- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prosim o radu jakou by jste mi poradily signalizátory
Prosim o radu jakou by jste mi poradily signalizátory premyslim o Flajzar Fishtron Q9 co myslite
Autor diskuse: karlxxx - Profil , 12.1.2015 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
11x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
neutral - Profil | St 14.1.2015 16:07:13
dosec >> Po kolika hodinách si přesně nepamatuju,ale dvě opravy jsem stihl ještě v záruční době:)Druh závad se různí.Někdy se vylomí kryt ze šroubu,pak zase upadnou magnetky,jindy prozměnu odejde čudlík,nebo jsou baterky za dva dny K.O.atd.No prostě paráda!Radost se na takové přístroje spoléhat a "nerušeně"si užívat rybařinu...:)
Vloni jsem měl v noci před bouřkou záběr.Když jsem zasekl,nezbylo mi nic jiného,než udiveně sledovat modré světýlko flejzaru,které mi dělalo pápá a elgantně mizelo pod hladinou.V tom největším lijáku,za doprovodu blesků a hromů nad hlavou,jsem strávil hodinu po prsa ve vodě hledáním tohoto skvostu.V půl jedné ráno jsem ho konečně našel,vylezl z vody a zjistil,že závit uletěl jak řepa.Když jsem pak viděl chabou,plastovou kostrukci šasí v těch konkrétních místech,nezbylo než zakroutit hlavou a oprášit pár "opěvných" ód na naše inženýrství.
S Flajzarem se prostě člověk u vody nikdy nenudí,ale kdo má to dobodružství furt dokola platit...?
Tomu,kdo jde za rok 60x na ryby službu udělá,ale pro lidi,kteří jsou na rybách víc než doma,je ta věcička k ničemu,protože na ni prostě není spoleh.
Vloni jsem měl v noci před bouřkou záběr.Když jsem zasekl,nezbylo mi nic jiného,než udiveně sledovat modré světýlko flejzaru,které mi dělalo pápá a elgantně mizelo pod hladinou.V tom největším lijáku,za doprovodu blesků a hromů nad hlavou,jsem strávil hodinu po prsa ve vodě hledáním tohoto skvostu.V půl jedné ráno jsem ho konečně našel,vylezl z vody a zjistil,že závit uletěl jak řepa.Když jsem pak viděl chabou,plastovou kostrukci šasí v těch konkrétních místech,nezbylo než zakroutit hlavou a oprášit pár "opěvných" ód na naše inženýrství.
S Flajzarem se prostě člověk u vody nikdy nenudí,ale kdo má to dobodružství furt dokola platit...?
Tomu,kdo jde za rok 60x na ryby službu udělá,ale pro lidi,kteří jsou na rybách víc než doma,je ta věcička k ničemu,protože na ni prostě není spoleh.
dosec - Profil | St 14.1.2015 7:54:57
neutral >>já spíš méně jak více jezdím totiž od jara do podzimu po montážích a mám rodinu takže sedmdesát hodin týdně si dovolit nemůžu a z toho můžeš odvodit četnost mých docházek :-)
Jen se zeptám po kolika odchytaných hodinách se ti rozbily a co to bylo za závady.
Jen se zeptám po kolika odchytaných hodinách se ti rozbily a co to bylo za závady.
clarence - Profil | St 14.1.2015 5:30:17
Už jsem to psal v některé jiné diskuzi v loni na jaře jsem koupil sadu 4+1 Monsterfishing MF-111.Myslel jsem,že je za dva měsíce střelím a koupím něco lepšího ale světe div se mám je dodnes.Zažily moc prutohodin lijáky,vítr spadly do vody a šlapou jak švýcary.Je to takový ATTs s reprákem,magnetické kolečko a víc nic hlasitost se šteluje gumovým špuntemccitlivost dobrá.Chytám převážně na Labi ale nemám žádný problém s citlivostí (falešné pípání při velkém tahu vody) a cena?1999,- za sadu 4+1.Vím,že jsou z Číny a že je prodává více značek ale cena je tam 1700,- za 3+1.Jsem člověk mírně postižený který je schopen vystřídat třeba 3 x navíjáky za sezónu ale tyto signalizátory se mnou asi vydrží i tento rok a to je co říct,koupil jsem na www.cvachta.cz za dva dny byly doma.J
Preweed - Profil | Út 13.1.2015 21:46:42
Já používám staré dobré Flajzary TBI s modrou diodou a už pojedou přes 10 sezón + pouhá 1x výměna baterie :-) Jen bych chtěl příposlech ale nějak mi to finančně nesedí..když koupím ty malé micro TX a příposlech, tak mě to vyjde na 4-5tis..to mi trošku nehraje..a když koupím někde v bazaru za 1500,- 3kanalový starý příposlech, tak budu mít všude dráty a to taky nechci.. :-) Poradí někdo alternativu?
