Hamr na Jezeře - jedeme na kapry. | MRK.cz

Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

sven - Profil | Čt 17.3.2016 20:53:20

michal30 >> které závody máš na mysli ? >> Stránka diskuse

    sven - Profil | St 2.3.2016 13:35:33

    koralovec1 >> http://www.jested.tv/kam-hamr/
    Trochu připustili ale do plného chybí ještě dost... >> Stránka diskuse

      sven - Profil | Po 21.12.2015 11:27:02

      koralovec1 >> Ještě jednou ten Hamr, tentokrát funkční :-)
      http://www.jested.tv/kam-hamr/ >> Stránka diskuse

        sven - Profil | Po 21.12.2015 10:52:44

        koralovec1 >> Ahoj a děkuji.
        I já Ti přeji krásné vánoční svátky a do do příštího roku hlavně to zdravíčko. A samozřejmě hodně pěkných úlovků a tu příští bednu Ti přeji také :-)
        Výlov se pomocí ochranářů podařilo stopnout, takže osádka zůstala zachována.
        Jen mě trochu děsí ta protisinicová strategie s odpuštěným rybníkem přes zimu.
        (aktuální sledování na web kameře http://www.jested.tv/kam-hamr/)
        Prý to napustí až před sezonou...No, modleme se aby bylo čím...
        Jasně, budu na Tě myslet a termíny pohlídám. >> Stránka diskuse

          sven - Profil | St 2.9.2015 12:47:11

          Sťopa >> na loňské vítěze bych nesázel..
          Předloňský vítěz je můj kamarád a bylo to pro něj něco jako vyhrát ve sportce .:-)
          Občas se tam dějí zázraky jak v Lurdech...
          Byl jsem u toho, když místní důchodce bral zlato, když porazil (při měření na cm) dvěma teleskopy s houskou a kyblíkem šrotu s chlebem, několik po zuby vyzbrojených ligových plavačkářů :-)))
          >> Stránka diskuse

            sven - Profil | Út 1.9.2015 19:18:52

            vendys-vt >> Ahoj. Termín závodu"24" známý není ale pokud se budou držet zažitého schématu, bývají poslední sobotu v červnu (před prázdninami)
            Zlatá rybka, pak poslední sobotu v srpnu (před koncem prázdnin) .
            Dřív to bývalo naopak.
            >> Stránka diskuse

              sven - Profil | Út 1.9.2015 10:47:25

              Jaromírek >> ahoj. Normálně si může každý koupit povolenku http://obechamr.cz/upload/POKYNY-a-ceny-2010-velk%C​3%BD-text.pdf
              >> Stránka diskuse

                sven - Profil | Út 1.9.2015 9:30:26

                koralovec1 >> ahoj. Řekl bych, že to Milan nečte :-) http://www.mrk.cz/clen.php3?id=12539&kw=hamr
                A kdyby, ví o tom a sám to loni při vyhlašování výsledků prásknul na plnou pusu před celým forem.
                On není organizátor ale z titulu své funkce garant a sponzor.
                >> Stránka diskuse

                  sven - Profil | Po 31.8.2015 15:15:37

                  Jaromírek >> ahoj. Máš to SZ :-)
                  Jo to by šlo, jsem pro :-) A kdo bude fixlovat, půjde plavat... :-)) >> Stránka diskuse

                    sven - Profil | Po 31.8.2015 14:57:41

                    koralovec1 >> tak snad to vyjde :-)
                    Teď když už jsme s Jaromírkem odhalili Tvoje know how na osmdesátky, tak by to šlo :-)) >> Stránka diskuse

                      sven - Profil | Po 31.8.2015 14:46:46

                      vendys-vt >> Ahoj. Děkuji za všechna poděkování :-))
                      Věřím, že na příští Hamerské akci se potkáme a všichni přítomní Mrkaři, uděláme hromadnou fotku :-) >> Stránka diskuse

                        sven - Profil | Ne 30.8.2015 15:11:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Mr. Black >> Jirka si tentokrát vylosoval snad nejhorší flek, který tam byl....
                        Co hod, to vázka v trávě, která byla až k hladině. Ale pral se s tím statečně... >> Stránka diskuse

                          sven - Profil | Ne 30.8.2015 14:58:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Mr. Black >> na to, že to moc nebralo a ještě si vylosuješ místo vedle takový vydry, tak bramborová dobrá :-)) Gratulace !!
                          Kdybys Jardovi přikrmil solvinou, mohlo být stříbro doma :-))
                          >> Stránka diskuse

                            sven - Profil | Ne 30.8.2015 13:00:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Ještě něco málo fotek z Hamerského klání... https://www.facebook.com/obec.hamrnajezere/posts/86​6933450028032
                            Jako lidí nic moc ale počasí přálo, sem tam i nějaká čudla zatáhla, všichni si to užili, no a vo to de :-) >> Stránka diskuse

                              sven - Profil | So 29.8.2015 18:10:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              koralovec1 >> Holt kdo umí, ten umí !
                              Ještě jednou gratulace ke zlatu :-)))

                              https://www.facebook.com/obec.hamrnajezere?fref=ts

                              >> Stránka diskuse

                                sven - Profil | St 26.8.2015 12:30:55

                                Mr. Black >> No vždyť .... Vo tom to je :-)) >> Stránka diskuse

                                  sven - Profil | St 26.8.2015 12:15:32

                                  Mr. Black >> ahoj. Třeba to vidím moc černě a pořadatel se letos polepší...
                                  Ale věřím, že Ty se na tu bednu i tak protlačíš :-)) No s Jirkou samozřejmě, tomu to také přeju.
                                  Já chytat nebudu ale stavím se na kukačku, držet palce, pozdravit kamarády a rozptylovat konkurenci...:-)) >> Stránka diskuse

                                    sven - Profil | Po 24.8.2015 15:15:34

                                    koralovec1 >> Bičaři (ligaři) tam nebyli už loni, bo těm to vadilo už předloni...
                                    Mluvil jsem s některými a potvrdili mi to.
                                    >> Stránka diskuse

                                      sven - Profil | Po 24.8.2015 14:57:58

                                      koralovec1 >> Ahoj. Tak to se uvidíme na startu a pak na bedně..:-)
                                      No uvidíme...
                                      Jako zachytat bych si, zachytal.. Ovšem jestli bude opět jako loni, celá hráz vyhrazena pro 2-3 protekční děti a někteří místní závodníci si opět "vylosují" fleky pod kurty, kde si týden předem krmili, tak na to se+u >> Stránka diskuse