- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fan Club navijáků Tica
Vkládejte Prosím fotky vašich kolovrátků TICA.
Tica galant
Tica scepter
Tica abyss ...
Tica galant
Tica scepter
Tica abyss ...
Autor diskuse: Lyča - Profil , 12.1.2015 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
111x v oblíbených a 28x v ignorovaných.
Greysmen - Profil | So 17.4.2021 11:55:26
Charley7 >> jestli jo tak natoč jednu cívku a pak ji domotej podkladem kterej změříš a přemotej na prázdnou a pak budeš vědět kolik vlasce máš namotat jako podklad na vyprázdněnou cívku
Charley7 - Profil | So 17.4.2021 10:48:31
Greysmen >> právě že jsem koupil navi s tou velkou, jen s malou momentálně nejsou a dvě bych nevyužil a taky cena byla přijatelná
Charley7 - Profil | So 17.4.2021 10:30:53
Zdar kolegové,
je tu někdo kdo má prázdnou cívku na Galant GBAT Long Cast 5000 a byl by od tý dobroty a moh změřit průměr cívky? Mám 8000 a potřebuji spočítat kolik podmotat abych se dostal na tu pětistovku,dík.
ev.nějaký odkaz..
je tu někdo kdo má prázdnou cívku na Galant GBAT Long Cast 5000 a byl by od tý dobroty a moh změřit průměr cívky? Mám 8000 a potřebuji spočítat kolik podmotat abych se dostal na tu pětistovku,dík.
ev.nějaký odkaz..
milošs - Profil | St 2.12.2020 4:58:20
Glaty 5000 jsem měl celou sezonu na Labi, lehká kaprařina. Chod i návin dobré, olova 100 - 130 gr. Ultegra to sice není, ale za ty prachy dobré.
stormandnature - Profil | St 2.12.2020 0:19:37
Greysmen >> jinak u těch GBAT používám jen tu mělkou odhozovou cívku. Takže druhou asi v klidu oželím.
stormandnature - Profil | St 2.12.2020 0:15:15
Greysmen >> líbí se mi ten černej mentor. Vzhledově. Asi vemu ten. Zatím jsem na ně dál ty GBATčka, páč jiný zatím nemám, ale jsou na to moc těžký. Celá ta sestava je taková hodně neohrabaná.
Greysmen - Profil | Út 1.12.2020 20:21:35
stormandnature >> u glata i mentora jsou dvě brzdové matice u glata jsou dvě cívky každá s jinými lamelami bílé cívky mají standartní lamelyca černé cívky mají karbontexové lamely. Mentora mam na jedné 8' a glaty mam na 9'
Radeks - Profil | Út 1.12.2020 16:38:00
stormandnature >> já to chci na XH feeder (i když v tomto případě 13ft) a zvažuju GLAT nebo SLAMMER. Penn mám možnost vyzkoušet, ale přece jen bych raději navi s méně hlubokou cívkou a větším průměrem. Glat se mi jeví jako solidní decentní varianta k feederu. Gbat je v podstatě scepter. U vody jsem cca 30x do roka, ne ob den, takže s výdrží snad problém nebude. Na řekách nechytám.
stormandnature - Profil | Út 1.12.2020 16:28:16
Radeks >> GBAT má bez pár gramů šedesát deka. Je o dost větší. Mám je na kapřákách. Teď budu na 9" kapřáky pořizovat buď glaty nebo ty mentory. Ty se mi líbí, ale ještě se mi nerozleželo v hlavě, jestli nutně potřebuju druhou cívku.
Gordon713 - Profil | Út 1.12.2020 11:01:25
Zvažujem kupu jedneho kusu na feeder mentor 4000 a ja len mam obavu ze klaknu po dvoch sezonach. Teraz mam slamery 360 tie idu jak hodiny .
Radeks - Profil | Út 1.12.2020 9:36:25
2 Greysmen: A spokojenost? Moc jsem k nim nenašel alternativu ve smyslu výkon / cena.... díky
(scepter /GBAT je až o tolik větší nebo je z kovu a Glat z karbonu, že je takový rozdíl ve váze??)
(scepter /GBAT je až o tolik větší nebo je z kovu a Glat z karbonu, že je takový rozdíl ve váze??)
Greysmen - Profil | Út 1.12.2020 9:25:50
Radeks >> jen v barvě a mentor nemá náhradní cívku. Jinak je to identický mam dva glaty a jednoho mentora
Čtenáři této diskuse také sledují
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
Krátkodobá kaprařina x9967
Waftersky - rady, typy, zkušenosti814
Fanclub značky Shimano16402
Kaprařský top vercajk3167
Lithiové baterie - srovnání1546
Zlatá kaprařská malina1332
Karbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
CcMoore a vše kolem něj3769
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
5:47Krátkodobá kaprařina x 9969
ČtLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky












