- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Dále moderuje: koralovec1 Profil
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
17x v oblíbených a 27x v ignorovaných.
sven - Profil | St 26.4.2023 8:57:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kapří24 jsem tam chytal jen jednou a nějak mě to nechytilo...zvlášť, když celou noc chcalo, s kamarádem jsme za 24hod chytili na čtyři pruty, jednoho padesátníka a vešli se s ním do první desítky :-) A navíc nás málem sežraly miliony muchniček, na které nic nezabíralo...
Ani Ty jsi mě pak už nepřemluvil do týmu :-) A to byla šance, na dobrý výsledek, bo ty máš Hamr zmáknutý, jako málokdo.
Takže fakt nevím. Vím jen, že z našich výlovů si nebrali nic.
Přeji Ti dobrý los a ať Ti to vyjde na bednu .-) >> Stránka diskuse
sven - Profil | Pá 26.11.2021 11:17:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Což mě nepotěšilo, bo jsem se těšil na násadu opravdu slušných cejnů, jako předloni..
Alespoň nebudou Milanovy vydry strádat.. Potok s potočáky, raky a škeblemi aj. už vyčistily a zima na krku... .-) >> Stránka diskuse
sven - Profil | Pá 6.8.2021 11:55:50
sven - Profil | Pá 6.8.2021 10:59:40
Že prý se bude Hamr lovit, jsem slyšel...a že budeme od Milana brát cejna do svazovky.
Asi budeme zase šmelit za amura aby mu tam žral trávu.
Brali jsme i předloni, byl pěknej, akorát, že zasviněnej motolicí.. ale to se v salátu srovná :-) Alespoň bude co chytat ...
Nebo si je tam mohl nechat a udělat závody 24.hod cejn :-))
Aby to nedopadlo jako letos, že vítězil jeden ulovený kapr, na 120 prutů ... .-)
>> Stránka diskuse
sven - Profil | So 19.6.2021 10:37:29
Z Dukeláků znám nebo jsem znal jen nějaké zimní sportovce skokany a sdruženáře a dva volejbalisty ale kuchaře žádného :-) >> Stránka diskuse
sven - Profil | St 2.6.2021 10:04:10
Jj. letí to letí... a nějak čím dál rychleji..
Máš výhodu, že rybník stojí stále na svém místě a můžeš své vzpomínky z dětství ,přesně lokalizovat :-)
I když byl pár let kvůli těžbě bez vody, rekreační oblast zlikvidována a jeho budoucnost, hooodně nejistá..
Ale dnes už je všechno Ok, jak může potvrdit i skorodomorodec Korálovec1.
Věřím, že nám jedno uhnutí od tématu odpustí..
Já mu za to budu držet palec, do blížící se čtyřiadvacítky :-)
Při té příležitosti jsem se pokusil o totéž, leč zcela marně... :-(
Tady někde jsem byl coby dítko na táboře 2x
Zástavba za tu hrůzu let pohltila orientační body.. naštěstí alespoň ta voda, zůstala na svém místě :-)
https://www.google.com/maps/place/Warnem%C3%BCnde,+Rostock,+N%C4%9Bmecko/@54.1802705,12.0637484,3547m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x47ac5620523f71ab:0x9e121083fbc6b25c!8m2!3d54.170342!4d12.0784438
A tady někde 2x - pionýrský tábor Skřivánek (asi zmizel beze stopy...)
https://mapy.cz/zakladni?x=15.2535403&y=50.7580008&z=16&base=ophoto
A jednou tady, kousek od Tebe :-)
To dokážu lokalizovat přesně ale nic z toho co tam v okoli stojí, tam tehdy nebylo.. jen příroda.. Vedle té budovy, stávaly stany
https://mapy.cz/zakladni?x=14.8112951&y=50.6966152&z=18&pano=1&base=ophoto&pid=26726436&yaw=4.785&fov=0.857&pitch=-0.063
První místo bylo družební výměna a druhá dvě místa, rekreační objekty LIAZ Lbc.. >> Stránka diskuse
sven - Profil | Po 31.5.2021 9:38:36
Ale ty máš výhodu, že to tam máš zmapovaný a už tam máš něco odchytáno.
Takže proti jiným, víš už co a jak .
Divím se, že když teď se to trochu uvolnilo, že nevyhlásili ještě další startovní místa do obvyklého počtu.., že by na tom obec ještě něco trhla..
Ale alespoň tam budete mít klid a víc místa... a také větší šanci na bednu :-)) >> Stránka diskuse
sven - Profil | Po 31.5.2021 9:21:53
Možná by mohl poradit ten od kurtů...
