- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Problém převodu členství
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Po 15.6.2015 11:10:57
Nnofish - Profil | Po 15.6.2015 11:09:31
Furt nějak nechápu, jaký může být problém s vylepenou známkou z původní MO. Protože já tam žádný nevidím - až na ten detail, že bys ji v nové MO třeba ten rok znovu vylepenou neměl. Ona je podmínka pro vydání povolenky pro člena aby měl zaplaceno, ne aby měl vylepenou známku, ne? :-) RS (zase kromě nás - SM) stejně nechce členský průkaz a i kdyby, nemá co kontrolovat vylepené známky.
Nsven - Profil | Po 15.6.2015 11:07:35
Nkakr - Profil | Po 15.6.2015 10:59:17
Nikde jsem netvrdil, že když zaplatíš v MO1 členství a přejdeš do MO2 tak že je máš platit znovu. Asi tomu špatně rozumíš.
Jen máš problém s vydáním povolenky což se také kolegovi Bacha stalo. Povolenku mu nevydali, problém je z legitimací a vylepenou členskou známkou od MO1.
Nnofish - Profil | Po 15.6.2015 10:49:38
Já pořád nějak nepochopil tu pracovní povinnost na rok 2015. Co tvrdil tazatel, tak tu prý plní dodatečně. Teda dostane povolenku, během roku odpracuje a když ne, tak to zaplatí při výdeji další. Tak to tvrdil v sobotu :-) Taky jsi to tak pochopil?
Ale jsme rád, že konečně někdo potvrdil, co jsem psal. Že když zaplatím v MO členské, nemůže po mě nová, je chtít znovu zaplatit - což tvrdil třeba Kakr.
NMrknato - Profil | Po 15.6.2015 10:39:45
Edit : m.j. jednatelé bývali daleko "bystřejší" než předsedové.... Ti bývali učinění "moulové", to říkám ze zkušeností z členských schůzí za cca 40 let.
Nsven - Profil | Po 15.6.2015 10:16:47
Čemu říkáš zaplatit "členské" ?
Máš na mysli členský příspěvek ČRS, tedy členskou známku za 400,- Kč nebo členský příspěvek do MO, kam hodláš vstoupit, tzv. zápisné ?
Pokud máš na mysli to první, tak pokud máš v členském průkazu vylepenou známku na rok 2015, nebudeš samozřejmě platit nic.
Pokud se jedná o druhý případ, tak samozřejmě zaplatit musíš. Výše zápisného je odhlasována Členskou schůzí, té které MO a vztahuje se na všechny nově příchozí. Včetně přestupujících z jiných MO.
Např. pokud bys hodlal vstoupit do naší MO jako nový člen ČRS, zaplatil bys zápisné 500,- Kč
+ 400,- Kč členský příspěvek (známku)
+ náhrady za 20 brigádnických hodin - 2400,- Kč
Pokud bys byl přijat jako přestupující člen ČRS, máš již v přechozí MO zaplacenou známku na rok 2015 a potvrzení, že máš splněnou pracovní povinnost na rok 2015, pak zaplatíš pouze zápisné 500,-Kč.
Pokud Ti cokoli z tohoto chybí, doplatíš to v nové MO.
Výjímka bude, pokud nežádáš vydání povolenky, pak se náhrady za brigádnické hodiny nebo jejich odpracování nevyžadují.
NMrknato - Profil | Po 15.6.2015 9:55:43
Srovnejme ceny lovu člena a nečlena (povolenka nečlena = hodnota povolenky člena, + výše jeho brigád + členských) a uvidíme, kolik člení zůstane člení. (Na nečlena se neztahuje to práskání bičem).
Nkakr - Profil | Po 15.6.2015 9:13:01
MRS součástí ČRS, jako vtip dobrý haha:-)) Co takhle opačně ČRS pod MRS? Ale my vás nechceme, jsme rádi ,že jsme se zbavili pragocentrismu:-))
Ale můžeš mi prosím odpovědět na co jsem se už jednou ptal? -
Jak je to vlastně v ČRS s legitkou, jaké údaje jsou krom nacionálií na čárovém kódu? Kdo vydá novou legitku s unikátním kódem při přestupu do jiné MO? Notabene do jiného ÚS?
Určitě to bude brnkančka když předběžně myslíte na všechno a dopředu...
NBacha - Profil | Ne 14.6.2015 22:18:40
Protože jsem nevěděl, do jaké MO budu přecházet, před koncem roku mi stará MO řekla, že mám zaplatit členské na 2015, abych o členství v ČRS nepřišel a až si v novém roce najdu novou MO, tak tam zaplatím brigády a to prý je v pořádku. No a v nové MO zaplacení brigád je 300kč, což by bez problémů bylo, ale protože nemám zaplaceno členství u nové, nemohou mi vydat povolenku, protože nejsem tímto jejich členem.
Jinak, s novým jednatelem (nebo je to hospodář, nevím) byla celkem rozumná dohoda, ale s našimi nikdy nebyla. Takže jsem prostě zaplatil 500 u nás, dostal povolenku a ostatní budu řešit s novou MO. Je to ale na palici, protože mi naši neustále tvrdí, že je to platba 2015, když jsem si celkem jistý, že brigády to jsou za rok 2014. Přesně kvůli tomu jsem kdysi rezignoval na post jednatele MO.
Ncomputerfish - Profil | Ne 14.6.2015 20:48:09
Nnofish - Profil | Ne 14.6.2015 20:14:18
Ndrvoštěp - Profil | Ne 14.6.2015 18:30:57
Ntuzemak - Profil | Ne 14.6.2015 18:17:24
Ntuzemak - Profil | Ne 14.6.2015 18:14:01
Nnofish - Profil | Ne 14.6.2015 18:13:16
Nkakr - Profil | Ne 14.6.2015 18:03:38
Brigáda je v pořádku, ale členství platit neměl a vo tom to je....
Nkakr - Profil | Ne 14.6.2015 18:02:31
Dobrý, taky mohu převodku vytisknout. Jen ten příklad převodu do MO Brno 5 je kapánek mimo mísu, k převodu mezi ČRS a MRS převodka netřeba:-))
Jak je to vlastně v ČRS s legitkou, jaké údaje jsou krom nacionálií na čárovém kódu? Kdo vydá novou legitku s unikátním kódem při přestupu do jiné MO?
Ntuzemak - Profil | Ne 14.6.2015 17:59:13
Kde to žije - všechna témata
22:49NRybáři vs ochránci přirody 79
22:03NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
22:03NBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
21:15NStaré Česke rybářské vybavení 398
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
22:03NBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













