- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Telefonní ústředna Mrázek
...volnej zimní pokec o mobilních telefonech,mobilních operátorech a jejich službách pro všechny...možno vkládat i nabídku nebo poptávku...
Pánové,kdo si myslí,že to sem nepatří,ať se zdrží komentáře...děkuji za pochopení ...Mi!d@72
Pánové,kdo si myslí,že to sem nepatří,ať se zdrží komentáře...děkuji za pochopení ...Mi!d@72
Autor diskuse: Mi!d@72 - Profil , 18.1.2015 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
30x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
NNAVI73 - Profil | So 19.11.2016 11:45:25
drvoštěp >> tvl , ja mam Caterpillar uz od valky ve Vietnamu ,je neznicitelnej. Jen ten fotak mohl byt s bleskem
Ndoliz - Profil | So 19.11.2016 11:38:49
https://www.vlkator.cz/jak-vybrat-powerbanku-a-nenaletet-podvodum/
Možná by mohlo někoho zajímat. Má powerbanku s kapacitou 10 000 od Xiaomi, a jsem spokojen
Možná by mohlo někoho zajímat. Má powerbanku s kapacitou 10 000 od Xiaomi, a jsem spokojen
Ndrvoštěp - Profil | So 19.11.2016 11:25:04
Kocháč >> Nemám rád lehký a tenký ;))) Tohle je prostě tel.do nepohody a chlapy. p.s NAVI73 Tebe se to netýká ;)))
NKocháč - Profil | So 19.11.2016 11:17:25
drvoštěp >> Jako těžkej je, to jo. Doma se válí nakousnutý jablko tuším pětka.
Ntuzemak - Profil | So 19.11.2016 11:16:02
ufff jdu náhodou kolem,mám vodafon 200+200min. zdarma do všech sítí,SMS neomezeně,internet 500mb,za velice slušných 417kč,tlf. LG Stylus...
Nnofish - Profil | So 19.11.2016 11:13:37
Mi!d@72 >> Blbý nápad, ale nápad. Mrkni na aukro na blackwiew, jsou tam levně, jen ověřit co záruka. Co jsou na netu recenze tak ok a hlavně by to nemělo mít úplně nejhorší střeva, na rozdíl od některých extra levných telefonů.
Nrapalla - Profil | So 19.11.2016 11:13:12
drvoštěp >> Ukaž co máš, něco takového by se hodilo několikrát denně....
Ndrvoštěp - Profil | So 19.11.2016 11:07:17
Mi!d@72 >> Tak jdi do nějakýho outdoráka.Viz Kocháč nebo já.A je to i dobrá zbraň.Minule jsem ho mrsknul po závozníkovi mezi lopatky a šel do kolen ;))
Nnofish - Profil | So 19.11.2016 11:06:36
Polčis >> zdar. Neomezený je fajn, ale s mou spotřebou tak těch 100min, 30-50sms max a do 200Mb internet na tom budu něco jako je to s tím "rychlost až" u internetu. Tedy platit za něco co nevyužiju.
Mi normálně zatím vychází nejlépe tarify dvou virtuálních a to dokonce bez smlouvy, předplacené karty... to jsem čuměl, tuplem když jedou na Vodafonu.
Mi normálně zatím vychází nejlépe tarify dvou virtuálních a to dokonce bez smlouvy, předplacené karty... to jsem čuměl, tuplem když jedou na Vodafonu.
Ndrvoštěp - Profil | So 19.11.2016 11:05:22
nofish >> Máme celá rodina Vodafon.Každé číslo 512,-Kč. Vše neomezené.Sdílený internet pokud se nepletu 2G.
Nnofish - Profil | So 19.11.2016 11:04:00
ceczubr >> na nějaký takový jsem se díval a taky s mi tam něco nelíblo, už ani nevím co. Hlavně, co jsem se díval, všechno na dva roky, jinak se nedostaneš na normální ceny a ani ty normální nejsou žádné terno.
NPolčis - Profil | So 19.11.2016 11:03:46
nofish >> Hoj, jak už tady někdo psal.
Mám u vodafone neomezený tarif,1,5gb internet za 548,-
A internetem 200mb to bylo tuším za 450,-
Mám u vodafone neomezený tarif,1,5gb internet za 548,-
A internetem 200mb to bylo tuším za 450,-
NMi!d@72 - Profil | So 19.11.2016 11:03:22
drvoštěp >> do hospody už nechodím,děvče nejsem,v práci používám Samsung Galaxy X cover 3 a mám z něho nervy na pochodu,a Lenovo S60 taky dlouho nevydržel,a nic moc,spíš nic jak moc,2x reklamace a jednou pád a bylo vymalováno,tak nevím :o)))
Nceczubr - Profil | So 19.11.2016 10:59:07
nofish >> Mám O2 a tarif 450kč,do O2 volání bez omezení,do ostatních sítí 100 min.a 100mb intr.a zdá se mi to taky dost,takže čekám na reakce,možná to taky budu měnit.
Nnofish - Profil | So 19.11.2016 10:50:38
Když tu vidím tuhle diskuzi.
Mám standardní tarif 100 minut (někdy stačí a zbude, někdy ne), internet 100MB, volání nad rámec 3,50Kč, sms myslím 1,50Kč a v tarifu žádná, cena 350 když to prodloužím na dva roky, jinak asi necelých 450.
Ví někdo o něčem rozumnějším? Operátora neřeším, tohle je vodafone, co mám dlouhé roky, ale vzhledem k pokrytí doma, klidně i změním. Akorát mi to připadá, že an tarifech jsou jako vždy krásně domluvení a všude je to cca nastejnou, vynechám-li virtuální operátory.
Mám standardní tarif 100 minut (někdy stačí a zbude, někdy ne), internet 100MB, volání nad rámec 3,50Kč, sms myslím 1,50Kč a v tarifu žádná, cena 350 když to prodloužím na dva roky, jinak asi necelých 450.
Ví někdo o něčem rozumnějším? Operátora neřeším, tohle je vodafone, co mám dlouhé roky, ale vzhledem k pokrytí doma, klidně i změním. Akorát mi to připadá, že an tarifech jsou jako vždy krásně domluvení a všude je to cca nastejnou, vynechám-li virtuální operátory.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59870
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NUdírny a uzení51141
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NDokumenty z přírody kolem vody624
NFotíte mobilem, tabletem, nebo kompaktem?29923
NČína - objednali ste uz nieco?15723
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NSranda bez nadsázky 🤘10858
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
17:23NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 1
17:17NLov pod jezem v letních vedrech? 0
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic














