Selektivní boilie od Mikbaits na krátké vycházky

Ahoj, chci se zeptat, co vám dobře šlape na krátkých vycházkách, třeba i jen několik hodin? Zajímá mě, jak a kolik krmíte a jaké máte úlovky. Přeskočte věci, že to není jen o koulích a podobný věci a mluvte čistě k tématu, děkuji. Jde mně o boilie Gangster, Liverix a Fanatika.
Autor diskuse: Frysi - Profil , 5.5.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

Které řady boili od mika se vám nejvíc osvědčili,na krátkých vycházkách

A) Fanatika18%

B) Gangster64%

C) Liverix17%

Od 5.5.2015 hlasovalo 76 čtenářů.

Piškothonza - Profil | Pá 21.8.2015 17:49:50

Frysi >> změn si nick na ,,baron Prášil''...:))

    tuzemak - Profil | Pá 21.8.2015 13:16:24

    Filip Štefek >> máš pravdu,kdyby pes nesral,dál doběhne.-))

      Pvl - Profil | Pá 21.8.2015 13:16:09

      Filip Štefek >> Asi to tak bude ! EDIT asi se nevložilo foto -zůstal jen zápis .

        Pvl - Profil | Pá 21.8.2015 13:14:15

        viceroy >> .

          tuzemak - Profil | Pá 21.8.2015 13:13:39

          viceroy >> na večer,to bude frkot.o)))

            Filip Štefek - Profil | Pá 21.8.2015 13:13:22

            Tak nevím, ale nikde není psané že ty údaje patří k tomu kaprovi na fotkách, myslím že autor by nepsal nový zápis k fotce po dvou měsících. Může se jednat o nově chycenou rybu. A teď do mě!

              viceroy - Profil | Pá 21.8.2015 13:09:29

              Chudak zase pujde na pranyr s tou 91 cm :-):-).......odpoledne to vypukne :-)

                Pvl - Profil | Pá 21.8.2015 12:33:52

                Jestli se uvádí 91cm 12kg G2 Tak to musí být pravda a hotové !

                  Zdenal77 - Profil | Pá 21.8.2015 12:31:48

                  tuzemak >> přesně..

                    tuzemak - Profil | Pá 21.8.2015 12:19:05

                    Frysi >> kdybys napsal 61cm,tak ti uvěřím.o))

                      ploticee - Profil | Pá 21.8.2015 12:13:51

                      F.Jack >> to si asi spletl fotku:)

                        F.Jack - Profil | Pá 21.8.2015 12:04:38

                        Frysi >> Jestli ten kapr na fotce má 91cm a 12kg, tak to tady pěkně schytáš :-D

                          Frysi - Profil | Pá 21.8.2015 9:51:49

                          91cm 12kg G2

                            Frysi - Profil | Po 22.6.2015 12:37:30

                            Něco na té selektivitě bude G2.

                              lado40 - Profil | Pá 19.6.2015 10:39:31

                              Malda512 >> Ödpovím za sebe... To když chytnu kulový, tak vím, že boilí je selektivní... Vyselektovalo šecky ryby kolem :-)))

                                Malda512 - Profil | Út 16.6.2015 0:56:44

                                Frysi - >> ty jsi někdy viděl výrobce kterej vyrábí selektivní boili ?

                                  Frysi - Profil | Út 16.6.2015 0:53:14

                                  Stejnej případ jak gangster je i liverix.Obojí jsou super koule.

                                    Frysi - Profil | Út 16.6.2015 0:51:28

                                    Tak Gangster,naprosto super.Někde funguje selektivně,někde chytá vše co kolem projede.

                                      kicker - Profil | St 3.6.2015 7:58:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Vidím, že vedie Gangster... Chytal som G2 aj G4, chytá rýchlo, ale nejakú selektivitu som si nevšimol. Keď bola ryba aktívna, ani 2x 24 mm G2 v soli nepomohli.
                                      Tento kapor zabral 2 dni dozadu na Liverix 24 mm na našej zväzovej vode počas ani nie 4 hodinovej rybačky. Jeden záber, jedna ryba - jedna z najväčších na tomto jazere.

                                        viceroy - Profil | Po 1.6.2015 3:27:33

                                        arnošt >> v tom se nejde vyznat natoz to pochopit ......jen nekterym jedincum porad unika podstata veci :-) .......