Nové hlásiče Flajzar fishtron neon TX

Co říkáte na tuhle novinku ? Již je někdo vidět v realu ?
Autor diskuse: Bejmák - Profil , 25.1.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

uvažuji o koupi Líbí- Nelíbí

A) Líbí ale nekoupím kuli ceně16%

B) Předražená maškaráda -Fuj.66%

C) Líbí uvažuji o koupi3%

D) Nelíbí zustanu u ověřené klasiky DELKIM,FOX,CARPSOUNDER.7%

E) Líbí ale zustanu u ověřené klasiky DELKIM,FOX,CARPSOUNDER2%

F) Nelíbí (důvod )?5%

Od 25.1.2015 hlasovalo 481 čtenářů.

Tomik - Profil | Čt 1.9.2022 8:44:49

Ahoj někdo kdo má už delší zkušenosti z hlásiči této řady?
Nevím jestli jít do Fox Mx nebo Flajzar?

    Greysmen - Profil | St 5.8.2020 9:15:47

    MatesK75 >> tvl to jsou sady 2 👍🤣

      MatesK75 - Profil | St 5.8.2020 9:08:06

      Sada kompletní. Tak jsem zvědavý na ně v akci. :)

        fheavy - Profil | So 1.8.2020 21:42:23

        Bejmák >> jj 👍

          Bejmák - Profil | So 1.8.2020 19:19:45

          fheavy >> Hotovo

            Mžík - Profil | Po 27.7.2020 16:41:06

            Luke61 >> fyzicky vice, mentalne mene...a ted pekne zpatky k hlasicum😗

              Luke61 - Profil | Po 27.7.2020 15:34:20

              Mžík >> že tě to baví ...kolik máš roků?14,15

                Mžík - Profil | Po 27.7.2020 14:52:28

                Ja teda pridam svuj zapis do diskuze. Diskutovany model jsem videl rozebrany a pak jsem videl rozebranou anglii, soukrome samo domo. Flajzar je prokazatelne z levnejsich soucastek, nicmene na trhu jsou i prepalenejsi. Prosly mi rukama hlasice troje, dvoje flajzary, lepsi kvality. Dnes uz je nepouzivam, nicmene, sel bych jinudy, nez flajzarem...lepsi?

                  Mžík - Profil | Po 27.7.2020 14:50:37

                  Luke61 >> ba ba...

                    fheavy - Profil | Po 27.7.2020 12:35:40

                    Luke61 >> svata pravda,uz jsem žadal autora.?)

                      Luke61 - Profil | Po 27.7.2020 10:29:08

                      fheavy >> Že s ním vůbec diskutuješ.měl by dostat kartu,stejné hovna píše v diskuzi na Nutrigo a tam už ji má.

                        Mžík - Profil | Po 27.7.2020 10:18:04

                        Greysmen >> vid...

                          Greysmen - Profil | Ne 26.7.2020 22:22:24

                          Chlapi že vás to baví na to reagovat

                            fheavy - Profil | Ne 26.7.2020 21:37:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Bejmák - >> prosimtě uz je čas !!

                              fheavy - Profil | Ne 26.7.2020 21:36:38

                              Mžík >> měj si co chceš,nikdo ti tady nevyčita že něco nemás,pouze to že misto přispěvku ohledně pipaku Flajzar o kterých je tahle diskuze píšeš mimo dané tema a to tady nikoho nezajimá vcetně mně,divim se ze ještě nemás redku,shovivavej autor i admin.Jinde bys ju měl už natvrdo a to jsou tady k tobě slušni a ty seš prosté jak otravna zenska .

                                ladis726 - Profil | Ne 26.7.2020 21:16:49

                                Mžík >> Běž psát jinam,tady akorát opruzuješ.Na takový keci tady není nikdo zvědavej.Jestli máš něco k tématu tak piš,jinak běž k Turkovi.Nazdar

                                  Mžík - Profil | Ne 26.7.2020 21:10:41

                                  fheavy >> pockej, ty mi vycitas ze nemam Flajzary a cpu se sem a sam mas neco podstatne levnejsiho? Jako levnejsi flajzary, nebo darovanemu koni, jeste tam budem(prdel, co?)?
                                  Nejak jsme taky prosvihli to vyvedeni z miry...

