Vaše zkušenosti z firmou LK Baits

Prosím o radu, čím krmit a naco chytat
Autor diskuse: bonhof - Profil , 20.4.2015 kaprařina - nástrahy, návnady

NRadek Š - Profil | Po 20.4.2015 18:17:46

bonhof - >> nejlépe krmit tím samým na co budeš chytat.

    Nbonhof - Profil | Po 20.4.2015 17:54:22

    computerfish >> a co teda

      Nladan1303 - Profil | Po 20.4.2015 17:41:01

      bonhof >> moc to hrotíš musíš zkoušet

        Ncomputerfish - Profil | Po 20.4.2015 17:36:34

        bonhof >> Určitě nic od LK Baits.

          NPallermo - Profil | Po 20.4.2015 16:27:21

          bonhof >> kukurici repku tygri orech >D pod hacek cokoli >

            Nbonhof - Profil | Po 20.4.2015 15:47:01

            ladan1303 >> tu už mám

              Nladan1303 - Profil | Po 20.4.2015 15:46:15

              bonhof >> plachetnici

                Nbonhof - Profil | Po 20.4.2015 15:38:13

                Kluci tak co by jste mi tedy doporučili koupit na velkou piskovnu děkuji

                  NPallermo - Profil | Po 20.4.2015 14:32:59

                  SlavnýLovecPampalini >> >]]

                    NSlavnýLovecPampalini - Profil | Po 20.4.2015 13:17:46

                    Pallermo >> chytá to rybáře a to je nejdůležitější, dušička musí bejt spokojená :-D

                      NPallermo - Profil | Po 20.4.2015 13:09:42

                      SlavnýLovecPampalini >> ja mam zas esence na plovky :) nevim ten nutric se mi zda dobry pouzvam ho zalejvam bolies a chyta to netvrdim ze kdyz bych to nezalil tak nechyti to ale uz to tak mam :D je to pecka :D i napva hlavne

                        NSlavnýLovecPampalini - Profil | Po 20.4.2015 11:40:02

                        Pallermo >> dle mě je i all amino nutric zbytečnej, nevidím rozdíl s ním a bez, ty dipy jsou ale zas dobrý na popky, to zas jo

                          NRosťa Š. - Profil | Po 20.4.2015 11:37:54

                          Koule jsou až na druhém místě. Prvotní je místo a lokalizace ryb... Pokud tam ryby nejsou nepomuže ti ani koule za tisice. Jinak co se týče LkBaits tak jsem snim odchytal loňskou sezónu a velká spokojenost. Pro mě byla top kombinace Spice shrimp a na chytání jsem používal BlackProtein

                            NPallermo - Profil | Po 20.4.2015 11:33:07

                            bonhof >> idela je repku sparit si myslim je to pro tebe vyhodnejsi kdyz si ji doma udelas a koupis nekde za par kacek v krmivech nez v rybarstvi treba 25 kc za 1kg

                              NSlavnýLovecPampalini - Profil | Po 20.4.2015 11:32:31

                              dolis >> je no :-)

                                NPallermo - Profil | Po 20.4.2015 11:30:51

                                SlavnýLovecPampalini >> Taky jsem na toprisel bouzel uz nakoupil jsem mraky dipu atd a moc to nepouzivam.
                                hlavne pouzivam all amino nutric a Pasty
                                to je podle me nejlepsi kdyz jedu na delsi tak boostrer dam na zaliti treba kuku a i kouli

                                ten compot je moje jedne z nej kouli . ani jahoda ani nic ostatniho ale kompot pro me je jednicka .ale klukum to zas na to nejde :D me na jahodu tonejde zas tak nevim je to bud a nebo :D

                                  NPetr.J - Profil | Po 20.4.2015 11:29:46

                                  Mohu jednoznačně doporučit Nutric Acid , to prostě funguje všude a navíc to vzhledem ke kvalitě není ani drahé. Jednou se mi na to i povedlo chytit kapra, nebyl to sice žádný obr, ale stálo to za to.

                                    NPallermo - Profil | Po 20.4.2015 11:25:32

                                    bonhof - >> Spice shrimp krmit chytat klidne jinak sto lidi sto chuti pouzivam shrimp ananas na krmeni a na chytani compot black protein a nutric acid

                                      Nbonhof - Profil | Po 20.4.2015 11:09:09

                                      je lepší řepka koupená, nebo koupená v zzn za 12kg kilo a doma spařená?

                                        Nbonhof - Profil | Po 20.4.2015 11:06:13

                                        Maugli001 >> dobře, tak nakrmím raketou