Značka Delphin & FIN - zkušenosti

Vaše zkušenosti s výrobky značky Delphin & FIN - http://eshop.moss.sk .
Pruty, vlasce, bivaky, bižuterie, podběráky, hlásiče, stojany, spacáky...
Autor diskuse: Biker - Profil , 19.6.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

Biker - Profil | Po 22.6.2015 18:50:05

fred's fishing >> fred41 - 22.6.2015 18:42:49 >> Nevlastnim tyhle pruty treba ti nekdo napise kdo je ma. Tady maji nejaky video treba ti pomuze

https://www.youtube.com/watch?v=hjXpOeUyK0I

    fred41 - Profil | Po 22.6.2015 18:42:49

    Biker >> A jaká je akce prutu 3,60 3lb? tloušťka blanku u sedla navijáku je zajímavá, (12 mm), tuším že jsem je měl v prodejně v ruce, ale nezkoušel jsem akci prutu

      Biker - Profil | Po 22.6.2015 15:37:19

      fred's fishing >> fred41 - 22.6.2015 9:34:32 >> Vsechny Etny jsou ve 3lb, myslim jen 3m verze se dela 3lb i 2,75lb

        EsiizzMe - Profil | Po 22.6.2015 15:36:09

        fred's fishing >> fred41 - 22.6.2015 9:34:32 >> jojo dělají:)

          fred41 - Profil | Po 22.6.2015 9:34:32

          Balzer >> Ty Etny v korku, dělají se jen ve 3,00 librách?

            P.&.S. - Profil | Po 22.6.2015 9:13:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Biker - >> ja od nich vlastním toto trojkomorové púzdro a som nadmieru spokojný, materiál je kvalitný a odolný, v komorách sú pásky na suchý zips pre pripevnenie prúta, zipsy sú kovové a hrubé (kvalita ako u sportexov), a má aj dostatok úložného priestoru na vidličky, podberák, a pod.

              AAndell - Profil | Po 22.6.2015 8:06:01

              Mám od nich feeder Magma medium, na který si nemůžu stěžovat a bezproblémů zvládne zdolat větší rybu. Ovšem ten jejich vlasec FIN Spinning je hrůza, takhle praskající vlasec v uzlu jsem snad neměl a nehledě nato, že je tam pouhým okem znát nestálost v jeho průměru po celé délce.

                Obiš - Profil | Po 22.6.2015 6:21:35

                Sytchi >> etna

                  Carper_Andrew - Profil | So 20.6.2015 1:04:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Mám od Delphinu prúty, signalzátory s príposluchom, silóny a nejakú tú bižu..Signalizátory a prúty Impaly síce boli len na jednej krátkej vychádzke ale zatial fajn.. a aj dizajnovo sú podarené.. ;)

                    Rogi - Profil | So 20.6.2015 0:46:25

                    asi 2r pouzivam od nich nadv.snurky a super,maju u nas v predajni rozne farby,hrubky.mam kupeny od finu aj silon,nejaky na kaprov a na fedeer,ale zatial som ich nevyskusal.

                      Sytchi - Profil | So 20.6.2015 0:22:24

                      Obiš >> To je etna alebo impala ?

                        Obiš - Profil | Pá 19.6.2015 17:35:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Mám od nich proutky a nemůžu si je vynachválit... Moooc hezké a vydrží i moje prasácké zacházení. Na to,že to jsou 3lb,tak ty 140-ky olova docela lítaj. :D

                          andrei11 - Profil | Pá 19.6.2015 16:49:12

                          pouzivavam vlasce FIN a bez problemov. Naj volba fin factor long life.

                          inak kedysi tu bola podobna tema o znacke mikado, ktoru som casto navstevoval a musela byt vymazana ...

                            bart.bm - Profil | Pá 19.6.2015 16:47:08

                            Balzer >> mám tenhle na odhoz v 0,28 a taky spokojenost.sice je to jak drát,ale to mi neva :o))) http://eshop.moss.sk/?moss=produkt&oc=500602025

                              tonybal - Profil | Pá 19.6.2015 16:35:31

                              Vlastním bivak K3. Je super a bez chybičky.

                                Biker - Profil | Pá 19.6.2015 14:57:23

                                bart.bm >> Taky od nich pouzim jako odhozovku FIN SHOCK LINE. Snurky odzkouseny nemam, mam zatim dostatecnou zasobu od Sufixu :-)

                                  Biker - Profil | Pá 19.6.2015 14:55:23

                                  Balzer >> Co jsi mel za monofil? Ja mam na feederu namotan tento http://eshop.moss.sk/?moss=produkt&oc=500641214 a zatim bez problemu.

                                    kikxa - Profil | Pá 19.6.2015 14:47:33

                                    Zdravím má ROD POD RPX-3 a spokojenost.Lehoučkj kvalitně zpracovanej a dobrá cena.

                                      Balzer - Profil | Pá 19.6.2015 14:16:52

                                      Mám Etny v korku 3,6 m a Magma heavy feeder 3,6 a oba prúty bez problémov. náväzcovú šnúru od Finu taktiež bez problémov. Čo sa mi neosvedčilo, to boli tie ich silóny.

                                        bart.bm - Profil | Pá 19.6.2015 14:10:45

                                        používám od finu silon na odhoz a návazcový materiál a za mě v této cenové hladině super.Dokonce i Kryston leží ladem :o)))))))))