Ten si uměl jedno místo na Zlatou rybku, vylosovat třeba deset let po sobě ..:-))) >> Stránka diskuse
sven - Profil | So 15.5.2021 22:37:28
V sobotu jedu do Liberce, na blešák u Home Credit Areny, pokud to zase nezruší... >> Stránka diskuse
sven - Profil | So 15.5.2021 18:41:20
Tak ať Ti to na té 24. vyjde :-) >> Stránka diskuse
sven - Profil | So 15.5.2021 18:23:52
Anebo, jestli tam už rybařina neskončila ? Nebo je jen pro místní ? >> Stránka diskuse
sven - Profil | So 15.5.2021 17:26:38
Koukal jsem, že pravidla rybolovu i ceník, z webu obce zmizely.. >> Stránka diskuse
sven - Profil | St 3.3.2021 19:08:20
sven - Profil | St 3.3.2021 18:46:12
Kdo to dřív neznal, tak to bere, jak to je.. Rozhlédne se a líbí se mu tam..
Dva kempy, čistá voda, nějaký les ještě zbyl, panoráma také stojí na svém místě, hospody také nějaké ,skákací hrad pro děti, lanová dráha, lodičky, šlapadla, kurty na tenis, nuda pláž., povolenka na ryby.. život jde dál... >> Stránka diskuse
sven - Profil | St 3.3.2021 18:40:47
Ale on mi už tenkrát psal, že má nějaké zdravotní problémy a že s moderováním končí, tak jestli bych to nevzal.
Já mu odpověděl a navrhoval jsem aby to nechal někomu, kdo sem nejvíc psal, včetně Tebe ale on už tu SZ neotevřel a nečetl.. A od té doby se tu neukázal..
Takže nechci nic domýšlet..
Můžeme zkusit, no :-)
Případně se může kdo chce, ještě připojit. Čím víc moderátorů, tím větší jistota, že to tady bude žít.
>> Stránka diskuse
sven - Profil | St 3.3.2021 18:12:25
Přece jen si tam ze všech nejvíc a máš největší přehled a úlovky.
Vendys to už určitě moderovat nebude, když už tu rok a půl nebyl. >> Stránka diskuse
sven - Profil | St 3.3.2021 18:07:05
Shodou okolností jsem se minulý týden dověděl, kam zmizela Jizerka z obr.č.3,
známá z filmu Dovolená s Andělem..
Dva místní papaláši, si z ní postavili, každý chatu..
Padla i jména ale dneska už je to v podstatě fuk...
Jak píšeš.. kácí se a kácí a staví se a staví.. už nikdy to nebude jako dřív..
Dost mě mrzí, že zrušili Zlatou rybku.. tam jsem jezdil rád.. >> Stránka diskuse
sven - Profil | St 3.3.2021 12:33:21
Hamr je tím pověstný. Já zkoušel všechno možný ale nic na ně nezabíralo.. hlavně se nesmíš zapotit..
Tam byly vždycky krásný ryby.. hlavně trofejní líni a okouni. Je to hodně úživná voda.
Takže možná tady někde pobíhají i malí Márové ? :-))) >> Stránka diskuse
sven - Profil | St 3.3.2021 12:02:55
Je tam pěkně. >> Stránka diskuse
sven - Profil | St 3.3.2021 9:42:48
10. březen se blíží, takže musí přemáchnout a vyžehlit tibetskou vlajku... .-) >> Stránka diskuse
sven - Profil | St 17.2.2021 20:32:59
staré časy..
Tady na těch fotkách, to také už odplavalo.. je to škoda..
Jistě poznáš, odkud to bylo :-) >> Stránka diskuse
sven - Profil | St 17.2.2021 18:45:09
Co Zlatá rybka, neproslýchá se něco ? Nebo už je s ní dočista ámen ?
>> Stránka diskuse
sven - Profil | Po 11.11.2019 10:16:08
Aktuální foto z dneška ..mají tam web kameru http://www.jested.tv/kam-hamr/ >> Stránka diskuse
sven - Profil | Po 11.11.2019 10:11:02
V Hradčanech je zítra výlov
http://www.cz-ryby.cz/uploads/images/news/Plan%20vylovu%202019.pdf
V Hamru to je běžná praxe už několik let.
Před každou zimou cca půlku vypustí, prý aby měli do nové sezony čerstvou vodu na koupání...
Aktuálnější foto než z roku 2015 a 16 nemám...ale je to každoročně cca stejné.
