- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prosim o radu jakou by jste mi poradily signalizátory
Prosim o radu jakou by jste mi poradily signalizátory premyslim o Flajzar Fishtron Q9 co myslite
Autor diskuse: karlxxx - Profil , 12.1.2015 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
11x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
kaďák - Profil | St 21.1.2015 17:57:27
Kdo chytá na signalizátory a podobná zvěrstva je lump, loupežník, rabovač vod a nesportovní rybář. A kdo chytá před 15. březnem je taktéž lump.
Wamp - Profil | St 21.1.2015 17:32:19
Bubo.b >>
Ahoj, vzdálenost jsem fakt nezkoušel, nebylo potřeba, jediný test, který jsem provedl a je dle mě plně vypovídající je tenhle:
Bydlím ve třetím patře činžovního domu,který je cca 100 let starý, opravdu masivní cihlová budova. Svěřil jsem signalizátory svému st. synovi a posadil ho do obýváku, pak jsem šela ta tři patra ven z domu na dvůr a k pomyslné protější venkovní stěně. Mezi mnou a synem tedy bylo cca 50metrů a minimálně tři cihlové zdi včetně venkovní, která je snad 60cm silná. Všechny hlásiče příposlech bezpečně zaznamenal. Jak test mi to úplně stačilo.
Pro srovnání před půl rokem jsem tímto způsobem testoval sadu 4+1 od Monster Fishing (jakousi novinku). Příposlech chytil pouze dva ze čtyř sig....
Spotřebu fakt neznám a změřit bych jí asi neuměl. Baterie byly v sig. od října do 26. prosince a v pohodě, pak jsem je vyndal a čekají na březen. Na zhodnocení kolik žerou nebo nežerou, je to fakt málo času.
Ahoj, vzdálenost jsem fakt nezkoušel, nebylo potřeba, jediný test, který jsem provedl a je dle mě plně vypovídající je tenhle:
Bydlím ve třetím patře činžovního domu,který je cca 100 let starý, opravdu masivní cihlová budova. Svěřil jsem signalizátory svému st. synovi a posadil ho do obýváku, pak jsem šela ta tři patra ven z domu na dvůr a k pomyslné protější venkovní stěně. Mezi mnou a synem tedy bylo cca 50metrů a minimálně tři cihlové zdi včetně venkovní, která je snad 60cm silná. Všechny hlásiče příposlech bezpečně zaznamenal. Jak test mi to úplně stačilo.
Pro srovnání před půl rokem jsem tímto způsobem testoval sadu 4+1 od Monster Fishing (jakousi novinku). Příposlech chytil pouze dva ze čtyř sig....
Spotřebu fakt neznám a změřit bych jí asi neuměl. Baterie byly v sig. od října do 26. prosince a v pohodě, pak jsem je vyndal a čekají na březen. Na zhodnocení kolik žerou nebo nežerou, je to fakt málo času.
Bubo.b - Profil | St 21.1.2015 14:09:41
Wamp >> pekne jsi to tu popsal a ukazal a me si hodne namlsal.muzes prosim vyzkouset dosah a jak to vidis s bateriema? Nemeril jsi odber?
Redyth - Profil | Út 20.1.2015 19:10:56
kaprik82 >> dosah je dost špatnej. Mám je od minulýho února. Od té doby sem jednou měnil baterky. Na rybách byly za minulej rok kolem 60 dní. Zatím vše ok, až na to, že to celý nedrží nějak extra u sebe a při několikátým šroubováním na hrazdy se dost povolují spoje. Koupil sem obal na hrazdy a nechávám je tam na pořád. U jednoho mě přestalo fungovat tlačítko citlivosti a zastavilo se na nejvyšším možným stupni, což mě vyhovuje.
Za mě ok, až na ten dosah, ten je dost žalostnej, ale stejně bývám 99% času do 10m od prutů
Za mě ok, až na ten dosah, ten je dost žalostnej, ale stejně bývám 99% času do 10m od prutů
milhouse91 - Profil | Po 19.1.2015 18:07:08
karlxxx - >> čau ,tak flajzary jsou značka o tom žádná ,ale není to vždy jistota. Já měl 3+1 od Giants fishing 2 roky a šlapali bez problémů v mrazech,silném dešti ,sněhu i vedru. Prodal jsem je a koupil si Pelzer the executive. Ty mám do teď a šlapou též výborně . Měl jsem je teď o víkednu u vody a šlapali jedna báseň a kolevy foxe zamrzli . Takže se budu opakovat. Né vždy znamená značka výhru ;)
Wamp - Profil | Ne 18.1.2015 14:22:43
clarence >> mám je od října, baterky jsem vložil tedy někdy v říjnu a vyndal je 26. prosince 2014, takže zatím nemohu sloužit, ale za ty dva měsíce naprosto bez problémů...
