzyr - Profil | Út 11.8.2015 5:27:38

                                                                                JPfish >> +1
                                                                                Tak nějak jsem to myslel i já. Akorát jsem myslel spíše na vláčku o které tu nebyla řeč.
                                                                                Jinak jak se tu hádáte o tom zakrmeném místě.To je fakt na palici.Přece když příjde k vodě a nikdo tam není sedne a chytá - pokud má papíry.
                                                                                Nedokážu si představit situaci, že bych někam přišel, kde mohu chytat, rozbalil bych pruty nahodil a někdo by mě začal z místa vyhazovat, že je jeho a že to má zakrmený.
                                                                                Ještě se mi to nestalo. Ale myslím si, že by to nedopadlo dobře...
                                                                                Kdybych zakrmoval, jako že jsem to ještě nezkusil, bydlel kousek od vody - jak to tu popisujete - takže mluvím v teoretické rovině, a přišel bych na místo kde mám zakrmeno a někdo tam seděl tak bych se ho slušně zeptal estli si mohu sednout vedle neb tam mám zakrmíno. Ale jak jsem psal pokud bych si někdy zakrmil, tak tam budu sedět 2-3-4 dny v kuse - takže tenhle problém bych neřešil...
                                                                                Kucí majinko to smrdí tím - já si tu zakrmím - a všechny kapř jsou jen moje!!!!

                                                                                  NJPfish - Profil | Po 10.8.2015 23:01:40

                                                                                  clarence >> Chytám z lodě. Pokuď v přístavu není zakázanej rybolov a ve Chvaleticích není,tak Ti může kdokoliv zaparkovat na vodě a máš po brance i s klíčema.Neboj já to schválně nedělám a jezdím pouze tam kde je klídek a nemám zájem o konfliktní situace,ale to jsem pouze já,ale pokuď zakotvím a nikdo tam předemnou není, tak se taky nikam jinam neplavím. Ať Ti berou,jestli někdy pojedu kolem třeba pokecáme.

                                                                                    Nclarence - Profil | Po 10.8.2015 22:35:44

                                                                                    JPfish >> Nevím.J

                                                                                      NJPfish - Profil | Po 10.8.2015 22:14:35

                                                                                      clarence >> Vidíš co udělá propalování místa a klíče od branky a pocit,že nikdo jiný nemůže ? A navíc na Labi jsou podstatně lepší fleky na kapry,ale to asi nevíš, protože rád chytáš za bránou ? Sice je to Tvoje volba,ale pak se nediv reakci.Já ten flek znám a kapry moc nechytám a byl jsem tam vícekrát a klidně tam nemám problém zachytat jak zakrmíš,abych Tě přesvědčil,že nekecám a žádná PČR mne nezajímá a víš proč ? :-)

                                                                                        Nclarence - Profil | Po 10.8.2015 21:16:46

                                                                                        Kluci nechte ho musí si tady vydobít nějaké renomé je tady novej ale na druhou stranu takových už tady bylo a pak jim to došlo nebo radši přestali do diskuzí přispívat.J

                                                                                          Nclarence - Profil | Po 10.8.2015 21:10:21

                                                                                          Pallermo >> Tam by letěl ale na PČR za vniknutí na soukromý pozemek ale nechme toho psal jsem to i Pvl ty můžeš taky vždy dlužím ti za kolíčky bylo to pro tebe lepší než to slíbené pivo haha.J

                                                                                            Npoky82 - Profil | Po 10.8.2015 20:03:31

                                                                                            hulimrk >> Ale po pravdě i kdybych to věděl, že tam někdo krmí, tak si tam klidně vlezu.
                                                                                            Tohle jsi napsal. K tomu jsem se vyjadřoval. Pokud o tom nevím, že tam někdo krmí, tak bohužel, ale pokud to vím, tak nejsem hovado a sednu si jinam. A počkám až tam chodit nebude.

                                                                                              NSirRozzyr - Profil | Po 10.8.2015 19:47:41

                                                                                              Pvl >> +1 pláču tu smíchy

                                                                                                NPvl - Profil | Po 10.8.2015 19:45:55

                                                                                                SirRozzyr >> Za mne , bez pardónu do vody :o§))

                                                                                                  NSirRozzyr - Profil | Po 10.8.2015 19:44:30

                                                                                                  Hoši vy jste dneska všichni nějako hrrr...Samé horké hlavy - včetně mě :-) bude to tím vedrem...
                                                                                                  Teď jsem si představil situaci kdyby tam na " vašem fleku " seděli tyhle kočičky estli by se taky vyhazovalo.-DDDD
                                                                                                  ( koukni alespoň od 1:11)
                                                                                                  https://www.youtube.com/watch?v=8W_1vg7W6Oo