>> Stránka diskuse
sven - Profil | Út 11.9.2018 21:58:25
To už to raději nějak vydržím a počkám si na nového... :-)) >> Stránka diskuse
sven - Profil | Út 11.9.2018 9:40:09
"Minulý" starosta a někteří pořadatelé, mají teď "důležitější starosti než nějaké závody, že ano.. .-)
https://volby.idnes.cz/komunalni-volby-2018.aspx?t=vysledky-obec&o=7&o2=CZ0511&o3=544337&obec=hamr-na-jezere
Takže to letos vidím zase černě.. >> Stránka diskuse
sven - Profil | Po 10.9.2018 19:11:02
>> Stránka diskuse
sven - Profil | Út 7.8.2018 19:43:34
Bude ta Zlatá rybka nebo ne.. nevíš ? >> Stránka diskuse
sven - Profil | Út 7.8.2018 19:13:44
sven - Profil | Ne 8.7.2018 9:54:02
To je ten, co měl k tomu zlatu před čtrnácti dny, přijít jako třešnička na dort :)) >> Stránka diskuse
sven - Profil | Ne 24.6.2018 10:34:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Věřil jsem, že se neztratíš a vyšlo to :-))
Co si víc přát.. bezvadné místo, solidní počasí, krmení rybkám šmakovalo..věřím, že jste si to s kolegou bezvadně užili. Tedy až na ty kousavé hajzlíky ..
Nemohl jsem se už vrátit jak jsem slíbil, bo kamaráda silně bolela noha..asi od páteře.. sice jsem ho přesvědčil, že dopajdal až na opačný konec jezera ale znovu na vaší stranu jsem ho už neukecal :-))
A to na každé druhé lavičce cestou, dostal chvilku na rehabilitaci... lazar.. :-)
Kdyby byla Zlatá rybka a budu trochu ve formě, tak bych to asi zase zkusil.. i když jsem se už předloni zařekl, že tam už ne..... no uvidíme...
V každém případě jsi borec. >> Stránka diskuse
sven - Profil | So 23.6.2018 11:19:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jak jsem slíbil, tak jsem splnil. Obešel jsem rybník a pozdravil se známými i neznámými kaprobijci a u kamarádů se zastavil na kus řeči.
Počasí akci přálo, ani zima ani pařák, sem tam padla osvěžující kapka, hladinu brazdila flotila tolstolobiků, kteří tam zůstali po nedokončeném výlovu.
Voda se po minulých parnech trochu okysličila a ryby byly celkem při chutí.
Na rozjezd především ty, které se nebodovaly :-)
Údajně (oficiálně neověřeno) bude rybník dále už v režii obce a Rybářství Chlumec, s hospodařením skončilo.
Závodní pole nebylo zcela obsazeno jak bylo v minulosti obvyklé, zřejmě se na tom podepsal loňský debakl kdy to moc nešlo a hlavně loňské nejasnosti kolem četnosti a budoucnosti kapří (a nejen) osádky... ale to jsme tu už loni probrali....i se starostou, žejo :-)))
Tak snad došlo k obecnímu procitnutí a prý i k nějakému zarybnění...
Koralovec1 s týmovým kolegou, vylosoval post hned vedle kurtů a zahájil pokořením několika kusů všudypřítomné bílé ryby. Ale právě při mém příchodu, se ujal vedení závodu, prvním kaprem.
Tedy jsem viděl letošního, hamerského kapra na vlastní oči a můžu potvrdit, že tam nějací jsou :-))
Pravda, nebyl to žádný gigant ale slušných 53cm se počítá. Jen houšť a větší kapky ..
Korálovec1 je zkušená vydra se znalostí místní vody a mnoha úspěchy na ní a jistě to všechno dokáže zúročit.
Jaromírek s Jaromírkem juniorem, vylosovali post cca naproti přes vodu, mezi stromy.
Pro začátek jim do krmení najela bíla ryba všežravá a tak tahali kapitální plotice...
Takže chytali ale nebodovali.... zatím.. ale věřím, že po mém odchodu přišly i nějaké bodované.
Oba mají také s tou vodou letité zkušeností a tak jim bude stačit, jen ta trocha rybářského štěstíčka.
Ostatní lidi nejspíš neznáš a tedy se o nich zmíním jen obecně, že do mého odchodu nebodovali.
Ovšem měli před sebou, ještě víc jak dvacet hodin.
Jediný zádrhel v celkové pohodě, byly všudypřítomné muchničky, které žraly jak pominuté..
Byl jsem tam cca dvě hoďky ale za tu chvíli mi ty mrňavé svině okousali hlavu kolem dokola...:-)
I pod čepicí...
Tedy jsem přesvědčený, že každý kdo tam vydrží těch 24 hod., by měl dostat medaili za statečnost..:-)
Jestli mi to časově vyjde, tak tam možná ještě odpoledne juknu.. >> Stránka diskuse
sven - Profil | Po 18.6.2018 15:58:18
Také tě rád uvidím. A Korálovce a ostatní kaprobijce samozřejmě také :-) >> Stránka diskuse
Kde to žije - kaprařina
20:08Rybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
19:26ATTs hlásiče a ATTx příposlech 543
19:06Daiwa Whisker SS 2600 173
19:03Krátkodobá kaprařina x 9921
16:33Fanclub značky Shimano 16391
16:29ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
15:53Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
8:22Labe fishing store 19
8:02Ohře, úlovky, nástraha 1054
6:04Kyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
SoSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....





























