- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Značka Delphin & FIN - zkušenosti
Vaše zkušenosti s výrobky značky Delphin & FIN - http://eshop.moss.sk .Pruty, vlasce, bivaky, bižuterie, podběráky, hlásiče, stojany, spacáky...
Autor diskuse: Biker - Profil , 19.6.2015 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
110x v oblíbených a 19x v ignorovaných.
Biker - Profil | Po 22.6.2015 18:50:05
fred's fishing >> fred41 - 22.6.2015 18:42:49 >> Nevlastnim tyhle pruty treba ti nekdo napise kdo je ma. Tady maji nejaky video treba ti pomuze
https://www.youtube.com/watch?v=hjXpOeUyK0I
https://www.youtube.com/watch?v=hjXpOeUyK0I
fred41 - Profil | Po 22.6.2015 18:42:49
Biker >> A jaká je akce prutu 3,60 3lb? tloušťka blanku u sedla navijáku je zajímavá, (12 mm), tuším že jsem je měl v prodejně v ruce, ale nezkoušel jsem akci prutu
Biker - Profil | Po 22.6.2015 15:37:19
fred's fishing >> fred41 - 22.6.2015 9:34:32 >> Vsechny Etny jsou ve 3lb, myslim jen 3m verze se dela 3lb i 2,75lb
EsiizzMe - Profil | Po 22.6.2015 15:36:09
fred's fishing >> fred41 - 22.6.2015 9:34:32 >> jojo dělají:)
P.&.S. - Profil | Po 22.6.2015 9:13:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Biker - >> ja od nich vlastním toto trojkomorové púzdro a som nadmieru spokojný, materiál je kvalitný a odolný, v komorách sú pásky na suchý zips pre pripevnenie prúta, zipsy sú kovové a hrubé (kvalita ako u sportexov), a má aj dostatok úložného priestoru na vidličky, podberák, a pod.
AAndell - Profil | Po 22.6.2015 8:06:01
Mám od nich feeder Magma medium, na který si nemůžu stěžovat a bezproblémů zvládne zdolat větší rybu. Ovšem ten jejich vlasec FIN Spinning je hrůza, takhle praskající vlasec v uzlu jsem snad neměl a nehledě nato, že je tam pouhým okem znát nestálost v jeho průměru po celé délce.
Carper_Andrew - Profil | So 20.6.2015 1:04:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Mám od Delphinu prúty, signalzátory s príposluchom, silóny a nejakú tú bižu..Signalizátory a prúty Impaly síce boli len na jednej krátkej vychádzke ale zatial fajn.. a aj dizajnovo sú podarené.. ;)
Rogi - Profil | So 20.6.2015 0:46:25
asi 2r pouzivam od nich nadv.snurky a super,maju u nas v predajni rozne farby,hrubky.mam kupeny od finu aj silon,nejaky na kaprov a na fedeer,ale zatial som ich nevyskusal.
Obiš - Profil | Pá 19.6.2015 17:35:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Mám od nich proutky a nemůžu si je vynachválit... Moooc hezké a vydrží i moje prasácké zacházení. Na to,že to jsou 3lb,tak ty 140-ky olova docela lítaj. :D
andrei11 - Profil | Pá 19.6.2015 16:49:12
pouzivavam vlasce FIN a bez problemov. Naj volba fin factor long life.
inak kedysi tu bola podobna tema o znacke mikado, ktoru som casto navstevoval a musela byt vymazana ...
inak kedysi tu bola podobna tema o znacke mikado, ktoru som casto navstevoval a musela byt vymazana ...
bart.bm - Profil | Pá 19.6.2015 16:47:08
Balzer >> mám tenhle na odhoz v 0,28 a taky spokojenost.sice je to jak drát,ale to mi neva :o))) http://eshop.moss.sk/?moss=produkt&oc=500602025
Biker - Profil | Pá 19.6.2015 14:57:23
bart.bm >> Taky od nich pouzim jako odhozovku FIN SHOCK LINE. Snurky odzkouseny nemam, mam zatim dostatecnou zasobu od Sufixu :-)
Biker - Profil | Pá 19.6.2015 14:55:23
Balzer >> Co jsi mel za monofil? Ja mam na feederu namotan tento http://eshop.moss.sk/?moss=produkt&oc=500641214 a zatim bez problemu.
kikxa - Profil | Pá 19.6.2015 14:47:33
Zdravím má ROD POD RPX-3 a spokojenost.Lehoučkj kvalitně zpracovanej a dobrá cena.
Balzer - Profil | Pá 19.6.2015 14:16:52
Mám Etny v korku 3,6 m a Magma heavy feeder 3,6 a oba prúty bez problémov. náväzcovú šnúru od Finu taktiež bez problémov. Čo sa mi neosvedčilo, to boli tie ich silóny.
Čtenáři této diskuse také sledují
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
Krátkodobá kaprařina x9945
Kaprařský top vercajk3167
Waftersky - rady, typy, zkušenosti814
Nakupoval někdo v Anglii1186
Fanclub značky Shimano16401
CcMoore a vše kolem něj3769
Dalešice ??8160
Fan Club navijáků Tica993
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36Fanclub značky Shimano 16402
8:36Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StKrátkodobá kaprařina x 9945
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...