                                                                                                    Nhulimrk - Profil | Po 10.8.2015 19:38:15

                                                                                                    Pallermo >> ja mluvim celou dobu o tom, že přijdu na prazdnej flek a pak prijde nakej manas a tvrdí abych vypad, že flek je jeho. K nikomu bych se neprisral, možná nahazoval blíž k němu :-)

                                                                                                      NPallermo - Profil | Po 10.8.2015 19:30:02

                                                                                                      hulimrk >> ja to myslel tak a jak tady nekdo psal kdyz by nekdo vedel o miste ze si tam dotycny krmi a treba ho videl ze by si tam klidne sedl
                                                                                                      nerekl jsem prijit k vode a sedout na misto krmene mnou respekoval bych to byl bych nasrany ale ok ale kdyz bys vedel ze si tam krmim a ty tam sedl tak nevim to se mi nelibi jestli rozumis

                                                                                                        NPallermo - Profil | Po 10.8.2015 19:27:55

                                                                                                        Pvl >> jj pravda to je spatny

                                                                                                          NPvl - Profil | Po 10.8.2015 19:22:32

                                                                                                          kakr >> O tom to dohadování zde momentálné je . Já mám zase jiný příklad jak na nás chlapík zkoušel že si "na našem" místě začal krmit ,jen se to někdo dozví hned mu tam někdo sedne . My jsme před ním zdrhli protože se k nám na ...ral --hajzlík :o§)

                                                                                                            NBigHany - Profil | Po 10.8.2015 19:20:57

                                                                                                            hulimrk >> Takoví jak seš ty to vědí kde se krmí a schválně si tam sednou na pěkně rozkrmenej flek když jim ho někdo připraví a že už jsem jich viděl

                                                                                                              Nkakr - Profil | Po 10.8.2015 19:18:59

                                                                                                              Pvl >>
                                                                                                              Kdysi dávno, když se ještě mohlo lovit na Vírské přehradě jsem brzo ráno přišel k vodě, nahodil a
                                                                                                              asi za 1/2 hodiny přišel borec asi o 20 let starší a začal prsit, že si flek 3 dny krmí a já mu na něj vlez.
                                                                                                              Řekl jsem mu,ať si sedne vedle mně, že místa je dost.
                                                                                                              Napřed se chtěl prát, pak dostal rozum......Je to jen o lidech.

                                                                                                                NPvl - Profil | Po 10.8.2015 19:12:54

                                                                                                                kakr >> Původně nebyla řeč o nějakém vyhrazování

                                                                                                                "" Ale po pravdě i kdybych to věděl, že tam někdo krmí, tak si tam klidně vlezu. "" ---- Jde o tuto větu .!! .

                                                                                                                  Nkakr - Profil | Po 10.8.2015 19:10:07

                                                                                                                  Místa k lovu nesmí být vyhrazována. Při lovu ryb na udici z plavidla musí být pojíždění a přistávání plavidla prováděno tak, aby zbytečně nerušilo ostatní osoby provádějící lov ze břehu.

                                                                                                                    Nhulimrk - Profil | Po 10.8.2015 19:04:18

                                                                                                                    BigHany >> kdyz prijdu k vode, tak koukam, kde je volno a neresim zda tam nekdo krmí, to bys tam jedině musel mit vercajk. Těším se az mě budeš vyhazovat.

                                                                                                                      NBigHany - Profil | Po 10.8.2015 18:58:44

                                                                                                                      hulimrk >> Takoví jak seš ty a tobě podobný uplně miluju člověku to zabere čas a nehledě i nějaký ty finance než si takové místo připraví a potom si tam ani nesednu ,no asi bys tam dlouho neseděl.

                                                                                                                        Nhulimrk - Profil | Po 10.8.2015 18:50:44

                                                                                                                        poky82 >> pokud chces mít jistej flek, musíš na soukromej revir :-)

                                                                                                                          Nhulimrk - Profil | Po 10.8.2015 18:49:19

                                                                                                                          poky82 >> co to placas o slušnosti, s tim to vůbec nesouvisí, když přijdu k vodě a je tam volno, tak sednu a neresim jestli tam nekdo krmí nebo ne, to bych pak nemohl nikam :-)

                                                                                                                            Npoky82 - Profil | Po 10.8.2015 18:37:56

                                                                                                                            hulimrk >> Chachar jsi ty. Víš něco o slušnosti. Pak se nemáme divit jak to tu vypadá.