                                    fheavy - Profil | Ne 26.7.2020 21:02:50

                                    Mžík >> srandovni je na tom to že ja se nicím netajim a nemam si tim padem co priznavat,ty pipaky patrí u mně mozna po silonech a hačcich k těm podstatně levnějšim vécem.
                                    To můžes zkoušet na někoho jinyho,dost lidi z diskuzi feederu mně tady zná osobně od vody takže narozdil od tebe nejsu jen nějakej anonym za klavesnici .

                                      Mžík - Profil | Ne 26.7.2020 20:59:01

                                      fheavy >> no, ale da se to delat i s urcitym vtipem...

                                        fheavy - Profil | Ne 26.7.2020 20:56:03

                                        Mžík >> ty řikanky jsou pravě zajimavějsi v kombinacich
                                        kdy se z toho stavaji kameňaky třeba "tak dlouho se chodi se džbánem pro vodu až je vrabec na střeše " pointa se trochu měni ale chytremu napověz a hloupeho nakopni..asi tak.))

                                          Mžík - Profil | Ne 26.7.2020 20:55:19

                                          fheavy >> tak kdybych si koupil neco na ryby za x tisic jen abych se mohl o to min venovat rybareni, taky se mi nebude jednomu rejpavymu hejhulovi chtit priznat barvu...

                                            fheavy - Profil | Ne 26.7.2020 20:51:14

                                            Mžík >>precti si moje přispevky i ty ktere nejsou adresovany tobě tam to je vse.a mimo jine jsem ti psal pouze slušnou formou i přesto že se snažís spís vyrypovat než napsat něco prinosnyho k daněmu tematu,jenže ja su v tomhle nad věcí,vim a znam proč a na co a nenecham se jen tak vyvest z míry někym komu evidentně nejde o pípaky značky Flazar a o tom to tady je otazku na co jsou pípaky potřeba řeši v diskuzi začatečnici anebo ti co zamrzli v davnych dobach v plkárně nebo ještě jinde kde to nečtu a nezajimam se.

                                              Mžík - Profil | Ne 26.7.2020 20:43:39

                                              fheavy >> no me jsi konkretne napsal neco o bicyklu, trotlech, k cemu jim to je ze me nemusi zajimat a pak neco o apatyce co bylo velmi vkusne bez jakehokoliv vtipu spojeno s jinou rikankou, ale k cemu je pipak v tomhle vlaku myslenek proste nedokazu najit...
                                              Edit.: Takze mas pipak, abys mohl delat jine veci, nez rybarit, jako napriklad odejit...chapu to tedy spravne?

                                                fheavy - Profil | Ne 26.7.2020 20:41:24

                                                Mžík >> ja uz jsem to tady psal konkretně kdy a proc to použivam,nebo to snad nebylo dost jasny a myslim ze i pro tebe docela jednoduchy..
                                                Viz kopie: zalezeš 30m za kopeček a nic,proto jsem je pořizoval,u reky kdyz potřebuju rychle odskocit nebo kdyz jezdime s klukama na soukromku na sraz tak dava 200m i vic ,samozřejmně na svazovce tak daleko nsjdu

                                                  Mžík - Profil | Ne 26.7.2020 20:32:19

                                                  fheavy >> no nemuzes to dat do jedne vety? Jako napriklad, pipaky potrebuji, abych se nemusel venovat rybareni? (mohl spat, varit, kadit)...to to proste nejde nejak formulovat snadno? Proste a jednoduse, proc jsou potreba? To jsi mi nezodpovedel...komu neni shury dano...

                                                    fheavy - Profil | Ne 26.7.2020 20:25:48

                                                    Mžík >> pořad nevim o co ti jde? Chceš vysvětlit něco konkretniho k pipakum ? Ja nejsu povinen ti vysvětlovat svoje duvody proc a nac,normální běloch to pochopi hned a dal se nepta,ten kdo to nechape tak s tim bohuzel nic nenadélam a ani nechcu proč taky,"komu neni rady v apatyce nekoupi ")))
                                                    Edit: vysvětleni bylo napsano a většina to pochopila...

                                                      Červené karty: Mžík