- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Byli by jste pro zavedení "chyť a pusť" ?
Jste pro zavedení "chyť a pusť" alespoň na některých P revírech ?
Byli by jste pro zavedení "chyť a pusť" na některých P revírech ?
A) ano44%
B) ne40%
C) jsem pro omezení počtu ryb které si mohu odnést za jeden den lovu na 1 ks7%
D) jsem pro omezení počtu ryb které si mohu odnést za jeden den lovu na 2 ks1%
E) jsem pro zavedení větší míry ryb (P revíry)3%
F) jsem "masař"5%
Od 10.7.2015 hlasovalo 399 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NStilet - Profil | St 22.7.2015 9:12:43
Nrybomil - Profil | St 22.7.2015 8:53:25
Nrybomil - Profil | St 22.7.2015 8:49:25
při pomoci v prodejně cca 3 roky jsem viděl postupný odklon potenciálních vláčkařů od kovů ke gumám, ale v min. míře i peří. Je to i o těch cenách...ortodoxní staří se většinou nezmění a zůstanou u toho co dříve, jsem spíš z těch tady výjimka.
NxDanielS - Profil | St 22.7.2015 8:42:11
NxDanielS - Profil | St 22.7.2015 8:38:41
Nrybomil - Profil | St 22.7.2015 8:36:01
NxDanielS - Profil | St 22.7.2015 8:31:55
Nrybomil - Profil | St 22.7.2015 8:05:50
Tam tedy ve snaze být zachránce jako on těch 150 km nepojedu.
Každý 2. rok tudy tečou tisíce okyšků, línků, po výlovu tam uhynou kvanta plotic, okyšků, cejnků, někdy i pidikapřů, tak ob 4 roky desetitisíce candošků jenom proto, že rybníkáři zašpuntují stavidlo a nepronikne ven ani kapka a slavná MO tenhle potok není schopná přelovit aspoň 1 den dobrých 35 let.
Když jdu na pstruhovku a lapnu velkýho tlouště, štičku násadovku a mám to do cca 500m od MP vody, tak je tam taky donesu. Když je to dál dostane po palici , když je opravdu malá jde z5.
Nebo si myslí speed, že na pstruhovku sebou nosíme vezírek ? ( nikdy jsem ho na P vodě neměl, nepotřeboval ). Lejtu s wasrem pro převoz ryb už tuplem nevozíme.
Juvenilní ročníky cíleně opíchává dost idiotů, nebo ty to u wasru nevidíš čím dál častěji?
Např. z jiného soudku: Dojdu k borcovi obejitím půlky rybníka, řeknu mu nedávej tam ty žížaly, nasypal se sem odkrmený úhořík ! Nee, dál to tam dává, dál tahá pidiúhoře zažraný až dozadele, furt a furt, prostě idiot. No nezabil bys ho.
Nrybomil - Profil | St 22.7.2015 7:36:11
1) muškař - " sportovec " co na revíru, kde potočák je veliká vzácnost a je to typická voda systému chyť a sežer. tak tam jen tak z plezíru opíchá za vycházku cca 30 ryb ( byť už má ty 3 svý pekáčový v batohu ), jenom proto, aby je ostatní nechytili a jemu tam pak zbyli na další dny je skoro na přesdržku
2) nějaký BL háky na takový vodě vcelku postrádají smysl, když tam není ryba podmírová, ryba schopná výtěru taky ne a celý je to tekoucí duhákodrom ( JČ ÚS )
3) pokud nemáme lid trochu vychovaný a naučený neopatlávat ryby v hájení a rybky podmírové nějakým přiblblým focením apod. manipulací nadmíru zbytečnou nad uvolnění háčku pokud možno ve vodě, nevidím rozdíl mezi "sportujícím" muskařem a přívlačovým maniakem
NWillow - Profil | St 22.7.2015 0:02:40
NWillow - Profil | Út 21.7.2015 23:53:11
NMrknato - Profil | Út 21.7.2015 23:27:42
Rybařina je velmi jednoduchá. Uživatel vysazuje ryby, povodí udržuje tok a rybáři platí a loví......... Blbý je, že mnozí platí jinam, přicmrdují, nebo špekulují jak prosadit, něco proti druhejm, aby z toho měli prospěch a byli ještě za dobráky......
NMrknato - Profil | Út 21.7.2015 23:19:32
Je jasný že na ryby do územních (státních) vod moc chechtáků nezbude....... Blbý je, že to nikomu nevadí. Dnes to je s pstruhem a lipanem úplně stejně jako s kapřem. Nevysazují se v tržní velikosti? Pak nejsou. Stačí se podívat, jak Kuba Vágnerů, zachraňuje pstruhy...... 10 tun jich vysadil, půlmetrovejch a žádný čeřidla nestavěl.......
NWillow - Profil | Út 21.7.2015 23:18:58
NP!F - Profil | Út 21.7.2015 23:18:04
NŘízek 5,125 - Profil | Út 21.7.2015 23:11:56
NWillow - Profil | Út 21.7.2015 23:07:19
NP!F - Profil | Út 21.7.2015 23:04:56
Čtenáři této diskuse také sledují
NO muškách, umělých34433
NPovídání JEN o vázání a muškách22019
NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla53132
NSměnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek1316
NKúp si svojho kormorána2007
NGalerie muškařských navijáků602
N44. MS v muškaření293
NMM - koniec pstruhovej sezóny na Slovensku z môjho pohľadu68
Kde to žije - muškaření
PoNO muškách, umělých 34433
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












