- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Telefonní ústředna Mrázek
...volnej zimní pokec o mobilních telefonech,mobilních operátorech a jejich službách pro všechny...možno vkládat i nabídku nebo poptávku...
Pánové,kdo si myslí,že to sem nepatří,ať se zdrží komentáře...děkuji za pochopení ...Mi!d@72
Pánové,kdo si myslí,že to sem nepatří,ať se zdrží komentáře...děkuji za pochopení ...Mi!d@72
Autor diskuse: Mi!d@72 - Profil , 18.1.2015 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
30x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
NMi!d@72 - Profil | So 19.11.2016 19:05:51
...co tento???
https://www.youtube.com/watch?v=Y7YkoKwBOyI
https://www.youtube.com/watch?v=Y7YkoKwBOyI
Ndrvoštěp - Profil | So 19.11.2016 18:34:24
Buffalo1969 >> Jak říkal kolega, od 50ti už jenom vodu z knedlíků ;) Takže do úterka střílím ještě ostrýma ;)))
Nnofish - Profil | So 19.11.2016 18:23:15
Pavouk >> nemusí to umět mobil, je na to aplikace, ne jedna a pak ještě
https://www.svetandroida.cz/app-2-sd-a-move2sd-enabler-presun-aplikaci-na-pametovou-kartu-201105 nějakáaplikace chce root a pak jde přesunout vlastně cokoli, ale taky to není úplně dobré, hlavně widgety. Rok zpátky jsem si tak hrál se starým telefonem a šlo to.
https://www.svetandroida.cz/app-2-sd-a-move2sd-enabler-presun-aplikaci-na-pametovou-kartu-201105 nějakáaplikace chce root a pak jde přesunout vlastně cokoli, ale taky to není úplně dobré, hlavně widgety. Rok zpátky jsem si tak hrál se starým telefonem a šlo to.
NPavouk - Profil | So 19.11.2016 18:15:52
PETLOV >> zalezi na verzi androidu a na aplikacich, rozhodne to neni standart
NBuffalo1969 - Profil | So 19.11.2016 18:05:40
PETLOV >> zkus najít to druhý nastavení. na 100% tam je.
NPavouk - Profil | So 19.11.2016 18:01:44
PETLOV >> ne kazdy mobil umi prevadet aplikace na sd kartu, to je vetsinou problem noname cinanu. v dnesni dobe je proste 8GB pameti malo a SD karta nic neresi
NBuffalo1969 - Profil | So 19.11.2016 17:59:08
PETLOV >> co máš za android?
mně to totiž dělalo taky a musel jsem to nastavit ve dvou místech. jenom na jednom to nestačilo.
mně to totiž dělalo taky a musel jsem to nastavit ve dvou místech. jenom na jednom to nestačilo.
NBuffalo1969 - Profil | So 19.11.2016 17:58:06
drvoštěp >> hele...seš o 3 roky starší než já, co tam vozíš ty????.......-DDD
NPETLOV - Profil | So 19.11.2016 17:54:56
Zdravim panove nemate nekdo tenhle mobil Doogee Titans 2 DG700
https://www.zbozi.cz/vyrobek/doogee-titans-2-dg700/?varianta=cerny
....jedna se mi o RAM telefonu....i kdyz tam mam sd kartu,kterou mam temer prazdnou,tak si nemuzu nainstalovat vice aplikaci,ktere bych potreboval....protoze mi telefon porad pise at pro stahnuti aplikace smaze nejakou jinou ze neni dostatek mista....v tel. mam nastaveno sd kartu jako prednostni uloziste,ale proste to nejde.Kamarad mi rikal ze se to da nejak rozdelit ta pamet,ale kdyz jsem se ptal v opravne mobilu tak mi rekli ze to bude delat problem.Tak se ptam jestli nahodou nemate nejakou zkusenost s timto u tohodle telefonu.
https://www.zbozi.cz/vyrobek/doogee-titans-2-dg700/?varianta=cerny
....jedna se mi o RAM telefonu....i kdyz tam mam sd kartu,kterou mam temer prazdnou,tak si nemuzu nainstalovat vice aplikaci,ktere bych potreboval....protoze mi telefon porad pise at pro stahnuti aplikace smaze nejakou jinou ze neni dostatek mista....v tel. mam nastaveno sd kartu jako prednostni uloziste,ale proste to nejde.Kamarad mi rikal ze se to da nejak rozdelit ta pamet,ale kdyz jsem se ptal v opravne mobilu tak mi rekli ze to bude delat problem.Tak se ptam jestli nahodou nemate nejakou zkusenost s timto u tohodle telefonu.
Ndrvoštěp - Profil | So 19.11.2016 17:53:47
Buffalo1969 >> Ja si myslím že už vozíš jenom pytlík hnisu ;)))
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59872
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NUdírny a uzení51144
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
NRybářsko-houbařské jádro .-)45011
NDokumenty z přírody kolem vody624
NFotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29924
NČína - objednali ste uz nieco?15742
NSprávný muž má v kapse nůž8081
NSranda bez nadsázky 🤘10860
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












