Hamr na Jezeře - jedeme na kapry.

Zdravím a prosím o poznatky lovu kaprů na Hamru na Jezeře. Jedeme tam na dva dny a nikdo z nás tam zatím nebyl a ani nechytal. Zajímá nás dno, hloubka vody, osádka ryb, doporučený způsob lovu, vnadění i nástrahy.
Díky za pomoc.
P.S. Vím, že se tady už o tom diskutovalo, ale to bylo v roce 2009 a od té doby uběhlo už dost vody.
Autor diskuse: vendys-vt - Profil , 31.5.2015 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderuje: koralovec1 Profil

Nkoralovec1 - Profil | Po 29.5.2017 9:48:01

A kdo by to dostatecne zarybnil ? Obec ? To si nemyslim. Ja na zavody jedu tak uvidim jesi si na leto povolenku koupim.

    Nvendys-vt - Profil | Pá 26.5.2017 20:12:22

    Heřmi >> Ahoj, taky nemáme žádné zprávy, takže letos nejedeme... prý to je zarybněné dostatečně...ale jen prý....
    P.S. Ptej se svena

      NHeřmi - Profil | Pá 26.5.2017 20:08:47

      Ahoj, tak jak to vypadá se zarybnenim? Víme uz něco?

        Nkoralovec1 - Profil | So 29.4.2017 8:32:28

        sven >> ja ti dekuji. Snad to do zavodu poradne zarybni

          Nsven - Profil | Pá 28.4.2017 19:00:57

          koralovec1 >> Ahoj. Nemusíš pospíchat, zatím se nechytá a zahájení je v nedohlednu...
          Loni byl výlov a zatím se nezarybnilo....prý jakési komunikační šumy....
          Mám to z první ruky, dnes jsem volal pana L. , bo jsem chtěl vyřídit povolenku na víkend pro kamaráda.

            NCeena - Profil | Pá 28.4.2017 11:28:53

            koralovec1 >> Není za co. No tak to vidíte, už můžete vyrazit. My tam jedeme až na závody v červnu a nejspíš se tam do té doby vůbec nedostanu. Ale kdo ví.
            Je fakt, že za ty peníze si raději koupím celosvazovku než roční na Hamru....:/

              Nkoralovec1 - Profil | Pá 28.4.2017 10:55:40

              Ceena >> Dekuji . A ja myslel ze se tam zacina chytat az od kvetna. Tak dyz budete neco vedet tak napiste. Mohli by neco udelat s temi cenami za povolenky. Takhle si celorocni nikdy nekoupim.

                NCeena - Profil | Pá 28.4.2017 10:48:59

                koralovec1 >> Sezóna je od 1.4. do 31.11., takže by už se mělo chytat :)

                  NJaromírek - Profil | Pá 28.4.2017 10:40:51

                  koralovec1 >> Ahoj.Chtěl jsem jet o víkendu na průzkum,ale mám auto u doktora,takže se nikam nedostanu.Ahoj,J.

                    Nkoralovec1 - Profil | Pá 28.4.2017 10:28:55

                    Ahoj vsem jsou nake novinky na Hamrech ? Myslim ze se tam od pristiho tydne zacina chytat.

                      Nkoralovec1 - Profil | Po 27.3.2017 8:59:18

                      Ahoj . Dnes jsem volal na urad a chtel jsem se prihlasit na zavody. Dozvedel jsem se az ted ze se prijimaji prihlasky. Vypada to ze jsem si zaregistroval posledni misto.

                        Njirka0 - Profil | So 11.3.2017 21:28:21

                        HonzaH >> Já tam jsem téměř jako doma tak by to asi nebylo objektivní.Je to jako ve většině kempů.Na hodnocení koukni v tom odkazu.Voda teče jen studená a pokud chceš teplou třeba sprchu tak zaplatíš 20k.ale tak je to dnes téměř všude.V kempu je docela klid čisto ale občas se tam nějakej exot najde.Dobré je si vzít pb.vařič a jsi v pohodě.Jinak parádní příroda cyklostesky atd.

                          NHonzaH - Profil | So 11.3.2017 20:51:25

                          jirka0 >> Pokud můžeš, jak bys ohodnotil na stupnici 1 až 10. Chci vzít i manželku. :D

                            Njirka0 - Profil | So 11.3.2017 20:36:57

                            HonzaH >> Je tam kemp,vlastně 2.Jeden přímo u vody ale pouze chatky a potom jeden tak 200-300m ? na kopečku v lese.Jsou tam chatky,místo pro stany,karavany a socialky.

                            https://www.dokempu.cz/hamr-na-jezere/autokemp-hamr​-na-jezere-238/#onas

                              NHonzaH - Profil | So 11.3.2017 20:26:44

                              Mohl by někdo doporučit ubytování na Hamru? Chtěl bych se tam v létě podívat. Tak klidně kam pod stan, do chatky či penzionu? Díky

                                Nmichal30 - Profil | So 11.3.2017 8:20:12

                                Já tam volal v lednu protože už byly závody napsaný na serveru žebřičky. cz a bylo mi řečeno že přihlášky budou řešit až březnu .A předevčírem jsem dostal na email pokyny k platbě,takže už jsem taky přihlášen ze synem .Už se těšíme

                                  NJaromírek - Profil | Pá 10.3.2017 15:26:14

                                  Ahoj všichni.Tak už se berou přihlášky na 24.Bude 23.až 24.června.Byl jsem ujištěn,že ryb bude dostatek.My už jsme se s juniorem přihlásili.Ahoj,J.M.

                                    Nvendys-vt - Profil | Út 27.12.2016 21:48:53

                                    Všem kamarádům, kteří kdykoliv absolvovali Hamr na Jezeře přeju z Jičína vše nejlepší, především ale zdraví a pohodu v novém roce 2017.

                                      Nkoralovec1 - Profil | Út 20.12.2016 14:19:58

                                      Ahoj . Když náhodou budete vědět něco nového o Hamerském rybníku tak dejte vědět. Jsem docela zvědav jestli se tam bude příští rok chytat. Co se tam bude chytat . A jaké budou ceny povolenek.

                                        NPišta27 - Profil | Pá 25.11.2016 22:52:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        no ten závod je asi dobrej byznys podle toho co tady sleduju tak se to dá fakt v pohodě vyhrát na jednoho kapra .