Kapři z Labe

Podělte se se svýma úlovkama vkládejte fota a pojďte diskutovat o všem co vás spojuje s touto řekou
Autor diskuse: honzina - Profil , 24.2.2015 kaprařina - revíry, cestování

Nlinba - Profil | Út 3.3.2015 21:51:00

V sobotu skoro zeťák dva 13 kg a krasavce rovný metr a váha 21,50 kg krásná to sobota, Takže ryby v naši krásné řece jsou a já to cítím v kolenou letos to bude parádní jízda.

    NTom 2 - Profil | Út 3.3.2015 21:10:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    85 cm,14 kilo

      NFOUSATEJ HAT - Profil | Út 3.3.2015 20:56:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Kolegův Labskej šupík :-) Asi tam ty ryby jsou :-)

        NBušák - Profil | Út 3.3.2015 20:50:48

        cimelik >> tak to je jiná

          NChosé 2 - Profil | Út 3.3.2015 20:46:49

          jirisyky >> Špičky prutů sklopit pár cm pod vodu, ale lovil jsem tak na Labi pouze do 30m od břehu, spíše méně. Je to ochrana i proti šífům, parníku, motorákům a veslařům.

            Njirisyky - Profil | Út 3.3.2015 20:34:46

            Zdarec co je lepší proti plavajícímu bordelu- pruty k neby
            Nebo -zadní olovo
            Nebo -je to fuk

              Ncimelik - Profil | Út 3.3.2015 20:27:00

              Bušák >> to bylo spíš něco mezi smíchem a křeči v ruce.:)

                NBušák - Profil | Út 3.3.2015 18:48:54

                cimelik >> je to vidět jak se chechtáš,tobě taky

                  Ncimelik - Profil | Út 3.3.2015 18:42:34

                  Bušák >>diky,
                  byl suprovej.udal mi mega radost:) at se daří
                  ,

                    NSlavíček - Profil | Út 3.3.2015 18:03:00

                    honzina >> Tak tohle si nech na stoják tyč bojku by mě v životě nenapadlo dát na řeku ostatně tenhle plašič nedávám ani na stoják .

                      NBušák - Profil | Út 3.3.2015 18:00:17

                      cimelik >> pěkně stavěnej

                        Nhonzina - Profil | Út 3.3.2015 17:45:16

                        Chosé 2 >> no to asi jo.asi blbej nápad.

                          NChosé 2 - Profil | Út 3.3.2015 17:40:40

                          honzina >> Také o ní můžeš snadno přijít.

                            NPiškothonza - Profil | Út 3.3.2015 17:36:31

                            honzina >> proboha na co tyčovku...akorát se ti na ní bude chytat bordel.....a hlavně proč????

                              Nhonzina - Profil | Út 3.3.2015 17:25:33

                              Zdar chlapy mám otázku můžu použít tyč.bojku na hlavním toku Labe?

                                Ncimelik - Profil | Čt 26.2.2015 11:29:45

                                honzina >> krásná a bojovná,dal mi zabrat.

                                  Nhonzina - Profil | Čt 26.2.2015 11:21:03

                                  cimelik >> krásná ryba

                                    Ncimelik - Profil | St 25.2.2015 22:50:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Muj první vetší šupík z labíčka.

                                      NFOUSATEJ HAT - Profil | St 25.2.2015 22:32:03

                                      Šlapeto >> No vidíš a já jsem kdysá lapil na Mušově kapra 62 a vážil 7 kilo a byl jsem tu za magora, a bylo mi řečeno že je to nemožný aby měl kapr 62 sedm kilo :-)

                                        Nhonzina - Profil | St 25.2.2015 21:21:51

                                        clarence >> jdu chrnět hoj zitra