Pečené boilie v troubě

Ahoj zkouseli jste pect boilie v troube? Pek jsem to na 100° 30min. a vypada to celkem dobre ale zda se mi ze min voni a povrch vypada jak u levnych kupovanych tak jestli to take nepecou aby se zjednodusila vyroba.Jak se to bude chovat ve vode?
Autor diskuse: mara3 - Profil , 24.5.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

NDan.J - Profil | Ne 24.5.2015 19:36:25

Pvl >> Nebylo to hodně,tak akorát aby to drželo pohromadě.

    NGhoost - Profil | Ne 24.5.2015 19:35:32

    Dan.J >> také se přikláním k tomu že jsou až moc napařené a dost stlačené osobně mám takové v určitých případech raději

      NRybkin - Profil | Ne 24.5.2015 19:33:46

      Dan.J >> Pěkná strojovna

        NPvl - Profil | Ne 24.5.2015 19:33:16

        Dan.J >> Nebo jsi je měl hodně napařený ,a vevnitř je už těsto .

          NDan.J - Profil | Ne 24.5.2015 19:33:09

          Fritolek >> Ano zkoušel oboje,asi prubnu veku a nebo něco jiného :-)

            NPvl - Profil | Ne 24.5.2015 19:32:10

            Fritolek >> .. omyl

              NDan.J - Profil | Ne 24.5.2015 19:32:01

              Rybkin >> No to by mně přišlo draho :-)

                NGhoost - Profil | Ne 24.5.2015 19:31:48

                Rybkin >> jsou taky takové případy kdy vážně vůbec neplave a jde ke dnu jako kámen taky se mi to stává

                  NFritolek - Profil | Ne 24.5.2015 19:30:18

                  Dan.J Zkoušel jsi je nechat nabobtnat ve vodě jestli neplavou ani po tom zkus je při výrobě tak nelisovat jinak změn pekárnu:-D

                    NRybkin - Profil | Ne 24.5.2015 19:28:28

                    Dan.J >> Máš to nadipovaný asi olovem:-))

                      NDan.J - Profil | Ne 24.5.2015 19:26:01

                      Rybkin >> Hold neplave,dělal jsem je loni a po vhození do vody jde okamžitě ke dnu.

                        NRybkin - Profil | Ne 24.5.2015 19:18:30

                        Dan.J >> Pokud ti vysušenej rohlik neplave tak je to natoliko zvláštní jev že bych se zamyslel nad tim nechat si to patentovat

                          NDan.J - Profil | Ne 24.5.2015 19:07:36

                          Pánové,měl bych na vás dotaz.Pokud by normální boilies po pečení v troubě plavali,co boilies rohlíkové? Udělal sem si super pomocníka na výrobu rohlíkáčů ale mám problém s tím že mi neplavou jako ty kupované (předražené).Nadipované a podotýkám že plně vysušené.

                            Nsima.mrk - Profil | Ne 24.5.2015 18:30:16

                            mara3 - >> nikdy jsem to nezkoušel, ja si normálně kule uvařim ve vodě, nechám poradně uschnout a hurá do soli :), když nekulíme přímo na výpravu :)

                              Nalda2211 - Profil | Ne 24.5.2015 17:51:46

                              Piškothonza >> presne na 100% budou plavat

                                NFRANK71 - Profil | Ne 24.5.2015 17:44:58

                                mara3 - >> jak rika piskot, bude plavat.

                                  NPiškothonza - Profil | Ne 24.5.2015 17:36:45

                                  Piškothonza >>hm,sorry dvakrát nejde mi to smazat.))

                                    NPiškothonza - Profil | Ne 24.5.2015 17:35:27

                                    mara3 - >> možná ti to bude plavat....kdysi v pravěku jsem si dělal plovky v mikrovlnce....

                                      NPiškothonza - Profil | Ne 24.5.2015 17:35:27

                                      mara3 - >> možná ti to bude plavat....kdysi v pravěku jsem si dělal plovky v mikrovlnce....

                                        NPvl - Profil | Ne 24.5.2015 17:26:17

                                        ".Jak se to bude chovat ve vode?" ------ Vezmi sklenici vody a vyzkoušej :o§)