neutral - Profil | Út 13.1.2015 21:42:37
dosec >> Tak to blahopřeji.A můžu se zeptat,jak často je používáš?Já více-méně velmi často.Cca 70 hodin týdně,od jara do podzimu .
dosec - Profil | Út 13.1.2015 21:13:44
neutral >> vidíš a já,na starší model ultracarpy(sens)nedám už osm sezon co je mám dopustit :-)
neutral - Profil | Út 13.1.2015 20:47:15
karlxxx - >> ...jaké ano ti neporadím,protože s tou samou otázkou svádím boj i já sám.Můžu ti ale poradit ,jaké určitě ne a to jsou právě ty Flajzary,bo snima svádím boj už několik sezon a je to utrpení,plné nemilých překvapení.Omluvou pro tuto firmu není ani to,že vlastním staré modely ultracarp tx.Protože na svých vydatných toulkách po březích okolních vod jsem potkal mnoho lidí.kteří nemohli přijít na jméno ani novějším typům od této firmy.Mají opravdu super servis,ale na ten já jim hážu bobek,bo já chci mít vercajk co chvíla u vody a ne v pozáručním(placeném) servisu!To pak pětikila jenom lícou...Při koupi jsem za dva signalizátory a příposlech dal 9 tisíc.Do dnešního dne mě sada s pozáručníma reklamacema stála 13 tisíc a kdoví,co mě s nima ještě čeká...:/
tenisak1 - Profil | Út 13.1.2015 20:31:51
Urcite s nima chybu neudelas. Lepsi nez ostatni cinske napodobeniny a sunty na ktere neni zadny servis atd.... Na Flajzary perfektni servis a ochota. Skoro vsichni ostatni nakupujou v Cine a lepy si na ne svoje znacky.
Jirka75 - Profil | Út 13.1.2015 19:19:08
karlxxx - >> Zdar, klidně jdi do těch Q9tek. Zpracování, funkce, servis, super. Já mám sice "jen" E1ky, asi dva roky, ale zatím v naprosté pohodě.
mario31 - Profil | Út 13.1.2015 18:15:39
Za ty peníze (do 3000) jdi do Pelzer The Executive, po sezoně 3 sady naprosto bez problémů.
http://www.tropicliberec.cz/pelzer-sada-hlasicu-the-executive-3-1/
http://www.tropicliberec.cz/pelzer-sada-hlasicu-the-executive-3-1/
Madop - Profil | Út 13.1.2015 18:03:57
karlxxx >> Ahoj ty Mivardi M1500 jsem si koupil někde loni v září. Bohužel první noc co jsem je vzal k vodě tak pršelo a jeden hlásič přestal fungovat. Asi to byl špatnej kus, protože druhej fungoval dál. Ale bez problému mi to vzali na reklamaci. Vzhledem k tomu, že mi vzali celou sadu a hlásiče byly vyprodány tak mi vrátili peníze. Před vánocema je naskladnily tak jsem do nich šel znovu akorát jsem si vzal sadu 3+1 místo původní 2+1, aby jsem měl jeden navíc. Líbí se mi na nich že jsou celkem tenký a můžeš si u hlásiče vypnout zvuk, a mít to pouze na příposlech, a taky ta cena. Tak doufám, že vydržej.
IchHabe - Profil | Út 13.1.2015 16:41:53
Rozhodně si myslím, že je lepší lovit a používat při tom hlásiče než bez nich. Otočíš se pro něco a zatroubí ti záběr, který by si jinak neviděl. Jinak první typy Flajsaru jsem měl asi před 10 ti lety a jeden se pokazil. Dnes mám nejlevnější co jsem sehnal značku ani nevím asi 500,- za 2kusy a jsem spokojen.
Wamp - Profil | Út 13.1.2015 9:02:07
Gloton >> oproti nekterym jinym otazkam, tak tady mel jeste celkem svetlou chvilku... :-))
Gloton - Profil | Út 13.1.2015 2:41:24
Google nabyl vědomí, dal se na rybaření a teď nás tu prostřednictvím google translatoru zahrne dotazy 😂
drvoštěp - Profil | Po 12.1.2015 23:21:45
Wamp >> Jsem to dal jako vtip k dobrému pokecu.Asi sám víš co je mezi náma za exoty:))) včetně mě :)
Čtenáři této diskuse také sledují
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
Pískovna Roudnice5232
Dalešice ??8160
Lov z nafukovacího člunu1187
Boilies Jet Fish a vše okolo246
ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...8060
Štěrkovna Hlučín1013
Fan Club navijáků Tica993
Zavěšení člunu ke stropu36
Karbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
20:35Krátkodobá kaprařina x 9947
19:12Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
16:48Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54934
16:03ATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:54Fanclub značky Shimano 16400
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73
