clarence - Profil | Ne 18.1.2015 8:25:14
Wamp >> Jak je to z výdrží baterií WUSB před těmito prý docela žral baterie.J
molca - Profil | Ne 18.1.2015 7:49:55
yndra >> Chtěl bych vidět jak pujdeš třeba na 15hodin k vodě a budeš celou tu dobu čumět na špici, vydržím hodně ale tohle už je docela extrém, aspoň teda pro mě, nic ve zlém, ať ti to jezdí :-)))
Preweed - Profil | So 17.1.2015 22:27:12
kaprik82 >> právě že za sadu 3+1 5500,- není žádná raketa..jasně ty Mivardi za 1300 - 1500Kč..neříkám že za ty kačky to neudělá spoustu muziky a kdybych začínal kaprařit, tak jsem si jistej, že už je mám doma....ale další level máš až Delkim a Q9 a ACE..a tam se pod 10 000tis nepodíváš!! Tohle mi přijde jako slušnej kompromis mezi kvalitou a cenou a jsem rád, že jsem díky této diskuzi na něco takového narazil :-)
Preweed - Profil | So 17.1.2015 22:19:31
Wamp >> Jo jinak čumím jak puk na ty magnetky..to jsem ještě neviděl..na jedu stranu moc hezký a univerzální, na druhou stranu si mě trošku postrašil s odpadnutím a ztrátou magnetku..Nevíš jestli to je pak někde k sehnání..po záruce..??
arnošt - Profil | So 17.1.2015 22:16:23
karlxxx - >> Určitě bych poradil ty Flajzary Q9 TX,ale které bych určitě vynechal jsou od Cormorana,ty měly nejmenší životnost ze všech mých hlásičů,celé jedno dopoledne,než jsem je zase rychle vrátil do obchodu,odkud došly.Hrůza,děs,běs a již nikdy víc...
Wamp - Profil | So 17.1.2015 20:59:48
Ještě bych dodal, že na stoják mám stabilně nainstalovaná kolečka se dvěma magnety, což znamená, že záběr se projeví po 1cm potahu.
Na řeku dávám kolečka s jedním magnetem, kdy záběr se projeví po 2cm potahu, není to dokonalé, ale dostačující.
Kolečka se čtyřmi magnety, kde se záběr projeví po ujetí 5mm jsem ještě nepotřeboval a mám dojem, že je ani nevyužiji. Leda že bych z nich nějaké magnetky vymontoval... :-))
Na řeku dávám kolečka s jedním magnetem, kdy záběr se projeví po 2cm potahu, není to dokonalé, ale dostačující.
Kolečka se čtyřmi magnety, kde se záběr projeví po ujetí 5mm jsem ještě nepotřeboval a mám dojem, že je ani nevyužiji. Leda že bych z nich nějaké magnetky vymontoval... :-))
Wamp - Profil | So 17.1.2015 20:53:46
kaprik82 >> ber to tak, že ta cena je cca o polovinu nižší než je Q9 v sadě 4+1 a o polovinu vyšší než čína, protože jsou vyráběné v Německu a ne v té Číně.
Wamp - Profil | So 17.1.2015 20:45:32
Finále... :-)
- Příposlech hlásí rozdílně barvou i zvukem tzv. "PADÁK"
- magnetický podstavec funguje a příposlech lze nosit i na krku
- při záběru se na příposlechu rozsvítí cca na 15vteřin i centrální vysoce svítivá bílá dioda (pomůže se zorientovat)
- příposlech má funkci "MEMORY", lze se zpětně podívat, kde byl záběr
- krásné melodické zvuky
- příjemný povrch (tuhá GUMA)
- dvě kontra matky, šroub se nevrklá
- kovová hrazdička zamezuje vcucnutí swingru či čihátka a také zabrání zaseknutí řetízku po záseku (což se mi u Flajzaru Q9 párkrát stalo - jinak nic proti Flajzu, byl jsem také spokojen)
- kolečka při záběru blikají s každým otočením magnetky nad čidly, která jsou umístěna v signalizátoru pod ušima (tedy to není jako reflektor, ale barevná hudba)
- signalizátor si pamatuje své nastavení i po vypnutí
- je to moc povedené a já si z nich vyloženě chrochtám
- Příposlech hlásí rozdílně barvou i zvukem tzv. "PADÁK"
- magnetický podstavec funguje a příposlech lze nosit i na krku
- při záběru se na příposlechu rozsvítí cca na 15vteřin i centrální vysoce svítivá bílá dioda (pomůže se zorientovat)
- příposlech má funkci "MEMORY", lze se zpětně podívat, kde byl záběr
- krásné melodické zvuky
- příjemný povrch (tuhá GUMA)
- dvě kontra matky, šroub se nevrklá
- kovová hrazdička zamezuje vcucnutí swingru či čihátka a také zabrání zaseknutí řetízku po záseku (což se mi u Flajzaru Q9 párkrát stalo - jinak nic proti Flajzu, byl jsem také spokojen)
- kolečka při záběru blikají s každým otočením magnetky nad čidly, která jsou umístěna v signalizátoru pod ušima (tedy to není jako reflektor, ale barevná hudba)
- signalizátor si pamatuje své nastavení i po vypnutí
- je to moc povedené a já si z nich vyloženě chrochtám
Čtenáři této diskuse také sledují
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
Pískovna Roudnice5232
Dalešice ??8160
Lov z nafukovacího člunu1187
Boilies Jet Fish a vše okolo246
ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...8060
Štěrkovna Hlučín1013
Fan Club navijáků Tica993
Zavěšení člunu ke stropu36
Karbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
20:35Krátkodobá kaprařina x 9947
19:12Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
16:48Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54934
16:03ATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:54Fanclub značky Shimano 16400
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73













